Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak nazbiera się żółci bo nie ma ujścia to mam ten atak i kamień podczas tego akaku minimalnie sie przesuwa. nie znam dnia ani godziny kiedy mnie złapie.



    Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

    Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

    Skomentuj

    •    
         

      No to fakt ja strasznie wymiotowałam, mało tego, zdarza mi się to nadal! Mały nie oszczędza mamy...

      Ja muszę teraz przez dwa dni zrezygnować ze słodyczy, więc pewnie badania zrobię w poniedziałek.

      Dziewczyny słuchajcie, wiecie może dlaczego na tych kremach PERFECTA MAMA albo ZIAJKA MAMMA MIA jest napisane, żeby smarować się nimi od 4 miesiąca? Szkodzą wcześniej czy jak?

      Skomentuj


        mam nadzieje i zycze Ci zeby Cie juz nie zlapal dio konca ciazy a to ma jakis wplyw na sposob w jaki urodzisz?? obrocila sie niunia czy nie?
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          Ja wymiotowałam może z kilka razy, Przytyłam też już sporo z jakieś 7, 8 kg i jakoś szczególnie z tego powodu zadowolona nie jestem. Carin te kremy to wydaje mi się że mają tak napisane bo może chodzi o to że od 4 mc-a zaczyna się kobieta powiększać Sama nie wiem, ale używam ich od jakiegoś 3 mc-a. Ale dzisiaj padam ze zmęczenia niby nic takiego w pracy nie było ale nogi i kręgosłup siada. Już nie ta młodość co kiedyś

          Skomentuj


            niestety nie odwróciła się jeszcze jest ułożona pośladkowo ale mam AFI 10 wiec jest szansa że się obróci jeszcze i jest mała bo waży 2000 w 35 tc



            Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

            Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

            Skomentuj


              Ewelka skurcze obudziły mnie przed 3. W szpitalu koło 6 miałam 1,5 cm rozwarcia. Jak mnie badali na sali to miałam 5 cm. No i powiem, że skurcze do 70 są ok - da się znieść. Ale gdy są już tak 130 to mi się słabo robiło... Byłam blada i strasznie osłabiona... Przed 10 prosiłam już o środki przeciwbólowe, ale nie chceieli dać, bo myli już dla mnie sale.
              Tego dnia gdy rodziłam, były prawie same cesarki. Gdy leżałam na sali to mąż słyszał jak lekarze mówili, że zostały dwa miejsca na porodówce, a później będzie trzeba zamknąć izbe przyjęć. Tak był problem żeby znaleźć sale na odziale położniczym...

              Ania w szpitalu był nawał pacjentek i bardzo szybko wypisywali do domu. Ale to dobrze, bo w domu szybciej dochodze do siebie A jedzonko masz naprawdę bardzo smaczne... Ja to już dietka...

              Dziś była u nas położna. Wykąpała Małą, powiedziała co i jak. W piątek czeka nas spacerek tak z godzinke jak będzie ładnie. A w sobote możemy wybyć na cały dzień Prawda jest taka, że u nas jest ładnie, cieplutko. W pokoju mamy chłodniej niż na dworze...
              A ja walcze z nawałem... Moje dziecko nie da się wybudzić, a ostatnio zjadła o 14, potem podjadła jak była położna i śpi... Nic jej nie budzi... Oby jej tak zostało...

              Dziewczyny ja w dniu terminu dostałam skierowanie do szpitala... Na weekend zaplanowaliśmy z mężem pyszne obiadki i kolacje. Wcale nie myślałam o porodzie tylko co by zrobić w te ostatnie wolne dni... No i w sobote urodziłam. No więc dziewczynki też zróbcie sobie takie romantyczne wieczory.

