Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile przytyłyście w ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Mam nadzieję, że anna ma rację jestem w 32 tc i 8 kg więcej. Mam nadzieję, że już wiele nie przytyję, a potem wszystko szybko zgubię. Trochę mi ta rosnąca waga psuje humor i nie pozwala skupić na tym, co najważniejsze. Wiem, że to może głupie, ale ciągle się martwię, że zostanę takim grubaskiem. I denerwuję się, że ciągle coś podjadam, a jak próbuję nie jeść to chyba Maleństwo upomina się o swoje, bo źle się czuje. Mam zatem nadzieję, że sprawdzi się to, co piszą doświadczone mamy.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      ehhhh...jestem po wizycie u ginekologa...i mam diete od dzisiaj bo za szybko tyję!!! mam jeść tylko ciemne pieczywo,jak najwiecej owoców i warzyw,jak najmniej cukru,kompletnie wykluczyc rzeczy typu paczki,drozdżówki ogólnie masakra!!! Bo ja cały czas głodna chodze..... juz nie wiem co mam robic zeby zaspokoić ten głód... no ale musze dac rade!
      Dobranoc Kobietki! Do juterka!
      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

      Skomentuj


        #33
        Przed ciaza wazylam 70kg...teraz waze 73,5kg...i jestem w ....30tygodniu!!
        ale przez pierwsze 3 miesiace schudlam 10kg (mdlosci i wymioty) teraz jest dobrze ale przybieram tylko tyle ile dziecko z wodami i tym calym osprzetem...no mozei ciut ale niewiele..a jaem za 5!ale u mnie to norma niby....ja mam duzo jesc slodyczy zwlaszcza czekolady(zelazo), ale nie mam zadlnej patologi ciazy wszystko jest ok a mala nawet wieksza niz powinna byc...(w 24tyg miala 700g lekarz powiedzial ze standart dla tego tygodnia to do 550g wiec ok ale nie mam sie martwic lepiej ze wieksza)

        Skomentuj


          #34
          Nie zycze nikomu takiego spatku wagi nie ze wzgledu na wymioty, choc te sa nieprzyjemne i uciazliwe, ale ze wzgledu na stres i walke o kazdy kilogram...bo ciezko mi bylo przytyc...W tlusty czwartek zjadlam 8 paczkow bez wyrzutow sumienie, wiec sa i pozytywne tego strony
          Naprawde cieszcie sie ze tyjecie! Ponoc jak sie karmi naturalnie to kilogramy same leca w dol, a potem dieta i bedzie dobrze!

          Skomentuj


            #35
            Napisane przez mamanikosia Pokaż wiadomość
            ehhhh...jestem po wizycie u ginekologa...i mam diete od dzisiaj bo za szybko tyję!!! mam jeść tylko ciemne pieczywo,jak najwiecej owoców i warzyw,jak najmniej cukru,kompletnie wykluczyc rzeczy typu paczki,drozdżówki ogólnie masakra!!! Bo ja cały czas głodna chodze..... juz nie wiem co mam robic zeby zaspokoić ten głód... no ale musze dac rade!
            Dobranoc Kobietki! Do juterka!
            Strasznie dziwne to, że masz tą dietę. Ja tyję ok. 2 kg. miesięcznie i nikt mi żadnej diety nie dał. Czasem nawet więcej. Obecnie jestem w 33 tyg. i przytyłam już 17kg. Żaden z lekarzy nic nie wspomniał o diecie czy czymś takim. Miałam też okres, że tyłam niewiele i kazali mi nadrabiać. A dodam jeszcze, że nie jestem chudzinką. W 25 tyg. ważyłam 8 kg. to chyba tak samo jak Ty i kilku lekarzy powiedziało mi, że to w normie, ani za dużo ani za mało. Więc nie wiem
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              #36
              Ja dzis byłam na kontroli i od początku ciązy do dziś czyli 24 tygodnia przytyłam ponad 6 kg więc chyba w normie ogólnie ważę niewiele ponad 57 kg

