Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiek Mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Ja jestem z rocznika '84 - syna urodzilam w tamtym roku po moich urodzinach Ciaza planowana.
    Co do tej 17-latki - dziecko z niej i tyle. Bycie mama to nie tylko kupowanie cudnych ubranek i jezdzenie wozkiem zbierajac zachwyty wszystkich. To glownie obowiazki i odpowiedzialnosc. O tym ze nie dorosla do bycia matka swiadczy chocby brak opieki nad jeszcze nienarodzonym malcem.
    Ja w wieku lat 17 bylam dojrala jak na swoj wiek ale na dziecko bym sie nie zdecydowala - bo co moglabym mu zapewnic bez wyksztalcenia i pracy ?

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      17 to przesada

      Skomentuj


        #78
        23 lata

        Skomentuj


          #79
          Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
          Ja jestem z rocznika '84 - syna urodzilam w tamtym roku po moich urodzinach Ciaza planowana.
          Co do tej 17-latki - dziecko z niej i tyle. Bycie mama to nie tylko kupowanie cudnych ubranek i jezdzenie wozkiem zbierajac zachwyty wszystkich. To glownie obowiazki i odpowiedzialnosc. O tym ze nie dorosla do bycia matka swiadczy chocby brak opieki nad jeszcze nienarodzonym malcem.
          Ja w wieku lat 17 bylam dojrala jak na swoj wiek ale na dziecko bym sie nie zdecydowala - bo co moglabym mu zapewnic bez wyksztalcenia i pracy ?
          Goplana jak najbardziej zgadzam się z tobą dziecko to nie tylko sama przyjemność ale ogromna odpowiedzialność i strach o jego zdrowie który towarzyszy przy każdej trudnej sytuacji nawet zwykłe przeziębienie potrafi mnie z martwić.Dziecko to nie lalka którą można odłożyć na bok jak nam się znudzi a bycie matką to szereg trudnych zadań którym musimy sprostać. Ja synka urodziłam w wieku 26 lat i nie wyobrażałam sobie zostać matką w wieku 17 lat przecież sama jeszcze wtedy byłam dzieckiem ale dzisiaj można powiedzieć że takie przypadki zdarzają się coraz częściej tylko nie jestem przekonana czy to aby dobrze.
          <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-25857.png">mój suwaczek</a>

          Skomentuj


            #80
            Witam,
            ja miałam 25lat i 19dni, ciąża co prawda była nieplanowana, ale wyczekana. Wiecie pewnie jak to jest, chciałoby się, ale okoliczności czasem nie sprzyjają. Los zdecydował za nas troszkę, ale oboje z mężem uważamy, że jesteśmy "za starzy", żeby mówić o wpadce. Mój Maksu skończył w niedziele 9 miesięcy i jest najcudowniejszą "sprawą", jaka mnie w życiu spotkała, i nawet ciężkiego porodu się już nie pamięta.
            Gdyby tylko sytuacja była inna, to pewnie już bym wypinała dumnie brzuszek z siostrzyczką lub braciszkiem, a narazie czekamy, aż bąbel bardziej odrośnie od ziemi.
            Mąż ma 4 braci (co 2lata się rodzili) i nie wyobraża sobie, żeby Maksu był jedynakiem, bądź miał dużo młodsze rodzeństwo (ja mam 9 i 12 lat starsze od siebie - przepaść)...
            Maksu 28.03.2008 r. godz. 17:20

            45 dni przed 1 urodzinami zacząłem chodzić - od razu po schodach

            Skomentuj


              #81
              ja urodziłam synka miesiąc przed 27 urodzinami
              przed 30tką nie zdążę z drugim, mam nadzieję ze chociaż przed 33 urodzinami się wyrobię....
              zazdroszczę Wam wczesnego macierzyństwa.... bo teraz mogłabym mieć już dwoje ))
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                #82
                zuzik_k ja mam siostry o 10 i 9 lat starsze i blizniaczke wiec ,mimo przepasci ze starszymi zawsze mialam sie z kim bawic
                Teraz jednak gdy ja mam 20 (rocznikowo) a najstarsza 30 dogadujemy sie dobrze tym bardziej ze ona poltora miesiaca po mnie rodzi
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Witam,ja zostalam mamusia na krotko przed moimi 27 urodzinami.Osobiscie czuje ze to byl dla mnie najlepszy czas,mialam kiedy nacieszyc sie wolnoscia od obowiazkow jakie niesie ze soba macierzynstwo.

                  Skomentuj


                    #84
                    Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                    ja bede miala nieskonczone 20 wiec jakby nie patrzec 19
                    to podobnie do mnie ja mam 21 lat za miesiac i mam 6 miesieczna coreczke pozdrawiam jak cos to 10992526

                    Skomentuj


                      #85
                      Cześć kobietki. Ja zostałam mamą dwa tygodnie przed swoimi 26 urodzinami. Ale w tym roku planujemy drugiego dzidziusia. Trzymajcie kciuki
                      Spójrz w oczy dziecka a zobaczysz Boga.

                      Michał 14.07.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        JA miałam skończone 27 teraz mój maluch ma juz 2 latka i 3 miesiące, chyba kazda pora jest odpowiednia na dziecko jesli jestesmy na to gotowe my same
                        zoscha79

                        Skomentuj


                          #87
                          Ja miałam 20 lat,teraz Alanek ma 2 latka i 4 miesiące,a za 4 dni są moje dwudzieste trzecie urodziny
                          Alanek 14.09.2006

                          Skomentuj


                            #88
                            ja gdy urodzilam mialam 21 lat a synus ma teraz 14 miesiecy
                            Dziecko jest chodzącym cudem jedynym , wyjątkowym, niezastąpionym.

                            Skomentuj


                              #89
                              A ja miałam 24 lata jak rodziłam, pod koniec tego roku chciałabym starać się o drugie chyba musze o tym męża poinformować...
                              jagodzianka

                              Skomentuj


                                #90
                                ja zostałam mamusią w wieku 25 lat,ale drugiego nie planujemy już....za dużo przeżyć w ciąży już nie mówiąc podczas porodu....
                                ...Każda z karmiących piersi matki
                                jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                                Błogosławionym szczęściem...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X