Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile przytyłyście w ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ile przytyłyście w ciąży?

    Ja też karmię piersią. Mały wysysa ze mnie wszystko

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ile przytyłyście w ciąży?

      13 kg przybyło, 3 miesiące po porodzie dalej ok. 1,5 kg na plusie, ale jakoś mi to nie przeszkadza :-)

      Skomentuj


        Odp: Ile przytyłyście w ciąży?

        I tak ładnie zrzuciłaś. Masz racje nie kilogramy są najważniejsze.

        Skomentuj


          Odp: Ile przytyłyście w ciąży?

          Racja, te nasze małe duże szczęścia wywracają świat do góry nogami i mimo, że czasem czasu brakuje by porządnie zająć się sobą nie żałuję, że mam o kogo tak mega bardzo dbać

          Skomentuj


            Odp: Ile przytyłyście w ciąży?

            Waga jest bardzo ważna, jak za mało w ciąży tyjemy jest źle, jak za dużo... jest jeszcze gorzej. Z tego co wiem too książkowy przyrost masy ciała w ciąży to 12-15 kg. U mnie najpierw waga stała, ale później jak się rozhulała... to o matko!!!!!!!!!!!! 25kg do przodu. Na szczęście mogłam sobie na to pozwolić... jadłam 5 razy dziennie, chodziłam na basen, dużo spacerowałam, a masę zrobiłam ogromną przez te 40 tygodni. Muszę sie przyznać.. ze co fakt to fakt, ale w ciązy uwielbiałam jeść lody... nie rozdrabniałam się najlepiej to 1l w porywach do 2l mogłam je jeść dzień w dzień, ale tylko o 22 - too była odpowiednia pora, Syna urodziłam ważył 4450 i zdrowy jak rybka a mi z +25 kg. zostało... hmm.. kilka zdjęć )

            Skomentuj


              Odp: Ile przytyłyście w ciąży?

              Ja jestem w 25 tygodniu i przytyłam dopiero 4 kg))

              Skomentuj


                Odp: Ile przytyłyście w ciąży?

                Kurczę ja z Jasiem przytyłam prawie 24kg, a później to zrzucić to była udręka. Już i tak przed ciążą byłam przy kości, te dodatkowe 24kg dało o sobie znać.
                Najpiękniejsze działki budowlane na kaszubach

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ile przytyłyście w ciąży?

                  Mamuśki! mJa przytyłam w ciazy nie cale 14kilo. Bardzo szybko po porodzie udalo mi sie wrocic do wagi sprzed ciazy. Moze to dzieki karmieniu piersia

                  Skomentuj


                    Odp: Ile przytyłyście w ciąży?

                    ja nie przytyłam aż tak dużo w ciąży, 15 kilogramów, z czego prawie wszystko mi zeszło po porodzie, przytyłam natomiast przez 3 miesiące po porodzie w trakcie laktacji chciało mi się jeść

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X