Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    oj judytka to sie namordowalas
    ale najwazniejsze ze znowu robi sie normalnie
    moje mlode tez umie wlazic na lozko i robi to ekspresowo, ekspresowo tez zchodzi, wogole ma nowa manie wspinania sie na co sie da, a jak sie nie da to i tak wykombinuje zeby byc ciagle wyzej, uwilebia dobierac sie do szuglady z buizuteria, naklada na siebie korale i uklada po swoi\jemu reczniki po 30 razy dziennie moj pomagier malutki
    chodzi juz calkiem stabilnie i szybko, szczegolnie jak uslyszy swoja muze i chce tanczyc w mig jest pod nogami zeby ja wziasc do tanow

    olcia pojawiasz sie i nic nie piszesz
    anetka dala cynk ze komp juz calkiem wysiadl i dopiero jak kupia cos nowego to zajrzy,pozdrawia wszystkie a moniczka chora na antybiotyku

    jak nowe postepy u amelci i dianki uno?

    zrobilam prywatnie test alergiczny na 20 alergrenow, no ciekawa jestem co wyjdzie i na ile to bedzie wiarygodne, troche drogi biznes, ale najwaznziejsze zeby w koncu jakies wyniki byly wiarygodne i zebym wiedziala co ewentualnie wykluczyc z menu dianki
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      Hej Wam,
      a zagladam i nie pisze bo jakos tak wychodzi.
      W sobote po pracy wybralismy sie do tesciow. Mala zostala z moimi rodzicami. Taka imprezka sie zrobila ze nawet z tesciem tancowalam. Na koniec tylko tesciowa mnie dorwala i zaczela swoje wywody po pijaku. Jaka to ona skrzywdzona. Wrocilismy o 3. No i mala sobie wstala i nie chciala za chiny usnac. Padla dopiero o 6. Wstala o 9 a ja do pracy. Wiec niedosyc ze mega kac to jeszcze po 3 godz spania.
      Ale z Anka bylam wiec pizza i ploty hehe.
      Za tydzien idziemy na kregielnie a potem na impreze mam nadzieje ze wypali.

      Z mezusiem ok, z mama porozmawialysmy. Wszystko wyjasnione. Mala bedzie sie zajmowac. Nawet sama w sobote zaproponowala.

      A do gina sie nie dodzwonilam bo ma urlop. Tak wiec bede dzwonic pozniej.

      Minia a jak u Was? Co z tym Twoim chlopem sie dzieje? Nic lepiej tylko ciagle gorzej
      20? To ile zaplacilas? Ale ci lekarze debile co im zalezy.

      Minia kto ma do nas dostep bo sie pogubilam?
      Dorotka
      Blog Dorotki

      Skomentuj


        http://www.koszulki.com/cgi-bin/shop...&lang=pl&ppts=

        a moze kupimy sobie takie cos hehe
        Dorotka
        Blog Dorotki

        Skomentuj


          hej


          tak Olcia ja chyba sobie kupię... wczoraj mojego meza na czatowaniu przylapalam.. i to jeszcze jakby pokazal to ok bym sie moze jakos pogryzla a powiedzial z enie pokaze bo sie bede zloscic a on glupotki pisz wiec niech spier skoro dla zartow to co mu szkodzilo nie wiem czy tylko ja taka jestem zazdrosna chyba ale mnie to totalnie wkur!!!!



          a wybieramy sie do krakowa!!! do parku wodnego , na weekend nastepny, w podrozy poslubnej trwajacej 2 dni tam bylismy haha super blo dzieci do lat 3 za friko, pieluszki trzeba tylko specjalne i zapytam dr czy malej woda nie zaszkodzi ale chyba nie powinna. zaraz policze ile nas wyniesie od czwartku do niedzieli, ekstra motel w wieliczce, juz psrawdzony, 120 za 2 os, a warunki b.dobre. wezmiemy wozek itd, mala powinna cala droge kolo 4-4,5 godz przespac, wiec supcio by bylo, tesciowa i mma jeszce nic nie wiedza, znajc ich beda odradzaly ale to ich nadopiekunczosc poprostu, a teraz poki jeszcze pracujemy to mozemy sobie pozwolic jak to moj az mowi, ja bym wolala nie jechac i zaoszczedzic na chude dni... ale co tam. moze ktos sie dolaczy??

