Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Ja w ciąży przytyłam 30kg (przed ciąża 50kg a do porodu aż 80kg) narazie udało mi się zrzucić 20kg. Ze swojej figury nie jestem zadowolona , pozostała mi okropna wisząca skóra na brzuchu i boczki. Dziewczyny znacie jakieś dobre preparaty na ujędrnienie skóry brzucha?

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      figura po porodzie

      Witam. Moja figura po urodzeniu dziecka niezbyt mi się podobała Nawet nie spodziewałam że tyle mi zostanie. Przed ciążą byłam bardzo szczupła i myslalam ze pozniej nie bede miala problemów z waga. a tu najpierw przytylam w ciazy 20kg, a pozniej po porodzie nie moglam zrzucic tego tluszczyku. Przyznaje się, moj błąd nie odchudzalam sie na sile, bo tesciowa twierdzi ze sama wroce do swojej wagi. powiem szczerze, gruba nie jestem ale ta skora na brzuchu troche wisi, rozstepy na udach, koszmar!! Prosze powiedzcie co Wy robilyscie zeby schudnac po ciazy? i czy udalo wam sie schudnac. Moze dzieki Waszym radom ja tez cos zrzucę, cocby 5 kg Gorąco pozdrawiam wszystkie młode mamy

      Skomentuj


        #78
        Ja przytyłam jakieś 13 kilo. Mieściłam się praktycznie do końca ciąży we wszystkie swoje ubrania. Po porodzie bardzo szybko wróciłam do swojej wagi i byłam bardzo zadowolona z figury , teraz jestem 5 miesięcy po porodzie i niestety nie wiem, ale jakoś mi się wydaję, że przytyłam . Nie wiem jakoś nie potrafię się zmobilizować do ćwiczeń, przyrząd stoi w pokoju, a ja go omijam szerokim łukiem. Jutro muszę się za siebie wsiąść. Nie będę jadła po 20 i bedę ćwiczyć na moim leg magicu
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          #79
          Ja zawsze byłam szczuplutka, przed ciążą ważyłam 48kg, przez 9miesięcy przytyło mi się tylko 9 kg, teraz ważę 50kg. Mała ma prawie 7 miesięcy. Wyglądam jak wyglądałam przed ciążą czyli jestem chuda jak patyk i nie jestem z tego wcale zadowolona, myślałam, ze jednak tu i tam mi czegoś przybędzie a tu niestety nicccc.. Z drugiej strony jednak cieszę się bo chyba lepiej być za chudziutką niż za grubiutką prawda?

          Skomentuj


            #80
            Kobetki!
            Nasze rozstepy, boczki i te różne to nie powód do zamartwiania sie.
            to pamiątka po chwilach kiedy w Naszych brzuszkach rozwijały sie Maluszki!
            Zamiast martwić sie i tracić energie na kolejne diety cud- szlejcie z Dzieciakami, biegnijcie do sklepu po jakąś fajna bielizne i... traccie kalorie z Meżem ONI NAPRAWDE SA ZACHWYCENI NASZYMI CIAŁAMI

            Skomentuj


              #81
              PS. i Dzieciaki i Meżowie wolą Nas może troche bardziej zaokrąglonymi,ale szcześliwymi..... a zamartwiajac sie o wyglad ciagle jesteśmy zestresowane.. tu wyłazi tam wyłazi.. trudno!! niech wyłazi,jest chociaż za co złapać

              Skomentuj


                #82
                :-))

                Ja niestety mam troszke rozstepow,bo duzo przytylam-az 31 kilo;-))))).Powrocilam do swojej wagi,jestem szczupla,mojemu partnerowi moje rozstepy nie przeszkadzaja

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Hej, ja przytyłam w pierwszej ciąży 13 kg, w drugiej 8. Teraz ważę mniej niż przed pierwszą ciążą Czuję się bardzo dobrze, choć troszkę brzuszka jeszcze zostało i niewielkie rozstępyTo wszystko zasługa diety cukrzycowej, karmienia piersią i biegania za starszą córką Cukrzyca ciążowa ma swoje plusy Pozdrawiam!
                  Mama
                  Martynki (31.03.2007)
                  i
                  Kamilka (27.11.2008)

