Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

połóg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: połóg

    ja miałam Tantum Rose ale to rozpuszczanie w butelce jakoś szczerze powiedziawszy szkoda było mi czasu u mnie sprawdziło się szare mydło z białego jelenia i płyn do higieny intymnej ten co używałam całą ciąże

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: połóg

      ja w połogu używałam tantum rosa i za jakiś tydzień wróciłam do swojego lacibios femina, na zmianę z szarym mydłem i nie miałam żadnych problemów, dość szybko wróciłam do formy. Dodatkowo miałam majtki z siatki, rana ma większy przewiew i szybciej się goi. Podkładów nie używałam, bo mi się ciągle przesuwały się wkurzałam.
      Poduszki pod pupę nie miałam, raz siedzielam na jednym pośladku, raz na drugim. Ale ten rogal na którym można sobie położyć dziecko do karminia jest rewelacyjny i wielozadaniowy. Ważna jest również wygodna koszula, żeby można było wygodnie karmić dziecko. Mi się sprawdziła na guziki bo te odchylane na maksa się porozciągały i cały biust mi było widać.

      Skomentuj


        #33
        Odp: połóg

        Widzę że dużo dziewczyn poleca Tamtum Rosa Ja też to stosowałam po porodzie sale potem już Lactacyd stosowałam i do tej pory stosuję

        Skomentuj


          #34
          Odp: połóg

          u mnie babcia jest nie zastąpiona zawsze mogę na nią liczyć i tym razem się nie zawiodłam, partner tez jest bardzo pomocny

          Skomentuj


            #35
            Odp: połóg

            Napisane przez akuriata Pokaż wiadomość
            u mnie babcia jest nie zastąpiona zawsze mogę na nią liczyć i tym razem się nie zawiodłam, partner tez jest bardzo pomocny
            Chyba się wątki pomyliły
            Szkoda że nie ma tu opcji edytuj

            Skomentuj


              #36
              Odp: połóg

              Oj ja przez 3 tygodnie nie umiałam wstawać po porodzie naturalnym, tak mnie ciągnęły szwy, ale bardzo mi pomógł maż, który idealnie wstrzelił się z urlopem i moja mama

              Skomentuj


                #37
                Odp: połóg

                Ja przy pierwszym dziecku liczyłam na pomoc ze strony taty bo jedynie on był w tym czasie w domku, to pierwsze 2 miesiace dużo mi pomógł, póxniej poszedł do pracy i zostałam sama, ale wtedy już było lepiej i sobie radziła. Po drugim dziecku niestety ale byłam sama z dwójką w domku i musiałam sobie już radzić.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X