Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czesc babeczki
    u nas mało zmian na nieszczescie bo mały dalej wali kupy jak krowa na pastwisku i nic mu nie pomaga ani smecta ani lakcid juz sama nie wiem co mam z nim zrobic. dostaje teraz kaszki ryzowe albo marcheweczke zeby mu tyłek zakorkowało. nawet czekolade gorzka mu przemycilam ale nic najwazniejsze ze nie ma juz goraczki wiec narazie mniejsze zło. tyle ze pampersow idzie jak cholera. karol jak sie zwlecze z pracy do kompa mnie nie dopuszcza bo jak ma teraz ram władowany to niby komp szybciej chodzi<ja tam tego nie zauwazyłam> i gra w te swoje gierki jak dzieciak. nadal szukam niani ale widze ze to nie taka prosta sprawa zwłasza z mojego osiedla bo dzwonia z drugiego konca miasta a to mnie nie satysfakcjonuje. no nic moze po nowym roku sie cos zmieni. karol wogole jest przeciwny mojemu powrotowi do pracy ale chce miec jakas swoja kase wiadomo jak to jest. moze jak on zmieni prace to sie pomysli ale na razie nie zarabia takich kokosow zebym w domu siedziała mimo iz mam wychowawczy to srednio starcza.
    Minia tekst niezły haha . a co do k to juz sie nie wypowiadam bo bym całe forum jadem zaplula. jakbym miała pod reka tego chłopa to by w czape dostał.!! co do lalek to wogole przestalo mi sie chciec pisac jakos nie widze tematu ktory bym mogla tam poruszyc.tworzy sie tam kolko wzajemnego uwielbienia wiec dziekuje nie skorzystam..
    MIka a jak tam z pozwem wiesz juz cos? mam nadzieje ze nie zrezygnowałas z planow? a kompy sa wredne tak sie psuc bez uprzedzenia:-/

    Edytko a gdziezes Ty? nie bycz sie tam tylko pisz szybciutko co tam u was.

    mały ostatnio cos sie przestawił i prawie mi nie spi tylko lata i broi ze nie mam ani sił ani ochoty juz dłuzej za nim gonic. w nocy tez sie budzi co chwile z placzem. straszna beksa sie z niego zrobiła juz nie wiem jak na to zaradzic.. tak ładnie noce przesypiał a teraz wygladam jak wampir przez niego.
    oki lece bo miał usnac ale słysze ze ryczy cały czas moze jak sie do mnie przytuli to zasnie?
    całuski

    Skomentuj

    •    
         

      Stary Rok mija lecz marzenia zostają
      Niech one się wam wszystkie spełniają
      I z Nowym Rokiem niech los wam sprzyja
      A ogród życia wnet się zazieleni
      Szampańskiej zabawy i mocnej głowy
      na tę jedyną noc w roku
      _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$
      $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$
      $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$
      ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$
      ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$
      __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$
      _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$
      $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$
      _________$$$$_____$$$$__$$$

      Skomentuj


        No doczytalam wreszcie
        ale nic nie napisze bo juz mnie zgielo. Rosolek chce wracac. No niech to szlag trafi!!! Akurat dzisiaj aaaaaaaaa!!!!!!!

        Wybawcie sie za mnie dziewuszki, wszystkiego dobrego w nowym roku!
        Dorotka
        Blog Dorotki

        Skomentuj


          Na progu Nowego Roku
          życzę Ci od serca
          by każda łza w oku
          miała smak szczęścia
          by nadziei płomienie
          nie gasły w mroku
          i każde marzenie
          spełniło sie w Nowym Roku
          Na życzeń wstążeczce
          która jest bez końca
          chcę zawiesić jeszcze
          ciepły promyk słońca
          by tła błękitnego
          nie zaćmiły chmury
          Wszystkiego dobrego
          i głowa do góry...

          Skomentuj


            doczytałąm no i na razie znikam bo prawie 3 w nocy

            mała zdrowa ja pociągająca jak nigdy idę spać pa Kwiatuszki

            ps kartek sama w tym roku nie robiłąm chociaz czasem mi się zdażało
            no i nie pamiętam do kogo wysłałąm - zamierzałam do wszystkich lalek - bo mam adresy ale coś mało znaczków mi poszło - przepraszam jak którąś pominęłam

            Skomentuj


              witam! przepraszam że dopiero teraz ale nie mogłam wcześniej - Kochane wszystkiego najlepszego w nowym roku!

              ja również dziękuję za kartki, bardzo bardzo!

