Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak zrobić stronę internetową?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jak zrobić stronę internetową?

    Teoretycznie możesz korzystać z darmowych materiałów np. artykułów, ale w praktyce lepiej zrobić jeden, profesjonalny kurs taki jak jak-zrobic-strone.pl/kurs-wordpress w którym masz opisany cały proces od A do Z.
    Last edited by gagatka; 20-07-2020, 11:58. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jak zrobić stronę internetową?

      Prowadzę własny biznes w niewielkim 30-tysięcznym mieście i mogę z czystym sumieniem polecić BoostWeb.pl, których mocna strona to tania strona internetowa dobrej jakości i świetna pomoc techniczna po wdrożeniu!
      Last edited by gagatka; 20-07-2020, 11:58. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jak zrobić stronę internetową?

        Dzięki za udostępnienie! Obecnie używam tej witryny do tych celów slotozilla.com
        Last edited by gagatka; 20-07-2020, 11:59. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Jasne, że możecie pobawić się w stworzenie strony internetowej samodzielnie, jednak tak naprawdę nie jest to takie proste. Możecie stworzyć stronę zapleczową czy bloga, jednak jeśli chcecie aby stronka chodzila szybko oraz sprawnie, o wiele lepiej jest oddać to doświadczonej firmie. Która zajmie się tym za Was. Przynajmniej sama wyszłam z założenia, ze jak już biorę sie za biznes, to chcę go robić porzadnie

          Koszta stworzenia sklepu internetowego bywają bardzo rożne. Najlepiej dać informacje do wyceny do profesjonalnej firmy, która doradzi nam ile będzie to kosztowało.
          https://drupalsolution.pl/blog/jaki-...-internetowego
          Poczytaj sobie na tej stronie

          Skomentuj


            #20
            Zgłoś się do xxxx Projektowanie strony lepiej oddać w ręce profesjonalistów i otrzymać dokładnie to, czego się oczekiwało.
            Last edited by disne; 21-09-2020, 21:32. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Ja polecam blog LH, mają też wspierającą się grupę na fb. Sama się wiele nauczyłam tam, ale też trzeba dużo czytać i dużo ćwiczyć. Najlepiej uczyć się na swojej stronie. Ja zdecydowałam się przekwalifikować po urodzeniu dziecka i właśnie obsługiwać strony internetowe. Jest to bardzo fajna zabawa.xxx
              Last edited by gagatka; 19-01-2021, 17:58. Powód: reklama

              Skomentuj

                     
              Working...
              X