Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czapka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czapka

    We wszystkim trzeba znać umiar. Myślę, że przegrzewanie dziecka może mu równie bardzo zaszkodzić co zbyt lekkie ubieranie.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czapka

      Mnie wczoraj w autobusie okrzyknięto wyrodną matką bo synek zdjął czapkę a ja mu jej nie założyłam

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czapka

        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
        Mnie wczoraj w autobusie okrzyknięto wyrodną matką bo synek zdjął czapkę a ja mu jej nie założyłam
        Lincz autobusowych, wtrącalskich,wszystkowiedzących, zawsze mających rację pańć był? W autobusie ciepło jest, same ostatnio jechałyśmy i było nagrzane i nachuchane.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czapka

          Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
          Pod tym względem fajnie mieć córcie, bo można ją stroić- o ile się da- bo moja to by goła i wesoła latała. Opaski z kwiatkami, leginsiki, cudne kapelusze...ach. Możliwości nieskonczone
          Moja od początku lubiła mieć coś na głowie. Nigdy nie miałam problemu z założeniem jej czapeczki, gumeczki czy spinek. A teraz lubi się czesać i stroić.
          Specjalnie dla niej nauczyłam sie robić spineczki i gumeczki ze wstążek

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czapka

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            Moja od początku lubiła mieć coś na głowie. Nigdy nie miałam problemu z założeniem jej czapeczki, gumeczki czy spinek. A teraz lubi się czesać i stroić.
            Specjalnie dla niej nauczyłam sie robić spineczki i gumeczki ze wstążek
            Fajnie mieć taką małą strojnisie w domku

            Nasz łobuziak długo nie zwracał uwagi na czapki aż ludzie się dziwili ze to jedyne znane im dziecko które nie płacze przy ubieraniu a teraz mu sie odwidziało i ściąga sobie czapy :/ na szczęście już zaraz nie będzie musiał ich nosić

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czapka

              jJa tez wręcz modlę się o to ciepełko, kiedy będzie mozna bez czapki wiąć dziecko, bo mam już serdecznie dośc 50 razy jak nie więcej wkładania na głowę mojej małej buntowniczki zrzuconej czapki

              Skomentuj


                #22
                Odp: Czapka

                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                jJa tez wręcz modlę się o to ciepełko, kiedy będzie mozna bez czapki wiąć dziecko, bo mam już serdecznie dośc 50 razy jak nie więcej wkładania na głowę mojej małej buntowniczki zrzuconej czapki
                U nas dziś młody był w samym kapturze ale deszcz pokropił i się ochłodziło :/ chciałam dziś kurtki zimowe poprać żeby na strych już popakować ale wstrzymam się do świąt bo może być powtórka z zeszłego roku

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Czapka

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  U nas dziś młody był w samym kapturze ale deszcz pokropił i się ochłodziło :/ chciałam dziś kurtki zimowe poprać żeby na strych już popakować ale wstrzymam się do świąt bo może być powtórka z zeszłego roku
                  Nie strasz nawet! Bo zgadnij co dzis zrobiłam? Popakowałam i na strych powynosiłam zimowe rzeczy wszytskie.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Czapka

                    delikatnie wystarczy swierdzić że skóra głowy też musi odpoczć a czapka jej uniemożliwia. Ale dziwie się że ciągle ma czapeczkę ja zakąłdałam tylko sporadycznie.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Czapka

                      czapka powinna chronić głowę dziecka i uszy zimą, a nie być jako kask ochronny, w użyciu cały czas. Nie wiem może powiedz delikatnie, że jak zdejmie czapkę dziecku nic mu się nie stanie, to nie wpłynie na to, że zaraz zachoruje. U mnie w lecie córka ma tylko kapelusz przeciwsłoneczny na główce. a jak nie potrzeba bo brak słońca to nic na głowie nie ma.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Czapka

                        Moi chłopcy też nie zawsze mają na głowie czapkę. Zakładam ją tylko w przypadku dużego słońca czy wiatru. Głowa też powinna trochę odpocząć


                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Czapka

                          Ja szukam dla mojego synka czapki, która będzie miała podobną budowę co rogatywka wojskowa. Musi być przewiewna i posiadać wywietrzniki. Czy ktoś z Was wie może, gdzie mogłabym nabyć taką czapeczkę? Kolor nie gra większej roli.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X