Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no to gratuluje zembolka.
    Kryspek ma dopiero 2 dolne jedynki, właśnie śpi mały waży już ponad 8,5 kg i jest ogromny
    nie można go na chwile z oka spóścić nauczył już się sam siadać i ćwiczy się w raczkowaniu ( staje na "czterech" i się buja do tyłu i przodu), i momentalnie potrafi zmieniać swoje położenie(turlanie, skakanie na tyłku siedząc i wszelkie inne kombinacje) już cała podłoga jest jego a my tylko chowamy kable i inne niebezpieczne rzeczy.

    a jak tam Wasze maluszki?

    Skomentuj

    •    
         

      mój synuś urodził się 1 grudnia 2008 ma na imie kubus jest sliczny i kochany

      Skomentuj


        witajcie dziewczyny

        u nas teraz kolejny zabek idzie, i znowu katar dosc duzy przez co noce niespokojne.
        a pozatym teraz siedzimy duuuzo na dworzu bo kozystamy z pogody i szkoda mi czasu na stukanie w klawiature
        pozdrowienia.

        Skomentuj


          Witam

          Jestem tutaj od niedawna i cieszy mnie to że znalazłam to forum o grudniowych dzieciaczkach. Moj syneczek urodził się 4 grudnia 2008. I nie byl maluszkiem : Waga 3920g i 58 cm dlugości.Teraz to z Niego niezły pulpecik ale jest moim oczkiem w głowie. I też uwielbia cycoocha Mógłby przy nim siedzieć albo spać cały czas. Ale też jak się naje albo na dobre zaśnie to go wypluwa. Naj bardziej mi się śmiać chce gdy wyciągam cycocha a on tak się ekscytuje że wygląda jakby chciał pofrunąć. Jest poprostu przecudny

          Skomentuj


            Witam mój synek Fabianek
            Last edited by arojek39; 18-07-2009, 22:15.

            Skomentuj


              Witam

              Witam wszystkich, jestem tu po raz pierwszy i bardzo tu przytulnie. Dołączam do mamuś dzieci z grudnia 2008. Pozdrawiam serdecznie

              Skomentuj


                :-((

                I suwaczek nie zadziałał. Co mam zrobić żeby suwak się wyświetlił??? Pomóżcie
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  mamusie bardzo prosimy o głosiki)

                  http://www.enjoytheride.co.uk/2009/07/17/enjoying-a-fun-time-2/

                  Skomentuj


                    Witam, moja córcia ma na imię Maria Antonina i urodziła się 6 lutego 2008 Po porodzie (cesarka) ważyła 3450g i mierzyła 58cm. Dziś jest już dużą dziewczynką, która już za moment będzie miała 1,5 roku. Ale ten czas szybko leci

                    Skomentuj


                      Napisane przez Anusia1989 Pokaż wiadomość
                      Hej mam na imię Ania mam 20 lat. 06.07.2008r urodzilam po terminie przy pomocy oksytocyny po 4godz i 25 min syna(56cm i 3330). Kacper bo tak ma na imie jest juz slicznym zdrowym 12 miesięcznym bobasem. Jestem samotna matka ojciec dziecka kazał mi usunąć, a ja nie mogłam tego zrobic. I nie załuje ze tego nie zrobiłam choc jest nam cięzko ale jakos sobie radzimy, jestesmy tylko strasznie samotni. Jesli macie ochote porozmawiac spotkac sie... bylibyśmy z Kacprem strasznie szczęśliwi, potrzebuje przyjaciela. potrzebuje tylko otworzyc do kogos gebe, porozmawiac... nr gg 4619424
                      Alez trafilas na h... dobrze zrobilas ze go nie posluchalas nie wiem co sklania kobiety do takiego kroku.Dasz sobie rade kobieta potrafi wszystko zrobic dla swojego skarbka jestes mloda wkoncu trafisz na normalnego goscia co was pokocha zycze wam tego








                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Maja Urodziła Się 20.12.2008

                        Skomentuj


                          Liwia, moja druga córeczka, urodziła się 27 marca 2008 roku, 58 cm, 3770 g, teraz już duża dziewuszka, jest młodszą siostrą Zuzi, która 15 września skończy cztery lata

                          Skomentuj


                            Witaj
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Witajcie. Mam na imię Mariko urodziłam się 6 marca ,miałam 47 cm i niecałe 2 kg ... teraz jestem już duuuża. Pozdrawiam wszystkich rówieśników. Rośnijcie zdrowo i uśmiechajcie się do Waszych KOCHANYCH mam !!!

                              Skomentuj


                                A teraz ja: przedstawiam mojego synka: Tymon - urodzony 2 lipca 2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X