              Minia kompa znajomy mi składa, wszystko robi, przywiezie mi gotowy już niedługo

              wybawiłam się w sylwestra! Dianka też, do 3 z nami siedziała! twardzielka, my do 4 zajefajnie było, gadaliśmy, jedliśmy, piliśmy, śmialiśmy się, tańcowaliśmy z dzieciakami, paliliśmy zimne ognie... super, po prostu super, mini powtórka 11.01 (bo obie koleżanki mają zaraz urodziny, więc w przyszłą niedzielę robimy imprezkę urodzinową z tortem)... tacy znajomi to skarb! jak ja się cieszę że ich poznałam a wszystko za sprawą internetu hehe

              teraz siedzę w pracy, a jutro znów odpoczywam

              dziewczyny życzcie mi, bym spotkała księcia - jestem na to gotowa, wreszcie...
              Dominika & Dianka

              Skomentuj


                Hej dziewuszki,
                ja tak tylko na sekundke bo probuje mala uspic.
                Artur dzis podlaczyl nowego kompa, i nic w morde nie mam. Ledwo tu weszlam. Nie mam linka do lalek. Wszystkie strony mialam w ulubionych,
                Czy ktos mnie moze poratowac i podac moj nr gg?

                E zabik chyba przysypia.

                No to i ja opowiem o sylwestrze:
                O 4 rano zaczelam wedrowke do kibelka. Od razu napchalam sie tabletek. Od 14 mialam juz spokoj chociaz bylo mi niedobrze. potem wrocil A z pracy. Wkur... mnie tak ze z 2 godziny ryczalam. Wory mi sie porobily
                Powiedzialam ze zostaje przed tv. ale potem sobie mysle w dupie mam pojde i bede sie dobrze bawic.
                Tylko mdlilo mnie caly czas wiec na poczatek jednego drinka, potem szampana a potem juz mi bylo wszystko jedno i poszla w ruch wodeczka hehe. No i cud przestalo mdlic
                Przed 4 z koleji zlapala mnie nerwica i szybka ewakuacja do domku.
                Bylismy u znajomych kolo nas. Bylo 11 osob i w sumie fajnie. Tylko nie potancowalam bo jakos tak nikt sie nie rwal.
                Artur grzeczny takze ok no ale nerwica przez niego

                A Dorotka zostala w domku z moimi rodzicami. Poogladala sobie petardy o 22 i ok 23 na rekach u dziadka jak tanczyli hehe. I spala do rana

                Dzis w pracy bylam i jutro tez.
                Dobra mala spi to mykam sie myc
                Last edited by Lilia; 02-01-2009, 22:58.
                Dorotka
                Blog Dorotki

                Skomentuj

                •    
                     

                  2780128 - Olcia = taki mam jakiś stary nie wiem czy działą
                  no cicxho tu jakoś

                  ja katar podleczyąłm i bez obawy mogę siedzieć i nawet głowę jak nad klawiaturą nachykllę to spięcia nie będzie

                  u nas po staremu - poza tym, że Monika chyba znacznie przyspieszyła "prędkość ucieczki"

                  Skomentuj


                    Ja jestem mega w********iona. Artur kupil kompa bez mojej wiedzy. 2 dni neta nie mialam a teraz jeszcze najprawdopodobniej strace wszystkie zdjecia. Nie mowiac juz o linkach z ktorych korzystalam a za chiny nie wiem jakie i lista gg.
                    Prosilam debila ze zanim zacznie kombinowac pozgrywam sobie wszystko. Nienawidze jak sie ktos za cos bierze a nie potrafi.
                    Dorotka
                    Blog Dorotki

                    Skomentuj


                      Miniu co sie stalo? niestety nie mam gg
                      Dorotka
                      Blog Dorotki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        czesc dziewczynki...przez pare dni byłam mega zabiegana pomagałam tatcie w renamencie a jak przyjezdzałam do domu to juz mi sie nic nie chciało. sylwka spedzilismy w domu było nawet ok choc ok 21 i tak zdarzylismy sie poklucic haha no ale do połnocy nam przeszło wiec nowy rok powitalismy w jako takiej zgodzie. wczoraj bylismy u tesciow ..a powiem wam ze bylo nawet nawet... nie wiem co im sie stalo moze dzien dobroci dla zwierzat i synowych ale troszke sie poleprzyło. dostałam nawet fajny plaszczyk od tesciowej i idziemy z nimi na bal 21 lutego. sami zaproponowali ze pokryja koszty szwagierka zajmie sie Bobkiem a my mamy isc i sie dobrze bawic...szok

                        Minia co ten debil znow wymyslił? boze jakiego Ty masz pecha kobitko.. za dobra jestes jakby raz porzadnie po gebie dostał albo dupe miał skopana moze by sie otrzasnął z tego kretynizmu swojego,,,

                        Olcia a co zrobił ze starym kompem? moze mozna posciagac z tamtego jeszcze jakies dane?

                        Skomentuj


                          witajcie, uroczyscie oswiadczam ze zyje, i postaram sie zaraz wszystko nadrobic, buziaczki

                          Skomentuj


                            no niezle....

                            choroby, klotnie, itd...

                            ja nie mialam czasu praktycznie zajrzec, tzn, pewnie gdybym laskawoe poprosila meza zeby mala sie zajac to moze i bym cos poczytala i napisala ale nie bardzo mialam czas.. duzo jezdzilismy, w domu malo spalismy, a mala wiecie jak to w gosciach na rekach ciagle i teraz w domu nie bardzo chce lezec, dzis jakos tv ja zaciekawil az sie zmeczyla i zasnela z zalem i krzykiem, spi ostatnio po pol godz ze 3-4 razy albo i mniej a zcasami jakis wyjatek z godz albo 2. a je co 2 godz!!

