Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mocne ciagniecie w pachwinach zaraz po miesiaczce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mocne ciagniecie w pachwinach zaraz po miesiaczce

    Witam. Przewaznie pomocy szukam u zrodla czyli ide do ginekologa ale niestety chwilowo nie mam takiej mozliwosci przenioslam sie za ocean dopiero co i nie mam jeszcze karty zdrowia. Szukam wiec pomocy tutaj. Mialam ostatnio miesiaczke, czulam sie przed nia ciazowo (ogolne objawy) przyszla dzien wczesniej obfita i bolaca jak zwykle tylko krotka tylko 3dni ale po niej nie czuje sie wcale jak zawsze. Piersi nadal obrzmiale i fioletowawe brodawki z zylami, od ostatniego dnia miesiaczki ostry bol w pachwinach i juz 3 dni trwa mimo ze nie ma juz @. Pochwa strasznie spuchnieta ze ciezko wlozyc palca zeby sie zbadac, szyjka nisko mieciutka jak ciasto. temp roznie raz 36.5 raz 37 zawsze ranna dodam ze mam niska temp ciala ogolnie. Zrobilam dzis rano test i negatywny. A wyzej wymienione objawy nadal sa. Marwi mnie to bo to juz 3 dni od @wiec jesli nawet ciaza to powinien test byc pozytywny. a moze to jakas dolegliwosc?

    #2
    Odp: mocne ciagniecie w pachwinach zaraz po miesiaczce

    opisane przez ciebie objawy ciąży nie wystartują w kilkudniowej ciąży. Idź do lekarza...

    Skomentuj

           
    Working...
    X