Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Farbowanie włosów w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Dziewczyny to nie zabobon. Teraz farby do włosów
    są inne, nie zwierają już tyle amoniaku co kiedyś.
    Substancje zawarte w farbach wnikają do struktury włosa
    a te do krwiobiegu a co za tym idzie i do dziecka.
    Oczywiście nie jest tego dużo i jest nieszkodliwe.
    Ale kiedyś stanowczo tego zabraniano.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      to nie jest zabobonhormony ciazowe sprawily ze powstaly na mojej skorze okropne przebarwienia od slonca.zeszly mi calkowicie dopiero gdy przestalam karmic piersia.kazda ciaza jest inna wcale nie musisz miec takiego problemu ale sa osoby takie jak ja ktorym sie cos takiego moze niestety przytraficjak poszlam farbowac wlosy to fryzjerka mnie zapewniala ze to nie prawda i wyobrazcie sobie jaka miala mine gdy zobaczyla co z jej farbowania wyszlo.
      shannon

      Skomentuj


        #18
        ja włosy w ciąży farbowałam i nic się nie stało, poza tym, że zaczęły mi wychodzić garściami bo farbowaniem jeszcze bardziej je osłabiłam
        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

        Skomentuj


          #19
          Farbowanie włosów

          Czy jak sie karmi to mozna nałozyc farbę ?

          Skomentuj


            #20
            Słyszałam, że można
            Dziewczyny a z jakiej firmy macie farby?

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez nicola
              Pewnie ,że można jakbyś karmiła przez 2 lata to nie będziesz chodziła do fryzjera i farbowała, dbała o swój wygląd? zrób sobie kolorek jaki Ci się podoba..pozdrawiam
              Dokładnie że można
              Nie można farbowac jak sie jest w ciąży,chyba ze taka specjalna farbą niewiem jak sie ona nazywa

              Skomentuj


                #22
                Ja będąc w ciąży (według artykułów które czytałam farba nie zagraża płodowi) i karmiąc maluszka piersią farbowałam włosy.
                Ja farbuję włoski farbą z Welli.
                Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                Dziękuję

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja farbuję garnierem lub palet, jak byłam w ciąży też farbowałam i nie słyszałam, że nie można. Słyszałam tylko, że nie można zcinać włosów w ciąży, tylko szczerze mówiąc nie wiem czemu

                  Skomentuj


                    #24
                    ze nie scinac wlosow w ciazy to jeszcze nie slyszalam.
                    shannon

                    Skomentuj


                      #25
                      Garnier "jasny złoty szatyn:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Ja farbuję garnierem

                        Skomentuj


                          #27
                          hej ja podczas ciąży rozjaśniałam włosy i wszystko jest Oki

                          Skomentuj


                            #28
                            Gdy tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy spytalam sie o farbowanie wlosow i lekarz mi powiedzial ze nie ma ku temu przeciwskazan, ale jakos mi sie nawet nie chce do fryzjera isc.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              #29
                              Ja co miesiac maluje sama sobie odrosty na czarno i nic takiego sie narazie nie dzieje (32tc.) i lekarz mowi, ze jest wszystko w porzadku,a ja mam lepsze samopoczucie.

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj


                                #30
                                Ja nie wyobrażałam sobie 9 m-cy bez farbowania włosów. Nie mam jeszcze 30-tki a już siwieję - takie geny Na szczęście mój lekarz powiedział że mogę bo "dobre somopoczucie mamy jest najważniejsze dla dziecka"; oczywiscie w granicach rozsądku. W każdym razie w ciąży farbowałam włosy jakieś 3-4 razy i wszystko jest ok. Tylko prosiłam fryzjera o łagodną farbę. Teraz karmię piersią i też farbuję

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X