Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Natornie poddawaj się jesteś pierwowzorem matek karmiących,pewnie ci sie tylko wydaje że go nie masz ja też miałam takie momenty,a co do sekretu karmienia to po prostu moja jest śpiochem mimo ze głodna,potrfi w dzień przespać 5 godzin jednym ciągiem,ale za to jak się rano obudzi to trzeba cyca na gwałt wyciągać bo inaczej syrena i rączki zjada
    jestem dziś załamana bo siadła mi drukarka i będę musiała wywalić kase na nową
    Dobra laseczki spadam do wyrka bo i tak zanim się zbiorę to po 1 będzie
    Do juterka pa pa
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Bardzo dziękuję za informację, dobrze że jesteście,można pogadać,buziaczki

      Skomentuj


        Dzień dobry dziewuszki

        my dziś w nocy przeżyłyśmy naszą pierwszą pożądną burzę, tzn ja truchlałam ze strachu bo same w domu a Lena spała jak zabita pomimo że parę razy walnęło gdzieś blisko i błyskało się masakrycznie, powierciła się tylko parę razy żeby puścic bączka

        ja Lene w chłodne dni ubieram do snu w pajaca bo najwygodniej a w ciepłe tylko w body. Ona jednak nie lubi ciepła i kocyk jest zawsze rozkopany

        Mój chłop też coś zamilkł na temat ślubu a ostatnio powiedział że cywilny to i może ale nei kościelny bo on jest antykościół a buuu nie wiem co robić bo ja chciałam kościelny i zależy mi na tym (poprostu jesteśmy inaczej wychowani, ja co niedziele w kościele a on przestał już dawno chodzić)

        Lena bawi się właśnie swoimi rączkami łapie się za nie potem za ubranko i tak ciągnie że ją poddusza i się wkurza co za czesio mały z niej

        A ja coraz częściej cieszę się z tego ze karmię butlą bo jak Lena zasypia o 20 to mozemy spojnie obejrzec film i napić się piwka bo wstaje dopiero o 4 na jedzonko chociaż najczęściej ostatnio jestem sama z nia wiec idę spać po 20 też
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Dobry

          no dziś wreszcie trochę słońca wyszło, niedługo ruszamy na spacerek, przemywam Małej oczko moim pokarmem i naprawdę jest lepiej, ropieje cały czas, ale juz mniej i nie jest już takie czerwone
          majorka nie ma mowy żebym ja samą zostawiła na wizycie u okulisty, wiem tylko że jakby miala ten zabieg udrażniania kanalika to wtedy nie wpuszczają rodziców, ale to trwa podobno 5 min - zobaczymy mam nadzieję żę nie będzie konieczności
          nator jak czujesz że masz mniej pokarmu to zrób sobie jeden dzień na samo karmienie - cały dzień w łóżku z małym, przystawiaj jak najczęściej , nawet co godzinę i laktacja powinna się nasilić - tak mi mówiła położna, głowa do góry - dasz radę
          grygoranna nie będziesz miała w Polsce z zakupami najmniejszych problemów, ja mieszkam raczej w małym mieście a takich sklepów u nas w bród, a i ceny niższe niż w dużych miastach - przeważnie jest nawet taniej niż na allegro
          moja Mała śpi w śpiochach i pod kocem, tylko strasznie się rozkopuje, jak się budzimy to koc w rogu łóżka, ale raczej jej ciepło w samych spiochach
          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

          Skomentuj


            najlepsze życzenia dla wszystkich Tatusiów - dużo zdrówka i cierpliwości

            ja muszę pochwalić mojego mężusia, jest naprawdę Supertatą, dzielnie się spisał przy porodach, przewija, wstaje w nocy, chodzi na spacerki, zazdroszczę moim Córeczkom takiego taty - sama nie miałam tyle szczęścia niestety

            lecę bo się Mala przebudziła,
            miłego dnia dziewczyny
            Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




            Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

            Skomentuj


              Karolaina, dobrze ze mi napisalas o tych zebach bo ja zazwyczaj gryze tabletki Inaczej nie przelkne (nawet malej). Musze wiec rozdrabniac ale pewnie w przypadku zelaza to tez niedobrze. A ja w ogole mam slabe zeby i bardzo sie o nie boje. moze rzeczywiscie kupie jakas paste. A dziasla krwawia mi juz ponad miesiac ale tylko przy myciu zebow.
              Indra, ja tez miewalam twardnienia brzucha i wiem ze nie wolno lekcewazyc. Zasada jest taka: Bierzesz 3 razy dziennie no-spe. Jesli po 2-3 dniach twardnienia nadal sa lykasz 2 no-spy na raz i jesli nie przechodzi to jedziesz do lekarza. Twardnienia to skurcze macicy. Wtedy tez moze skracac sie szyjka wiec trzeba uwazac. Pomaga tez lezenie. Ja lezalam 3 dni plackiem, bralam no-spe i rzeczywiscie pomoglo! Powodzenia
              Tymoteusz - ur. 03.09.09

