Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pupa niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja uzywam chusteczek i musze przyznac ,ze macie swietne pomysly co do ich ogrzewania uzywam tez pudru Mustela a wczesniej Nivea i jak narazie synek nie mial problemow ze skora na pupci

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja też uzywam chusteczek sa bardzie wygodne.Na poczatku jak był mały to też odrzewałam w dłoni bo były zimne,a teraz sie przyawyczaił i jest super

      Skomentuj


        #18
        ja używam chusteczek pielęgnacyjnych "Dzidziuś", one tak ładnie pachną próbowałam różnych chusteczek, po żadnych Natalka nie miała podrażnionej pupci, więc wybrałam "Dzidziuś" ze względu na przyjemny zapach
        Natalka - 24 lipca 2008r.

        Skomentuj


          #19
          od samego początku używamy chusteczek Dzidziuś. Majeczka nie miała ani razu podrażnionej pupci. Ale każda dzidzia jest inna jednej może służyć to co inną może podrażniać
          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

          Skomentuj


            #20
            ja zawsze uzywałam chusteczek pampers,ale teraz jestem bardzo miło zaskoczona taki chusteczkami Bobini i to jeszcze jedne z tańszych,a powiem Wam,że lepsze niż te pampers.za paczkę wychodzi 4,7zł.
            chusteczki Dzidzius mi nie podchodziły,bo jak wyciagalam jedną to kilka mi wychodziło:/

            Skomentuj


              #21
              My od samego początku używamy chusteczek i kremu do pupy Nivea Baby

              Skomentuj


                #22
                My uzywamy chusteczek pampers z rumiankiem,dla nas najlepsze

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Używam chusteczek Nivea soft&care.Wodą z mydełkiem myłam tylko jak mi się raz odparzył bo podobno szybciej się goi.
                  PATRYK 17.04.2008

                  Skomentuj


                    #24
                    Ja uzywam chusteczki (nivea,mustela,mixa) i bepanthen.

                    Skomentuj


                      #25
                      My uzywamy chysteczek bambino od samego początku mały nigdy sie nie odparzyl,sa tanie i nigdy go nie uczulaly,takze nie zmieniam bo i po co.
                      Cyprianek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Ja mojej córci przecieram pupę chusteczkami nawilżonym za każdym razem jak zmieniam pieluszkę, a potem smaruję pupkę sudocremem i córcia ma śliczną pupkę, nie ma żadnych odparzeń i krostek
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          #27
                          tez uzywam kremu nivea slyszalam od kilku lekarzy aby nie uzywac sudocremu uzywa sie go dopiero kiedy dziecko jest odparzone

                          Skomentuj


                            #28
                            a słuchajcie ten krem na odparzenia to sie smaruje tylko na posladkach czy na jajeczkach tez? (jesli chodzi o synka)
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              #29
                              My go stosujemy jedynie do smarowania pachwinek i całych posladków. Kacperek uwielbia robić duze kupy, a juz dumny z siebie jest co niemiara jak uda mu się zrobic kupke lub siusiu prosto na mame lub tatusia. ;P

                              Skomentuj


                                #30
                                ania_2288 nie zadawaj takich samych pytan w dwoch roznych watkach bo sie balagan robi i dziewczyny w dwoch miejscach pisza to samo.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X