          Minia ja moze tez poprosze o jakies skierowanie na ta alergie, i wiecie jakby malje jedno oczko lecialo.... ale chyba do okulisty za wczesnie?? moze to tylko tak chwilowo...

          buziaki

          Skomentuj


            Edytko z okulista i testami to poczekaja do roczku. Na testy wczesniej Ci nie dadza zreszta to nie ma sensu. A z oczkami tez slyszalam ze zezik moze byc. Dorotce tez oczko lecialo ale przestalo.

            Zazdroszcze Ci wyjazdu. U nas z kasa lepiej ale jeszcze nic nie odlozylismy a i tak Artur nie dostalby wolnego. moze cos na wakacje.

            Edytko nie chce Ci nic zlego powiedziec ale po co facet wchodzi na czata? Na zdrowy rozum na pewno nie zeby porozmawiac o samochodach. Pilnuj go.
            Dorotka
            Blog Dorotki

            Skomentuj


              czesc laseczki

              kto ma dostep tu mozna sprawdzic na stronie glownej, na samym dole nad spisem uzytkownikow ktorzy sa online jest POKAZ LISTE MODERATOROW tam trzeba wejsc, na pewno kazda to ma bo sprawdzalam bez logowania,
              a dostep ma tak jak ostatnio bez zmian: ja, judyta, anetka, olcia, edyta, mika, paula, ala i to chyba wszystkie, jak kogos jeszcze odblokowac to piszcie, to dam znac do admina

              edytko oczkiem poki co jeszcze sie nie przejmuj, u nas tez byl taki etap ze myslalam ze dziecko bedzie mialo zeza w jedna strone, ale wszystko samo sie skorygowalo
              z testami alergicznymi tez musisz poczekac do min roczku bo wczesniej nie sa wcale wiarygodne

              a testy zrobilam takie, w panelu bylo 20 alergenow:wszystkie orzechy, mleko, bialko jaja, zoltko jaja, kazeina( nawet nie wiem co to), ziemniak, seler,marchew, pomidor, dorsz,jablko, pszenica,zyto, sezam, soja , nie moglam wybierac, poprostu taki jest panel pokarmowy i za calosc zaplacilam 140zl, no duzo, ale mam nadzieje ze wynniki choc beda wiarygodne i bede miec pewnosc ze to co je mala to jej nie szkodzi
              a wyniki jutro maja byc w czwartek mamy termin u alergologa
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                edytka ale mi smaka narobilas na ten krakow, napisz cos wiecej, gdzie to , jakie oplaty, marzy mi sie wyruszyc gdzis z domu, a weekend to w sumie dobre wyjscie

                z meniem niby zawieszenie broni, jakos chyba mu sie juz znudzilo warczenie, widzial ze nie robilo to na mnie takiego wrazenie jakie chcial, ogolnie mam dobry humor i mnostwo nowych pomyslow

                moj meniu nie czatuje, nie oglada stronek dla duzych chlopcow, wiec przynajmniej z tym mam spokoj, ale jakby jeszcze i to, to normalnie chyba bym nie wytrzymala, nie wiem czy jestem jeszcze zazdrosna, ale z pewnoscia dla mnie to by bylo swinstwo z jego strony , nie wiem co bym zrobila, ale sam pomysl na te stronki juz mnie w kur..


                olcia super ze u was zaczelo sie pokolei wszystko ukladac, ale nic nie piszesz o nowych psotakch dorci
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  Psotki Dorci plociem bardzo:
                  - wklada pranie do pralki, zamyka i naciska guziczki. Potem wyciagamy pranie
                  - jak wyjmuje rurki od odkurzacza biegnie otwierac szafe gdzie jest odkurzacz. Jak wylaczam biegnie otwierac szafe zeby schowac
                  - wchodzi na lozko, fotele, krzeslo w kuchni
                  - jak wywali z szafki zaraz szybko uklada.
                  - hit sezonu: suszona na kaloryferze wiejska kielbasa. W ogole kaszanka, pasztet, salceson. Trzesie sie jak glupia.
                  - wyciera kurze miatelka.
                  - wyciaga szufelke i zmiatke i zamiata co sie da
                  - ogolnie wszystko nasladuje. Ostatnio tak sie wkrecila ze sprzatam ze zlapala paczke ktora przyszla z allegro i wpakowala ja do smieci
                  - jak chce isc na dwor to przynosi buciki, zaklada czapke, szalik i naciaga rekaw kurtki
                  - rozbiera sie z bluzeczki. A jak widzi artura w wannie to zdejmuje co tylko moze i noge zadziera coby do wody wskoczyc


