Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no to może i dlatego taki "miły" ostatnio - jak na nocki zasuwał

    znajomy zaraz po szkole załapał sie do piekarni (chlebowej) - najpierw się cieszył - 19 lat - nocki same - myślał, że wyśpi się rano parę godzin i cały dzień będzie miał wolne a $$$ w kieszeni a potem okazało się, że nocki w pracy w dzięń odsypiał - z przerwami na posiłki kasy niewiele a życia żadnego - ciągle zmęczony

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez konwalia Pokaż wiadomość
      "Lece bo chce Lece bo chce.." prosto do W-C.
      a przypomniało mi się jak kiedyś na kolonii caritasu mieliśmy takiego wikarego co licencję pilota robił (zrobił i lata) któregoś dnai miał bardzo rano (tak koło 5 rano) jechać do auroklubu to mu w nocy skrzydła z tektury do samochodu dokleiłyśmy taśmą klejącą - oderwał razem z kawałkami lakieru nie buył movcno zły - samochód rupieć miał

      Skomentuj


        No ja tez sie zabawilam w fryzjera. Nie mowilam Wam. Jakos tydzien przed swietami. Malej juz wloski wchodzily w oczy i drwalysmy ja z mama.
        Tez trza bylo na pamiatke zostawic wiec chlasnelam wiecej. No i takie wyzemdane ma na przodzie Nie chce cholerstwo odrosnac

        Artur wstaje zaraz to juz poczekam. Pojde sobie walnac w pluco i spac
        A wiecie jaki numer moj meniu rzucil palenie. Po jelitowce! Tzn hm niezupelnie zdarzy mu sie zaplic jednego. Ale to juz nie paczka dziennie.

        No to dobranoc dziewuszki
        Dorotka
        Blog Dorotki

        Skomentuj


          Nie no Anetka skojarzenie the best
          Dorotka
          Blog Dorotki

          Skomentuj


            u nas w nocy było -11 rankiem spadło do -22 a teraz pocieplało - 14


            no ubierz Dianusię - tylko chorubska Wam brakuje, chociaz od mrozu dzieci tak nie łapią choroby jak od odwilży więc pewno dobrze będzie
            ja dziś chcę do leśnej jechać
            acha - wygrałam termometr ze strony Aneta 12:07:35
            Nagroda zostanie wysłana pocztą w ciągu 7 dni roboczych.
            Aneta 12:07:48
            http://prywatnezdrowie.pl/moje-prywa...rowie/konkurs/

            Skomentuj


              Oj my tez mamy problem z ubieraniem. Kurteczke mam, ta co kupilam w ciucholandzie. Jest gruba ale nie mam spodenek. Konieczne sa jakies kombinezonowe, najlepiej ogrodniczki. Niby mam tez kombinezon ale w nim sa przyszyte stopki. A mala musi miec buciki. Szkoda mi troche to niszczyc.

              Z niecierpliwieniem czekam na wiesci po alergologu.

              Anetko gratulacje.

              Mam juz gg uffff
              Dorotka
              Blog Dorotki

              Skomentuj


                czesc dziewczyny u mnie skolei dół na maksa..ciesze sie ze u was jako tako.. widocznie nie wszystkie moga byc szczesliwe na raz...

                wczoraj zapeszyłam o tej sielance i teraz mam:-/ nie wiem jeszcze tylko co zrobic bo wszyscy mi mowia ze sie za duzo przejmuje ale trudno nie dam sie ranic wiec moze minia bede juz niedługo w takiej samej sytuacji
                całuski i oby poszło jak najlepiej u alergologa..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Minia pżisy jak po lekaryu

                  no fajnie sobie popisalzscie, moje male spi, ale juz ze 2 godz i literki mi sie pryestawilz.... hehe chlop glodnz, na diete pryesyedl, mniej je to lece... buyki

                  Skomentuj


                    judyta, seksi bielizna, makijaz w domku
                    .. i nie dla psa kielbasa.. a niech se teraz powzdycha.. i perfumy
                    da sie zalozyc blokade rodzicielska na komp?
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      Minia moja Dianka miała robiony test Total Ige, czyli totalny test bez wyróżnień konkretych skladników, żeby po prostu zobaczyć czy ma w ogóle jakieś uczulenie, moja Dianka od dawna nie miała krostek ani nic
                      Dominika & Dianka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Minia a może udasz się do innego alergologa? waga wagą ale przydałoby się dowiedzieć co jej szkodzi! może jakieś inne badania, no cholender nie znam się...
                        Dominika & Dianka

                        Skomentuj


                          witajcie
                          tyle miałam napisać i ... pusto w głowie - przez ten mróz pewno - teraz -25
                          ale za to okazja żeby zamrażarkę rozmrozić porządnie
                          Paweł jedzie w sobotę na biologię ale amm wrażenie ze sobie olewa zamiast czegoś poszukać i doczytać gra w jakieś głupawe gry
                          oj młodzież

                          szkoda Dianki - no ale chyba racja - trzeba by innego medyka może poszukać

                          Skomentuj


                            http://www.female.pl/przepisy_swiateczne.php

                            Skomentuj


                              Tradycyjna sałatka ze śledzi z czerwoną fasoląPrzedstawiamy przepis na tradycyjną sałatkę ze śledzi z czerwoną fasolą.Ilość dla 4-6 osób. Czas przygotowania wynosi 1 godz. ...
                              Śledzie marynowane w czerwonym winie
                              Przedstawiamy przepis na śledzie marynowane w czerwonym winie. Ilość dla 4 osób. Czas przygotowania wynosi 20min + czas marynowania. ...
                              Kuleczki rybne w galarecie
                              Poniżej prezentujemy przepis na pyszne kuleczki rybne w galarecie z dużą ilością cebul. ...
                              Babka z owocami i orzechami
                              Oto przepis na pyszną babkę z owocami i orzechami. ...
                              Gołąbki z suszonymi grzybami
                              Dobrą alternatywą na świątecznym stole są gołąbki z suszonymi grzybami. Poniżej podsuwamy przepis, który warto wykorzystać. ...
                              Ciasteczka z migdałami
                              Ciasteczka z migdałami wspaniale nadają się jako przystawka np. do kutii. ...


                              ....






                              resztę wykasowaąłm bo post bardzo długi a nic nie daje

                              trzeba wejść na stronkę
                              http://www.female.pl/przepisy_swiateczne.php i tam są odnośniki do przepisów
                              Last edited by anetakam0; 07-01-2009, 11:04.

                              Skomentuj


                                Założyłam forum - nie widzę sensu tam się logować i pisać skoro mamy to forum ale potraktujmy tamto jako zbiór wiadomości np linki, przepisy, jakieś newsy - to co nie jest tajne, bo ustawiłam dostęp do czytania dla każdego

                                http://anetakam0.foreo.pl/dla-kazdego-f7.html

                                na razie zaczęąłm - jak zrobię więcej dam znać - jak chcecie coś zamieścić to napiszcie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X