Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W jakich sklepach się ubieracie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

    hmm ja kupuje w różnych skleoach - ostatnio jakos czescie przez neta wygodniejsza forma zakupów dla mnie nie trzeba specjalnie organizować calej wyprawy do galerii a każda mama wie jak to jest z dzieckiem - C&A , Reserved, Greenpoint chyba najczesciej robie tam zakupy

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

      Zgadzam się teraz trudno jest znaleźć coś dobrej jakości. Ja ostatnio polowałam na kozaki i w końcu wybrałam takie z eko skóry z taką szerszą cholewką coś w stylu http://www.renee.pl/obuwie_damskie/k...smy_brown.html ale chyba czarne też by mi się przydały

      Skomentuj


        #33
        Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

        Teraz nie przywiazuje uwagi aż takiej w co sie ubieram wazne aby było wygodne i w miare wyglądało miało ręce i nogi, aby na dłuzej posłużyło bardziej skupiam uwage na ubieraniu małej niż siebie

        Skomentuj


          #34
          Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

          Różnie to bywa, ale zazwyczaj droższe rzeczy trzymają się lepiej. Jak kupiłam buty z Ecco chodzę już kilka lat i sa super. Ale wcześniej też miałam niewypał zteż Ecco bo nawet więcej za nie zapłaciłam (wtedy nie byłam jeszcze mężatką ) a z tego co pamiętam nie byłam już po sezonie z nich zadowolona i szybko sie zrobiły brzydkie, starły się obcasy.
          Spodnie lubię kupować w Camaieu bo w większości idealnie na mnie pasują, a i długo są utrzymują bez zniszczeń. Najgorzej za to wspominam prawie wszystkie zakupy w Mango. Na przykład spodnie zniszczyły mi się po paru miesiącach podobnie płaszczyk, który się zmechacił, a ceny nie należą do niskich.
          Nie wiem czy tez tak macie, ale od urodzenia córeczki inaczej patrzę na swoje wydatki na zakupy tzn. wydaje mi się, że wcześniej wydawałam sporo na siebie, teraz mi się to nie zdarza

          Skomentuj


            #35
            Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

            hehe czyli mozna powiedzieć że oszczędzamy na sobie na rzecz ubrań dla maluchów
            Jesli lubujecie sie w ubraniach Tesco F&F warto zapisać się do clubcard, co kwartał są przyznawane bony i nieraz można otrzymać rabaty na własnie te ciuchy

            Skomentuj


              #36
              Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

              Szczerze mówiąc, to ja staram się ubierać tam gdzie taniej. Ostatnio zauważyłam, że niezależnie od tego czy kupuje w markowych sklepach czy też nie, po kilku praniach ciuchy wyglądają jak ścierki do podłogi.
              Zdecydowanie bardziej wolę jechać na osiedlowy rynek, gdzie znajdę odzież polskich producentów - są zdecydowanie trwalsze i kosztują o wiele mniej.

              Skomentuj


                #37
                Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

                Ja poluje na promocję i wyprzedaże a czasem i w lumpeksie wole iśc i kupić - widzę jak wygląda już po praniach i mam pewność że nic się z tym dziać nie bedzie a za jedną rzecz płace i czasem 1 zł

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

                  Masz rację, ja ostatnio przechodziłam obok lumpka i sie zdziwiłam jakie osoby się tam ubierają, czasami widząc kogoś na ulicy myśli się gdzie ona sie ubiera, takie ciuchy musza dużo kosztować, a potem się okazuje ze poluje w lumpku

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

                    w lumpkach się nie ubieram, ale tylko ze zwzględu na panujący tam zapach, bo prostu mnie rozkłada

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

                      Głownie ubieram się przez internet , chociaz zdaza mi sie zajrzec do moich ulubionych tj Bershka ,Tally&Weijl , Pull&Bear A tak poza tym , jak juz wspomnialam internet :vinted , allegro , szafa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

                        Najczęściej ubieram się w Reserved oraz Mohito - mają tam ładne, eleganckie ubrania, które nie rujnują mojego portfela. Ale zdarza mi się także kupować używane ubrania, choć to najczęściej w internecie. Moje ostatnie zamówienie to sukienki reserved na *************** - zamówiłam dwie, jedną z nich musiałam zwęzić. Ale i tak bardzo się to opłacało, nawet z przeróbkami krawieckimi.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

                          ja kupie ubrania z HM, Camaieu i Reserved - i rzeczy w większości kupuje na promocjacj w tych sklepach, w lumpkach nie umiem szukac i nie korzystam z tych sklepów ale jeśli ktoś ma dar to jest super sprawa

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

                            Jako,ze jestem niska no i żadne leginsy czy super modne jeansy zbytnio mi nie pasują ubieram sie na sportowo głownie w 4f,nike,adidas lub reebok

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

                              Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
                              Jako,ze jestem niska no i żadne leginsy czy super modne jeansy zbytnio mi nie pasują ubieram sie na sportowo głownie w 4f,nike,adidas lub reebok
                              przy dzieciaczkach sportowy styl to sama wygoda dla Mamusi

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

                                Oj tak to prawda najlepsze co moze być i najwygodniejsze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X