                  Jak mi sie cos przypomni to dopisze. Lece bo lobuz okupuje babcie.
                  Dorotka
                  Blog Dorotki

                  Skomentuj


                    Dobranoc dziewuszki

                    nienaskrobie nic wiecej bo mala dopiero zasnela a ja nie doszlam do siebie jeszcze po sobocie i padam
                    Dorotka
                    Blog Dorotki

                    Skomentuj


                      a ja siadlam zeby poczytac.. a tu 1 min i po czytaniu
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Minia kazeina to białko mleka ktore najbardziej uczula..

                        U nas pech nad pechy..karol w szpitaulu wczoraj zadzwonili z sopotu z tego szpitala reumatycznego ze zwolniło sie miejsce i ze dzis ma byc na 8 na miejscu..wiec wczoraj biegiem pakowanie a dzis o 5 juz pojechał:-/ z jednej strony ciesze sie ze od siebie odpoczniemy z drugiej cholernie nie lubie byc sama w domu wiec baaardzo mi smutno..

                        Edytko jak juz pisałam wczesniej K. tez czasem wlezie na zakazaną stronke i ma z tego tytyułu mega opieprz ale w sumie dszłam do wniosku ze jak juz chce to przy mnie...powiedziałam ze jak znajde w kompie< a umiem dobrze szukac> slady po tym ze gdzies właził czy cos ogladał to bedzie stryczek a ze mna tego nie zrobi bo sie wstydzi haha wiec moze sie uda opanowac tego typu zapedy.. na czat czasem wchodzimy razem jak nam sie nudzi i troszke sie nabijamy z durnych erotomanow moze w przypadku Twojego meza tez nie jest to nic takiego tylko naprawde zabawa? ale w sumie skoro ci nie pasuje to to niech sobie znajdzie inny sposob na zabicie nudy!! niech sie moze zonką zajmie

                        Skomentuj


                          hej

                          ok tak więc z okulistą i alergologiem poczekam, co do meża cóż, zakazane stronki na porzadku dziennym, juz z tym nie walcze... zreszta sama czasami z nim ogladam, czasami zboczuszki jestesmy hihi ale ten czat to mnie mega wkurrr... nie wiem czy czesto bo wiecie ja wiecej czasu z mala spedzam, a on wraca z pracy to odpoczywa, przy kompie, a w miedzyczasie nas odwiedza, chyba sie upewnie ze jestem zajeta czy cos to se czatuje.... nie wiem, twierdzi ze to tak dla raozywki ale Judyta masz racje sie mna powiniem zajac, i mu to tlumacze to wiecie wieczorem sie chce zajmowac, ale ja jestem zbyt zmeczona atroche focha strzelam, to wczoraj powiedzial ze sobie kochanke znajdzie.... chyba jakies proszki mu kupie na zmiejszenie ochoty.... debil czasami juz wytrzymac nie mozna..... a czasmi maz idealny, i wez kurna wytrzymaj..

                          a poza tym wiecie jakos czasmi sie zalamuje, kiedys bylam laseczka, 50 kg wazylam teraz 59 czasami jak sie najem i co sie dziwic ze maz szuka wrazen.. sama siebie nienawidze z ato ale dla malej sie nie odchudzam, w ogole jakos nie mam silnej woli zeby sie w czyms ograniczac, wczoraj zjadlam malutko na kolacje to o 22 musialam kanapke zjesc to mi madry wypominal zebym sie nie dziwila ze gruba jestem... sama czasami z tego zartuje bo mam nadziej ze kiedys schudne w koncu ale tak ciezko jakos, i niby nie jem duzo, chyba musze zaczac pisac co i ile jadlam, a mzoe hormony cos nie tak pracuja. sie uzalam nad swoja wielka dupa ech wybaczcie

                          Minia a co do wyjazdu to wyjezdzamy w czwartek a wracamy w niedziele, koszt w pokoju 2 os 120 za noc, czyli razy 3 to 360, plus jeden dzien w parku wodnym nielimitowany czase bilet bodajze 46 zl, czyli plus 90, paliwo czy tam gaz w naszym przypadku ze 200 zl, to juz 650 zl, no i najr=gorsze to wyzywienie, bo pewnei z 300-400 zl albo i wiecej pojdzie, chyba zeby brac ze soba ale wiecie po to sie jedzie zeby odpoczywac a nie kanapki rano robic. a przy motelu swietna kuchnia jest.