              A tak przy okazji. Ta moja sąsiadka co miała termin tak jak ja, rozwarcie wcześniej i miała urodzić przed terminem jeszcze chodzi z brzuchem. Lekarz nawet nie dał jej skierowania do szpitala jeszcze i umawia się z nia na kolejne wizyty...
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                Ja wymiotowałam może z kilka razy, Przytyłam też już sporo z jakieś 7, 8 kg i jakoś szczególnie z tego powodu zadowolona nie jestem. Carin te kremy to wydaje mi się że mają tak napisane bo może chodzi o to że od 4 mc-a zaczyna się kobieta powiększać Sama nie wiem, ale używam ich od jakiegoś 3 mc-a. Ale dzisiaj padam ze zmęczenia niby nic takiego w pracy nie było ale nogi i kręgosłup siada. Już nie ta młodość co kiedyś
                Juz sama nie wiem czy mam uzywac tych kremow czy lepiej nie. Wczoraj posmarowalam nim piersi i brzuch, a w nocy myslalam ze umre taki mialam potwornie potwornie nabrzmialy brzuch. I teraz nie wiem czy to wina kremu, czy moze kolacji - pizzy. Ale wczesniej jadlam pizze i nie przypominam sobie by dzialo sie cos podobnego...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Bliźniaki..

                  nono.. Gratuluje bliźniąt. Mają na pewno słodkie podobne buźki : ) Bardzo podświadomie o bliźniaki walczyłam. Będziemy mieć póki co chłopca : )

                  Termin mam na 17 sierpnia. Jeszcze nie mamy kupionych niezbędników bo jak poprzedniczka nie chcemy zapeszyć :P Aczkolwiek rozglądamy się i wybieramy najkorzystniejsze rozwiązania z proponowanych sprawdzonych firm. Nie dajemy się jednak zwariować zakupom i szukamy praktycznych zamiast przebajerowanych rzeczy : )

                  Skomentuj


                    Atusia korzystam jeszcze z takich obiadków puki mogę, bo później dietka będzie trzeba uważać.

                    A jeśli taki harmider w szpitalu , tyle pacjentek to na pewno lepiej wam w domu w ciszy i spokoju tym bardziej, że możesz liczyć na pomoc męża, mój tak samo za pierwszym razem sam garnął się do opieki nad małą i do tej pory tak mu zostało, widzę, że twój mężulek też tak ma. Taka pomoc jest niezastąpiona.
                    AGATKA 16.04.07r
                    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                    W końcu w komplecie
                    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                    Skomentuj


                      co oznacza AFI 10 ??? no faktycznie nie duza ale ma jeszcze 5 tygodni zeby podrosnac..ja w sumie to nie wiem jak duzy jest moj synus:/
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        juz wyszukalam co znaczy AFi mi o czyms takim lekarz nic nie mowil a moze poprostu nie uzyl tego skrotu wyczytalam ze norma to 5-20 takze u Ciebie jest ok
                        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                        Skomentuj


                          Bo właśnie ja chciałam wiedzieć o tych skurczach jeżeli właśnie chodzi o rozwarcie, bo do 4 cm przynajmniej muszę wytrzymać a nie chcę do tej pory się zamęczać. Później jak już dadzą znieczulenie to o nic się nie martwię bo to logiczne
                          Ale ci zazdroszczę! Ja mam dziś zaplanowany porządny seksik z mężulkiem i mam nadzieję że ta moja szyjka zmięknie po tym nie odpuszczę bo dlaczego niby mam się męczyć jeszcze tydzień , ja już swoje odtrąbiłam całe 40 tygodni a teraz dzidzia ma do mnie wyjść BEZ ŁASKI
                          Super że Michalinka taka grzeczna i tak ładnie śpi ,masz więcej czasu dla siebie... wypoczywaj jak najwięcej a na pewno ranka się ładnie zgoi.
                          Kubuś ur. 28.05.2009

                          Nasz synuś ma już...
                          http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                          Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                          Skomentuj


                            Carin ja używam perfecta mama i jest ok, nic złego się nie dzieje

                            Skomentuj


                              AFI to sa wody płodowe



                              Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                              Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                              Skomentuj


                                hey mamusie.
                                u mnie troche gorzej , mam małe skurcze nie wiem dlaczego.
                                Dzisiaj troche nawłaziłam się po schodach ...
                                narazie miałam kilka co 10 minut teraz troche ustały , ale czuje się jakoś niepewnie .. mała troche spokojniejsza .
                                ja mykam jakby coś napiszE:*.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X