                  Skomentuj


                    #84
                    Witam w czasie ciąży przytyłam 19 kilogramów, patrząc w lustro i mierząc ubrania sprzed ciąży widzę ze dużo nie zostało mi do zrzucenia, choć przyznam się ze na wagę nadal boję się wejść. Jestem obecnie pięć tygodni po porodzie i nie myślę na razie o ćwiczeniach, ale mogę doradzić co robiłam aby utrzymać sylwetkę jeszcze przed ciążą. A mianowicie: po obudzeniu wypijałam szklankę wody, to pomagało oczyścić organizm, ćwiczyłam oglądając telewizję bo wtedy nie zwraca się uwagi na monotonność(brzuszki, przysiady i co tylko przychodziło mi do głowy), nie słodziłam herbaty, piłam głównie zieloną, bo ona oczyszcza organizm, na słodyczowe szaleństwa pozwalałam sobie zazwyczaj tylko w weekendy. Co do posiłków: najważniejsze było śniadanie i one było największe, na obiad zjadałam mniej a kolację raczej ubogą i zawsze przed 18.

                    Skomentuj


                      #85
                      Witam, moja dzidzia ma juz 6 miesiecy, przytylam 15 kg ale szybko je zrzucilam, w sumie bez diety, tak jakoś szybko poszło wiec jest super, nawet nie widać że byłam w ciąży, jestem szczęśliwą mamusia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        przecież urodziłam człowieka

                        W pierwszej ciąży 25 więcej, w drugiej 30. za pierwszym razem zostało mi z 10 kg,ale szybko wrosło.po przekroczneiu 80 kg przestałam się ważyć.
                        Córka miała z 6 lat,jak w końcu się zabrałam za siebie. Odstawiłam cukier, przestałam jeść po 18, więcej warzyw i obowązkowo codziennie ćwiczyłam pół godziny. Przyniosło efekty-25 kg spadło w niecałe pół roku.
                        Druga ciąża przyniosła większe zmiany.Przede wszystkim z racji wieku, w końcu 12 lat różnicy musi robić swoje. Po urodzeniu synka zostało mi jakieś 15kg więcej i trzy rozmiary do przodu.Obecnie karmię,więc dieta odpada,ale zrezygnowałam ze słodyczy (no...prawie) i ćwiczę.Staram sie codziennie jakieś 20 minut-w tym koniecznie brzuszki.Są już pierwsze efekty.
                        Coraz to luźniej sie robi w ciuszkach.
                        Rozstępy owszem,pojawiły się,ale głównie na biodrach i piersiach.trudno,one już zostaną, ale jakos mnie to nie martwi zbyt mocno jakaś pamiątka w moim ciele musi pozostać.
                        jedynym zmartwieniem sa piersi.Po córce wyraźnie "opadły",a teraz to już chyba po skończeniu karmienia spadną całkowicie.
                        wtedy tez się przekonam, co na to mój mąż...Ale uważam,że to byłby jego problem. Nie mój. Nigdy nie patrzyłam na swoje ciało pod jego kątem,bo w końcu nie za to powinien mnie kochać.


                        Skomentuj


                          #87
                          Czy jestem zadowolona ze swojej figury?
                          Średnio bo mam rozstępy na piersiach (są białe, ale zawsze) no i po drugim dziecku brzuszek nie do końca się wchłonął
                          A tak to jest oki

                          Skomentuj


                            #88
                            Ja wyglądam o wiele lepiej niz przed ciąża.Nie mam zwisającego brzucha,tylko kilka rozstępów na brzuchu i piersiach.Generalnie bardzo się sobie podobam.mam lepszą przemianę materii po porodzie.Chciałabym zeby po następnej ciązy tez tak było

                            Skomentuj


                              #89
                              Kilogramów jest zdecydowanie więcej, ale rozstępów nie mam więc nie jest tak źle


                              Skomentuj


                                #90
                                Ja przed ciążą ważyłam 60kg, w ciąży przytyłam 17- 18kg, a po urodzeniu dzidziusia po wyjściu ze szpitala (czyli 4 dni) byłam 12kg lżejsza. Teraz ważę 64 kg, zostały mi jeszcze delikatne rozstępy na brzuchu, i troszkę na boczkach, ale przyszła wiosna i już w pełni rozpoczął się sezon spacerowy, wiec myślę, że szybko uporam się z nadmiernymi kilogramami.
                                Aha, ja rodziłam pod koniec stycznia 2009.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X