              Skomentuj


                dzien dobry mamuski

                u nas zapowiada sie dzis piekna pogoda, musze sie przejsc do centrum po bikini , chcialam kupic tankini, ale Pawel mnie przekonal, ze co sie bede cykac, brzuch nie brzuch - dwoje dzieci u nogi wiec mam prawo

                no to idziemy dzisiaj kupic stroj dla mamy

                dzieki dziewczyny za info, mnie glownie chodzi wlasnie o smoczki i takie tam inne duperelki bo szmatek to mamy pod dostatkiem, a w takich duperelkach to lubie przebierac a Smyk chyba nawet jest w Zielonej Gorze, choc pewna nie jestem, bo nigdy nie bylam

                Majorka - to Twoja Haniula tak jak moj Miki, no Maik moze w ciagu dnia nie jest wielkim spiochem, ale jak przespi w nocy od 10 do 6 rano to pozniej tak sie wscieka przy butelce, i jak juz pije to jeszcze sobie przerwy robi zeby sie pozalic - zawsze mnie tym tak rozbawi, no nie moge powstrzymac usmiechu, zal na potege
                jak jeszcze doil cycka, to jak budzil sie nieraz bardzo glodny to tylko sie darl, bo to nie mogl dobrze chwycic, to go zalewalo, a on jeszcze ma takie ruchy czy na butle czy na cyca(mial) jakby jakis dziki zwierz chcial kawal miecha wyszarpnac - hehe, ten opis najlepiej mi pasuje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mamuszka GRATULACJE



                  Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                  Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                  Skomentuj


                    Witajcie
                    Atusia ja słyszałam że jak karmi sie piersią a jest się przeziebioną to nie ma co się martwic o dziecko bo w mleku są przeciwciała które chronią maluszka przed zarażeniem. U mnie z karmieniem jest tak sobie niestety bardzo chce karmic piersią ale mój Kuba przy niej szybko zasypia i jak go kładę bo myśle że zasnął i bedzie spał to się budzi i jest płacz a i mam wrażenie że pobolewa go brzuch staram sie nic nie jest takiego co może mu zaszkodzić ale on pręży sie stęka płacze i puszcza bąki sama niewiem co z tym robić strasznie mnie to zniechęca do karmienia piersią wczoraj to aż sie poryczałam z tego wszystkiego bo już nie miałam siły go uspokajać dobrze że był mąz to zajoł sie małym a ja sie wypłakałam i ochłonełam. Dziś postanowiłam cały dzien dawac Kubie mleko modyfikowane a swoje odciągam i zobaczę czy bedzie też tak się zachowywał. Wczoraj też u mnie lało i nie mogliśmy isc na spacer ale dziś zapowiada się ładnie więc mam nadzieje ze pójdziemy Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Mamusie!
                      Wiadomość od Kurczaczka:
                      7:37 , 3385g , 59 cm, cały Filip,poród szybki 5 godz ale bolesny
                      Takze chłopaczek niemały z Filipka
                      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mamuszka!!! Gratulacje serdeczne!!! Doczekałaś sie swojej Córuni:]!!! Ślicznotka
                        Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                        Skomentuj


                          olcm,Mały spi z nami narazie bo ja jestem nadal obolała i ciezko mi wstawac z łóżka ale jak sie przebudzi i chce cycucha to musze i tak sie podniesc choc troszke zeby mu go nakierowac do buzki.Dzisiaj mielismy udana nocke Mały zasnał o 24,obudził sie na jedzonko o 3.40 i pózniej o 6.30 a w miedzy czasie przewijałam go 7 razy i za kazdym razem kupa
                          zmykam,wpadne pózniej.Buziaczki!!!!
                          Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                          Skomentuj


                            no cześć dziewczynki.
                            już niedługo będę miała w domu miesięczne dzieciątko.
                            Kurde mam najstarsze dzieciątko .

                            dziś czekam na położną dlatego tak wcześnie wstałam.
                            a jak będzie ładnie idę na spacer z małą.
                            a wieczorem z Damianem na rowery.
                            Babcia zostanie z wnuczką
                            a co u was?

                            Skomentuj


                              No to może ja też podam swoje dane na dzień dzisiejszy, czyli 22 tydzień ciąży:
                              brzusio - 87cm po śniadanku,
                              waga - 55,3 kg rano
                              wzrost 168 cm
                              wiek - 23 lata
                              pierwsza ciąża - SYN Antek
                              termin porodu - 1/2 listopada 2009

                              Fizyczne odczucia? Ból podbrzusza przy poruszaniu się, ból głowy przy zmęczeniu i głodzie. Zgagi brak, nudności brak i ogólnie gitezzz .

                              Maluszkowi jeszcze nic nie kupiłam, ale to chyba tylko i wyłącznie przez chwilową zapaść finansową .. byle do sierpnia
                              Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                              Antek - 6 listopada 2009r.

                              Skomentuj


                                No właśnie meridol mi nic nie pomógł wypróbuje specyfików a ktorych Wy mówicie jak tylko znajde je w aptece. Apropo zębów tak mnie strasznie ósemka bolała w nocy, że prawie nic nie spałam, nie brałam nic przeciwbólowego żeby dzidzi nie truć. Musze isc wyrwać tego zeba. Buu
                                Madzia - 2 grudzień 2007
                                Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X