              Skomentuj


                #37
                ja przytylam przez cala ciaze 21 kg

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  yoenne mi lekarz kazał uwazac na to co jem bo za szybko tyje...do 22 tygodnia przytyłam 5 kilo,a przez ostatnie 4 tygodnie 4 kilo takze to jest dość nie proporcjonalny przyrost... wychodzi z tego ze tyje 1 kg na 1 tydzień...do porodu zostało mi jakieś 13 tygodni wiec przy tym tempie przybrałabym jeszcze 13 kg....taka zdrowa dietka napewno nie zaszkodzi ani mi ani Nikosiowi
                  Pozdrowionka!!!
                  Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                  Skomentuj


                    #39
                    Napisane przez mamanikosia Pokaż wiadomość
                    yoenne mi lekarz kazał uwazac na to co jem bo za szybko tyje...do 22 tygodnia przytyłam 5 kilo,a przez ostatnie 4 tygodnie 4 kilo takze to jest dość nie proporcjonalny przyrost... wychodzi z tego ze tyje 1 kg na 1 tydzień...do porodu zostało mi jakieś 13 tygodni wiec przy tym tempie przybrałabym jeszcze 13 kg....taka zdrowa dietka napewno nie zaszkodzi ani mi ani Nikosiowi
                    Pozdrowionka!!!
                    No jasne, że nie zaszkodzi ale pod koniec 2 trymestru ja też tyłam ok. 1 kg. na tydzień. Widzisz wychodzi na to, że co lekarz to inna opinia. Poza tym jesteś bardzo szczuplutka dlatego jestem zdziwiona.
                    A tak na marginesie to znam dziewczynę, która przytyła w ciąży 60kg. - serio!!! I jeszcze jedną, której do 7 mca przybyło aż 35 i wtedy urodziła.
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      #40
                      Witam. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg, a obecnie jestem w 29tyg. i na razie tylko 8, ale to chyba zasługa mojego synusia pierwszego, który ma prawie dwa latka i odkąd jestem na wolnym to nie spuszcza mnie z oczu, do niedawna nie odmówiłam mu nawet brania na ręce, ale niestety teraz muszę się trochę po oszczędzać. Z jedzonkiem to nie przejadam się, ale też sobie nie odmawiam. Najbardziej uważam na słodycze i wszystkie inne puste kalorie. Pierwszego synka karmiłam piersią i chudłam bardzo szybko, polecam:-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Ostatnio też prawie 1 kg przytyłam w tydzień, ale mam nadzieję, że to tylko tak jednorazowo. Dotychczas lekarz mówił, że w miarę dobrze tyję, tzn. on sugerował, aby przytyć nawet trochę więcej, ale dopóki Maleństwo rośnie powiedział, że nie ma problemu. Mam nadzieję, że w sumie zmieszczę się w 10-11 kg (zostało ok. 7 tygodni), ale jeśli to nie był jednorazowy ciężki tydzień, to może mi się nie udać. Pewnie to wszystko przez to, że mimo zamiarów jakoś w tym tygodniu ciągle miałam ochotę na słodycze. Chyba mi to przejdzie, bo dziś nie mogę spać przez zgagę ;(

                        Skomentuj


                          #42
                          ja od początku ciąży przytyłam coś koło 6,5 kg , a to już 6 miesiąc, ważę teraz niecałe 58 kg

                          Skomentuj


                            #43
                            Wczoraj na usg okazało się, że moje maleństwo jest za małe, więc teraz muszę trochę więcej przytyć. Na razie jest 8,5 kg, a dzidziuś waży tylko 1600 g, a to już koniec 33 tc. Zabieram się zatem za uzupełnianie zapasów choć oczywiście nie będzie mi łatwo, bo jak rano wchodzę na wagę to nie chce mi się patrzeć na wyświetlone cyferki. Mam tylko nadzieję, że wszystko jakoś zgubię w maju

                            Skomentuj


                              #44
                              Ja przez całą ciążę przytyłam 18kg.Na pocieszenie dodam,że od razu po porodzie ubyło mi 9kg:-).Jadłam wszystko i w każdych ilościach jakie były dostępne w domu...a na dosatek mam sklep spożywczy "pod nosem"-to dopiero było wyzwanie

                              Skomentuj


                                #45
                                Ja jestem w 30 tygodniu i przytyłam tylko jak narazie 6kg

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X