Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile przytyłyście w ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    a ja jestem w ciąży w 6 miesiącu i przytyłam już 9 kg...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      ja przytylam ok 18 kg 10 zgubilam a 8 nie chce odejsc...

      Skomentuj


        #18
        ja przytyłam 18kg, urodziłam miesiąc przed terminem, więc myślę, że jakieś 2-3kg byłoby więcej,

        przy porodzie zgubiłam 10kg, potem w 6 miesięcy resztę....
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #19
          ja przytyłam 13 kg po cesarce po 6 miesiącach wróciłam do swojej wagi. dodam że karmiłam piersią ponad rok, a to ponoć pomaga

          Skomentuj


            #20
            Przytyłam w obu ciążach po ok 13 kg. Pierwszą "nadwyżkę" zrzuciłam w ciągu pół roku, przy drugim dziecku posżło o wiele szybciej. Teraz jestem 1kg na minusie i dobrze mi z tym
            Moje dziewczynki były drobniutkie. Pierwsza 2700g, druga 2300g, więc pewnie dlatego tak mało przybrałam , poza tym po co dźwigać te dodatkowe kg, dziecko i tak już jest balastem

            Skomentuj


              #21
              Ja w 7 tyg ciąży wazyłam 50kg przy wzroście 162cm. Obecnie jestem w 41tc i ważę....72kg Dziwi mnie to, że nie przytyłam ani w biodrach, ani w udach! Jedynie mój brzuch jest meeeeega wielki! Mój synuś wg USG wazy ok 4 kg. I wciąż nie chce wyjść W poniedziałek idziemy na kontrol i najprawdopodobniej na wywołanie. Mam nadzieję,że uda mi się po porodzie ogarnąć ten rozciągniety brzuszek.

              Skomentuj


                #22
                ja jestem w 6 miesiacu ciazy a od poczatku przytylam zaledwie 2,5 kg

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Hej! ja jestem w 25 tygodniu i przytyłam 8 kg,z czego 3 kg przez ostatnie 3 tygodnie!
                  Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                  Skomentuj


                    #24
                    szybko malenstwo rosnie ) widac ze szczuplutka jestes , to i szybko zrzucisz mam nadzieje ze i mi sie tak uda ...

                    Skomentuj


                      #25
                      W pierwszej ciąży przytyłam 9 kg miałam w pasie 90cm jak szłam do porodu, mały ważył 3550.Po porodzie schudłam 15 kg W drugiej ciąży przytyłam 23 kg w pasie miałam 112 cm. Po porodzie spadło mi 20 zostało 3 a teraz jak przestałam karmić piersią przybyło 6


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        ja obecnie waze 56 kg , 6 miesiac ciazy nie chcialabym wiecej niz 10 przytyc....

                        Skomentuj


                          #27
                          jeanny88 ty tez za wiele nie wazysz ja tez 6 miesiac ale 58 kg na wadze... 2 kilo wiecej od Ciebie ja tez nie chcialabym przytyc za duzo,tak 10-12 kg jest w sam raz zobaczymy jak to bedzie...
                          Pozdrowionka!
                          Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                          Skomentuj


                            #28
                            mamanikosia - hm , moze i nie za wiele , na poczatku ciazy wazylam prawie 52 kg, ale jednak nie chce za duzo przytyc , by szybko wrocic do figury i ulubionych ciuszkow ) no ale raczej nie zapowiada się bym miala bog wie jak duzo przytyc ) takze pozdrawiam!!

                            Skomentuj


                              #29
                              Jeśli przytyje się do około 10kg to schodzi to już w czasie porodu.


                              Skomentuj


                                #30
                                anna31 - i oby tak było ) choc mi tam kilogram czy dwa jak zostana to plakac nie bede )

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X