Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dlaczego właśnie to imię.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Alan-czemu takie?chciałam,żeby miał rzadko spotykane imię.Trzy lata temu to imię było jeszcze mało popularne-teraz coraz częsciej spotykam Alanów.
    Alanek 14.09.2006

    Skomentuj

    •    
         

      Anastazja

      Bo mi się podobało A że mam wade wymowy i nie wymawiam r to musiało być bez r. No i dużo odpadło i została Anastazja

      Skomentuj


        Nasz Staś dostał imię po swoim dziadku,pradziadku i pra-pradziadku.Więc pokoleniowe imię.

        Skomentuj


          ja od zawsze marzyłam o córeczce która będzie oliwką-niestety mój były narzeczony z którym mam bardzo przykre przeżycia nadał takie imię swojej córeczce-więc odrazu przestało mi się ono podobać. Marzyłam o imieniu Salomea ale mąż absolutnie nie chciał się zgodzić...z mężem batalię o imię toczyłam przez 7miesięcy (nie znaliśmy płci) w końcu lekarz stwierdził że to chłopiec-zatem miał być Patryk-ale poprosiłam Męża że jesli będzie córeczka to nazwiemy ją Jaśmina-na odczepnego się zgodził) (dlaczego tak?-pracowałam w ciąży prawie do końca i pewnego razu odwiedził mnie mama z 3letnią prześliczną córeczką o takim imieniu))jakież było zdziwienie na porodówce-ale ja od początku wiedziałam ze będzie córeczka..i takim oto cudem od 12,5 miesięcy mamy w domu śliczniutką Jaśminkę a mąż nie wyobraza sobie innego imienia dla naszej kruszynki

          Skomentuj


            A mnie się podoba Matusz i tak nazwę swojego synka. Zresztą imię dla dziecka powinno być bezpretensjonalne moim zdaniem.

            Skomentuj


              Dawid - UKOCHANY

              Do nadania imienia dzielną nas jeszcze ok. 3 miesiące (do porodu).
              Wybraliśmy imię Dawid. To pierwsza moja myśl, a tatusiowi bardzo przypadła do gustu : )
              Dawid znaczy co najmniej UKOCHANY, nasz ukochany : )

              Skomentuj


                My imię przebieraliśmy, wybieraliśmy. w końcu stanęło: Jakub. Ale zorientowawszy się w popularności tego imienia obopólnie i zgodnie wybraliśmy imię Bartosz... i jakie było nasze zaskoczenie jak się okazało, że imię Bartuś również cieszy się powodzeniem :P:P
                pozdrawiam Kasia

                Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                poematem niezliczonych słów
                mą radością, miłości promieniem,
                dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja jak mialam 15 lat postanowilam ze kiedys bede miala dwoje dzieci chlopca-Piotrusia i oczywiscie dziewczynke(kazda chyba chce miec parke,chlopiec ma sie opiekowac siostra)piotrus urodzil sie po 15latach, a Zuzia no coz moze kiedys sie uda








                  Skomentuj


                    My też mieliśmy problem z wybraniem imiona dla dziecka. Łatwiej nam było jednak wybrać dla dziewczynki - choć i tak długo się zastanawialiśmy. Miała być Emilka, Julia. W końcu mnie olśniło i wpadłam na imię Natalia, które wszystkim się spodobało. Na drugie chciałam jej dać Weronika, bo bardzo mi się podobało to imię, ale mąż powiedział, ze całe życie by płakała (analogia do Weroniki, która ocierała twarz Jezusowi) i on woli Wiktoria, bo będzie w życiu zwycięzcą. Więc tak zostało. a gdyby miał się urodzić chłopiec to miał być Artur, bo podobało nam się to imię i mieliśmy życzliwego kolegę o tym imieniu. Ale że mój mąż nie do końca był przekonany do tego imienia i wolał Natalie, to nawet przekonał się do płci dziecka. Bo przez 8 miesięcy chciał mieć chłopca, ale jak usłyszał, ze może damy jakby co córci na imię Natalia, to nagle zapragnął córki



                    Skomentuj


                      Wiola_K_84 ale nadal nie wiemy jak ma na imię Twoje dziecko
                      Natalia czy Artur ?

                      Aaaaa ok .... doczytałam, że Natalka ;p
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        U mnie znow pomyslow na imie dla corki bylo sporo na koniec ciazy, miedzy innymi Eliza, Emilia, Weronika, Sara itd natomiast gdy ja urodzilam i zobaczylam to krzyknelam Amelka i tak juz zostalo, czyli w naszym przypadku imie sie samo wybralo
                        Amelia ur.21.06.2008r

                        Skomentuj


                          My przy wyborze imion mieliśmy sporo propozycji...jesteśmy szczęśliwymi rodzicami Bliźniaków, wiec i z ilością imion mieliśmy 1 gratis Kierowaliśmy sie zasadami:
                          - by nie były wymyślne
                          - by nie szło z nich wykombinować brzydkich przezwisk
                          - by nie kojarzyły się nam z nikim przez nas nielubianym
                          - by nam się podobały- to przede wszystkim

                          Teraz mamy Dawidka i Miłoszka

                          A jeśli w przyszłości będzie dziewczynka, to damy jej na imię Laura

                          Skomentuj


                            Ja mam Bartka, nie Bartosza, tylko Bartłomieja.
                            Bartosz odpadł w przedbiegach, bo moja cioteczna siostra mieszkała wtedy na ulicy Bartoszka . A Bartek miał być silny jak dąb, a nie kojarzyć mi się z ulicą
                            Teraz znów jestem w ciąży i będzie Mateusz. Dlaczego? Bo najbardziej podobały nam się imiona zaczynające się na M.Co prawda mąż mówi do synka w brzuchu na przemian Julek i Mateusz, więc różnie może być. Jedno i drugie mi się już teraz podoba.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

                              Ja mam dwie córeczki: Olę i Zuzannę.
                              Przy pierwszej ciąży chciałam nadać małej imię Dominika, ale tak się złożyło, ze sąsiad miał krowę Dominikę, a nie chciałam, żeby się głupio kojarzyło No i wyszła Aleksandra- imię dostała po ukochanej babci. Z kolei Zuzannę zaproponował mój mąż- i tak Olka ma imię zaczynające się na pierwszą literę alfabetu, a Zuzia na ostatnią
                              Moja prawie dorosła córka


                              Moja wyrośnięta kruszynka

                              Skomentuj


                                Odp: Dlaczego właśnie to imię.....

                                cześć Ja też mam córeczkę o imieniu Ola (Aleksandra) puki co jest jedynaczką, ale może się to niedługo zmieni Co do Oli, to zawsze chciałam tak nazwać córkę. Nie wiem dlaczego, ale Ola to było dla mnie wymarzone imię dla dziewczynki i zaraz jak pojawiła się na świecie była Olą


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X