Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsze słowo...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    U mnie Lala powiedziala juz Mama, (choc ma dopiero 4,5miesiaca) nie wiem czy zrobila to nieswiadomie, ale teraz dosc czesto zdarza jej sie powiedziec to sama z takim przeciagnieciem na koncu

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Swiadome to to raczej nie bylo Moj gadal tak samo - nawet mam filmik jak mowie mu "Powiedz mama" A on MAMA MAMA MAMA Niestety w tym wieku to tylko splot prostych sylab, jeszcze troche minie zanim to MAMA znaczyc bedzie MAMA

      Skomentuj


        #33
        Pierwsze było tata i jest najczęściej używane. Mama też mówi jak coś chce albo się żali.

        Skomentuj


          #34
          Mój synek pierwsze słowo powiedział jak miał 6 miesięcy, było to słowo TATA potem BABA i na końcu MAMA
          Spójrz w oczy dziecka a zobaczysz Boga.

          Michał 14.07.2007

          Skomentuj


            #35
            Moja córcia ma nie spełna pół roczku... ale kiedy jest jej źle to wtula sie i z żalem w głosie woła "mama", przed wczoraj odkryła nową spółgłoske i powtarzała bez końca "dadadadadadada" mówiłam zeby poprzestała na dwóch "dada" ale ona sie uparła przy "dadadadadadada" więc sie poddałam... na pierwsze słowo więc jeszcze musimy cierpliwie czekać pozdrawiam



            Skomentuj


              #36
              Swiadome pierwsze slowko to byla "mama "pozniej "dej to","tata",ale dosc szybko mama zamienil na asia niestety czesciej mowi do mnie po imieniu niz mama








              Skomentuj


                #37
                Mój synek pierwszym słowem zaskoczył nas w wieku 7 miesięcy powtarzając z uporem maniaka " tata, tata, tata"... I jakby wierzyć przesądowi, to Bartuś wykrzyczał nam drugiego synka ;p
                pozdrawiam Kasia

                Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                poematem niezliczonych słów
                mą radością, miłości promieniem,
                dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Pierwsze słowo...

                  moja córeczka zagadała mnie... miała7 miesięcy i było MAMA, BABA, DADA i znów od początku MAMA BABA DADA Dziś ma 21 miesięcy i tworzy własne zdania np: TATA PAPA BRUMBRUM tzn: tata pojechał autem jestem z niej dumna

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Pierwsze słowo...

                    baba, tata, dada ok 7 miesiąca życia

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Pierwsze słowo...

                      A moja córeczka od czasu jak skończyła 9 miesięcy z uporem powtarza "tato" na wszystko i na wszystkich, więc jak idę z nią na spacer i przechodzi koło nas jakiś mężczyzna to ona na całe gardło woła "tato" a ja dostaję rumieńców na policzkach ...zaś na mamusię mówi "nianiu" hmmm...wolałabym jednak "mama" więc czekam niecierpliwie


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Pierwsze słowo...

                        Mój Mieszko koło 7 miesiąca zaczął mówić mama, baba i tata ale raczej bez zrozumienia teraz mówi tak rzadziej , ma prawie 11 miesięcy i ostatnio próbuje powtarzać po mnie i na daj mówi dat a na bęc dec jakoś tak
                        http://mietussek.blogspot.com/

                        "Ty przed Tobą świat, za Tobą ja, a za mną już nikt"




                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Pierwsze słowo...

                          Koker :d
                          Zuzanna - o2.12.2oo9 rok, godz 16;55 , 3900 g i 59 cm

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X