                            z chlopem na zmiane miod i pieklo, dzis do pracy pojechal to trocjhe odpoczniemy ale tak jakos tesknie jakby?? :P

                            dziękujemy za kartki....

                            mala zaczela sie ostatnio na boczek przekrecac, bo wczesniej to tylko z boczku na plecki a teraz tez odwrotnie. czasami taka marudna ze nie do wytrzymania, nie wiem jak ja wroce do rzeczywistosci po tych 2 tyg...

                            Minia wtorek to swieto koscielne, wiec wszystko czynne. my mamy 14 do kontroli do ortopedy, czasami mam wrazenie ze mala lewa nozka slabiej kopie, przynajmniej w kapieli, bo jak lezy sobie na lozku to rowno wierzga

                            dzis sie dowiedzialam ze moge wykorzystac caly urlop przyslugujacy mi na ten rok, tak wiec mam 45 dni( bo 19 zalegly plus 26 za 2009 r) i nie musze sie martwic bo mam akurat do konca umowy urlop!! jak mi przedluzy to ide na wych a jesli nie to papa, ale przynajmniej nie musze kombinowac zwolnienia ani nic

                            Judytko, zdrowka dla Malego i owocnych poszukiwan pracy, mi tesciowa nigdy nic nie kupila, malej ledwie grzechotke... a ty plaszczyk dostalas supcio!!!

                            Minia wspolczuje takiej rodzinki................ mojego meza podobna ale na swieta jakos sie mobilizuja...

                            swiat nie chce mi sie opisywac, najpierw wigilia u brata grzeska, razem z tesciami, od razu sie spakowalismy i do moich rodzicow pojechalismy, tam zostalismy do B N, potem powrot i znowu do brata grzeska, tam sie chlopy popili, moj dostal ciagac odprowadzil nas do domu, bo to blisko i poszedl jeszce, a ze wodki nie mieli to do cpn chcieli, bo im ********a za malo, nie chciala zona brata jechac to ja uderzyl!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie teraz to pisze ze spokojem ale jak mi to grzesiek powiedziala to nogi mi sie ugiely!!! potem sie jeszcze ten brat na grzeska rzucal, siniaki ma az, a pitem grzesiek go upil zeby juz nie mial sily sie awanturowac i moj chlop do domu wrocil, juz po polnocy bylo, i tak przez 3 dni do 2 w nocy nie spalam,,, wiadomo rano pobudka przez mala, duzo pisania, ale sylwestra spedzilismy u mojego brata Sylwka, dostal prezent szklanki do tego dolce gusto, w nowy rok do rodzico pojechalismy, to ojciec moj tak se upil ze drugiej flaszki nie pamieta wcale....
                            takze ogolnie po swetach nie barzdo... troche stresu, tego wozenia calego taboru z mala itd, ach kiedys to byly swieta....

                            dzis mialam jakis tragiczny sen...

                            na wlosy mam jakis skrzyp, mam pic 3 po 1 ale zapominam.....

                            wszystkiego dobrego w Nowym Roku

                            Skomentuj


                              hej dziewuszki
                              Minia co Ci obwiescil? ze chce sie rozwiesc!!!!


                              Ja nadal wkurzona. Zobaczymy co A dzis zdziala. Wczoraj chociaz neta zrobil. Juz mam dosyc tego eksplorera. Na tym w ogole nie mozna nic zrobic szalu dostaje. Na razie nie mam co mozilli wgrywac bo i tak bedzie jeszcze rozlaczal.
                              Judytko chodzi o to ze nie odczytuje naszego dysku. Nawet jak podlaczyl wszystko nasze spowrotem to tez nie odczytuje i chce formatowac.
                              Bo ogolnie to chcial z dwoch zrobic jednego

                              Fajne te swieta ale ogolnie dobrze ze troche spokoju. Bo niedosyc ze swieta to jeszcze duzo pracowalam. Jakos mi sie tak grafik ulozyl. Ale teraz do soboty wolne.

                              Edytko no to Ci wspolczuje. U mnie w rodzinie w ogole nie ma alkoholu ze wzgledu na dawne zdarzenia. A u tesciow Artur nie pil tylko ja hehe.
                              Nawet na sylwestra mi sie nie upil. Nawet nie pamietam kiedy wypil wiecej. Trzyma go ta robota. W tygodniu nie moze a w sobote za bardzo zmeczony.
                              Dorotka
                              Blog Dorotki

                              Skomentuj


                                u mnie jako tako, ale leci

                                kompa kompletuje mój znajomy, jeszcze troszkę i będę miała, modlę się żeby właśnie mój dysk działał, bo tam wszystkie zdjęcia od narodzin Dianki, jak stracę to się zapłaczę

                                Minia trzymaj się :*
                                reszta też!
                                Dominika & Dianka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X