                          tak to wyglada ale ogolnie to bedzie troche lipnie bo dostane okres akurat w weekend, z poltora roku tamponow nie uzywalam, nie wiem czy uzywac, bo mialam stany zapalne i strasznie mnie swedzialo wiec pzreszlam na podpaski.. ale znowu trzeba tam wyjsc w stroju wiec podpaski nie wloze, musze tampona nawet zebym nie wlazila do wody, chociaz powiem ze pozjezdzalambym bo niezla przygoda mimo ze plywac nie umiem haha ale ratownicy sa, juz planuje moje pareo na wielka dupe wziac, i fotelik pewnie dla malej bo wozka to chyba tam nie wolno, a kilka godzin tam pobedziemy to sie brzdac zmeczy i spac bedzie chciala. pewnie sie wiecej namecze i napoce niz odpoczne, ale moja bratowa jedzie to bede korzystac z jej pomocy takze Minia zapraszam. i oczywiscie innych chetnych, im krotszy czas pobytu tym wiadomo takiej.

                          a dzwonilam wczoraj do up, zadne przepisy sie nie zmienily wiec bezrobotna byc nie moge, mam 2ha i 2 ary ziemi przeliczeniowo a mozna miec tylko 2 ha!!! wiec odpadam na zasilek, ale bede osoba poszukujaca pracy i pani powiedziala ze beda szkolenia itd wiec bede trzymac reke na pulsie

                          Słodka Dorcia.... taka mądra

                          Ty Minia pisz co mała umie! i daj znac jak wyniki testow,

                          moja ślicznie wkłada i wyjmuje monia, bawi się tak az zasnie czasami, i to tak ladnie dwoma raczkami trzyma i celuje

                          a wczoraj tuz przed polnoca zaczela jeczec i mruczec, robi tak od 2 dni jak zmeczona jakas czy co, i nie dala sie uspokoic, jadla normalnie kolacje i juz wstala jesc czy co? a kweczala jakby pruknac nie mogla, w kocu po pol godziny noszenia najadla sie i zasnela. krostki kolo usteczek ma takie male ale czerwone, a ja wczoraj jeszcze ruskie pierogi zjadlam zapomnialam... bo na codzien to jedynie kawe z kapka mleczka.... oby sie wyleczyla z tej alergiii a jak ja jej ciagle cos dozuje to nie wiem jak to bedzie. jablko sie jje chyba pwoli zaczyna nudzic, wczoraj to juz nie otwierala tak szerko dziubka, dzis chyba marchewkowy soczek, a rozcienczacie wodą czy taki jak sie wycisnie?


                          od rana gardlo mnie boli.... oby nas nie rozlozylo!!!

                          Skomentuj


                            droga impreza, za duzo jak dla mnie na 2 dni kasy

                            oj biedna judyta, nie dosc ze teraz sama z rozbojnikiem to jeszcze cos niewyrazna

                            jak macie jakies minutki z mowy dajcie cynk, ostatnio wszystkie wydzwonilam do anety
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              no chyba wreszcie sie uda
                              4 raz sie loguje, raz napisalam ale zniknelo.

                              mala dzis marudna strasznie pewnie przez pogode. Usnela na szczescie.

                              Minia ja bede miala cos dla Ciebie po weekendzie. W pracy ciagle zapominaja ze maja zbierac. A i ja co tydzien ostatnio pracuje.
                              Dorotka
                              Blog Dorotki

                              Skomentuj


                                Szukam torby na rzeczy malej jak byscie wpadly na cos to dawajcie cynk. Rozwalil mi sie suwak w starej. Zreszta jest rozowa i ciagle brudna przydalaby sie ciemna.
                                Dorotka
                                Blog Dorotki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X