Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No właśnie nie wiem co z wami dziewczyny Karolaina pewnie wpadnie później tylko poczytać, Amsw i Agatti odpoczywają, co z Carin? Pewnie ma lenia i nie chce jej się pisać

    Skomentuj

    •    
         

      Sylwka, umyj kłaczki, ułóz po swojemu- zobaczysz, może będzie lepiej. No i dziewczyny mają racje, włosy na szczęście odrastają

      Ja jak dowiedziałam się o ciąży tak na 100 % to miałam baaardzo mieszane uczucia. Na początku się cieszyłam, potem wyłam tak jak Ty Anka- niby byliśmy małżeństwem od prawie roku, oboje juz pracowaliśmy, ale miałam swoje plany, a dzidzie chciałam za jakieś 2 lata, jak je zrealizuje- magisterka, awans zawodowy na wyższy stopień nauczyciela, może własne mieszkanko (narazie wynajmujemy), pewna praca....
      No jak mnie złapał dół to myślałam że z niego nie wyjde Wkurzało mnie że tak wszyscy się cieszą, bo dla nich moja ciąża oznaczała różowego bobasa, który wkrótce miał się pojawić, dla mnie- zawalone wszystkie plany, 7 miesięcy mordęgi i utrata figury. ALe po pamiętnym USG wszystko się zmieniło. I wogóle, jak wkręciłam się na to forum i ten konkretny wątek, to jakoś dzięki Waszemu podejściu do ciąży moje też się zmieniło. Dzięki dziewczyny!!


      Skomentuj


        ja jeszcze dodam że Maje robiłam z przekonaniem że to dziewczynka no i wyszło a z Hanią też czułam że niunia sie urodzi z synem za to chciałam dziewczynkę ale podswiadomie wiedziałam ze to chłopak choć do samego końca miałam nadzieje ze dziewczynka

        jeszcze zajrzę na koniec przed spankiem
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          aaa juz sie kapnelam czemu moj babelek taki niespokojny on teskni za cyckiem biedny bo zawsze po karmieniu z butli mu dawalam to sobie tak pocyckal teraz kwarantanna do jutra i biedny tak sie tuli i szuka a tu jeszcze kilka fotek pt"ale ten ksiadz przynudzal"
          Attached Files
          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
            No właśnie nie wiem co z wami dziewczyny Karolaina pewnie wpadnie później tylko poczytać, Amsw i Agatti odpoczywają, co z Carin? Pewnie ma lenia i nie chce jej się pisać
            Ja się melduję Właśnie jesteśmy po kąpieli. Nie ma to jak relaks w wodzie, bo upalnym dniu.
            Jutro idziemy do szpitala na spotkanie z położną. Ciekawe co powie itp.
            Dzisiaj będąc na mieście udało mi się kupić wkładki laktacyjne i stanik dla karmiących mam Ale jakie śmiechy były z wyborem miseczki, bo do tej pory kupowałam "B" i zgłupiałam jak mi pokazała jakie ma. Ale pani była miła i młoda i mi pomogła doradzić. Uff myślałam, że się spalę ze wstydu, ale też pomyślałam, że co... kobieta ma się na wszystkim znać??
            Wczoraj mi się fajnie brykało po mieście, a dzisiaj lipa... twardy jak kamień brzuch i ucisk na pęcherz <wnerw> Mam nadzieję, że mała nie będzie mnie w nocy ganiała do wc, bo dzisiejszej nocy byłam tylko raz a raczej już rano bo po 7 było
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              U was upały, a u mnie dzień specjalnie dla mnie. zero słońca trochę wiatru i popadało co jakiś czas

              Skomentuj


                A jeśli chodzi o staniki do karmienia to chyba obędę się bez, bo ja mam duże cycochy i nie wyobrażam sobie chodzić w takich miękkich babcinych, po domu będę latać pewnie bez z pieluchą w środku, a jak już wyjdziemy to albo moje mleko z buli podane, albo będę wychodzić tak żeby nie karmić na mieście Bynajmniej jak znajdziecie staniki dla mam z takimi sztywnym miseczkami to możecie mi dać znać co kiedy gdzie i za ile

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                  U was upały, a u mnie dzień specjalnie dla mnie. zero słońca trochę wiatru i popadało co jakiś czas
                  U nas nic ani kropelki wody
                  Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                  25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                  06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                  27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                  Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                  14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                  15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                  18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                  Skomentuj


                    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                    A jeśli chodzi o staniki do karmienia to chyba obędę się bez, bo ja mam duże cycochy i nie wyobrażam sobie chodzić w takich miękkich babcinych, po domu będę latać pewnie bez z pieluchą w środku, a jak już wyjdziemy to albo moje mleko z buli podane, albo będę wychodzić tak żeby nie karmić na mieście Bynajmniej jak znajdziecie staniki dla mam z takimi sztywnym miseczkami to możecie mi dać znać co kiedy gdzie i za ile
                    Ja muszę się przyznać, że teraz w tych usztywnianych to już mnie pobolewają piersi i też dlatego postanowiłam kupić. Wcześniej byłam tego samego zdania, że te miękkie są dobre dla babć. Ale mnie za bardzo to dokucza Ja też będę się starała unikać karmienia na mieście. jedynie co to butelka.
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Mi póki co jest wygodnie JA mykam spać bo coś oczy mi się dzisiaj kleją, dobranoc!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja też już uciekam, bo rano pobudka nas czeka.

                        Dobranoc. Śpijcie dobrze mamusie!!
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          Dodam zdjęcia jak mi ktoś napisze jak to zrobić



                          Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                          Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                          Skomentuj


                            o kurcze!

                            szczerze współczuję, mnie też kiedyś okradli, więc wiem jakie to okropne uczucie. Co za bezczelność żeby okradać kogoś jak jest w domu (pomijam fakt, że to w ogóle jest bezczelność). Całe szczęście, że Twojemu tacie nic nie zrobili, to by była dopiero tragedia.

                            Trzymaj się ciepło!
                            Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                            Skomentuj


                              Hej Kobietki

                              Ania przykro mi, że tak wyszło z tą pracą ale najwidoczniej nie była dla Ciebie i dzieki Bogu, że już nie usisz się z tą wariatka użerać.

                              Ja w sumie cały tydzień mam teściową więc za dużo się nie udzielam i chyba nie nadążę wszystkiego nadrobić.
                              Ogólnie to fajowo jest, teściową mam naprawdę fajną i w nic się mi nie wtrąca. Gadamy sobie, wycieczki, śmiechy itd... Oby tak zostało.
                              Nic lecę karmić Haneczkę. Trzymajcie się i nie zapomnijcie o mnie
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                emilko jak piszesz wiadomosc to u gory masz taka ikonke"spinacza biurowego" i tam kliknij albo nizej pod tym okienkiem masz opcje dodatkowe a tam zarzadzaj zalacznikami...
                                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X