Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznaj zachwycające lampy Lamps&Company

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poznaj zachwycające lampy Lamps&Company

    Stylowe lampy do pokoju dziecięcego od Lamps&Company. Ciekawy design, nowoczesny wygląd, a do tego jest wysokiej jakość!

    Podobają Wam się?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Poznaj zachwycające lampy Lamps&Company

    Lampy śliczne, ale cena ...
    Bardzo mi się podobają i wpadłam na pomysł, żeby kupić u nich sam abażur, a podstawę w Ikea. Myślicie, że będzie dobrze wyglądało?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Poznaj zachwycające lampy Lamps&Company

      powiem szczerze, że takie lampy mi trochę wyglądają jak te stare lampy, które kiedyś były popularne, nie lubię takich, lubię nowoczesne, bez abażurów.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Poznaj zachwycające lampy Lamps&Company

        Napisane przez werna Pokaż wiadomość
        powiem szczerze, że takie lampy mi trochę wyglądają jak te stare lampy, które kiedyś były popularne, nie lubię takich, lubię nowoczesne, bez abażurów.
        Ja uważam tak samo, najbardziej podobają mi się wnętrza utrzymane w nowoczesnej stylistyce, np. mieszkania loftowe Może kiedyś też zamieszkam sobie w takim... W takim wnętrzu pasowałoby mi bardziej oświetlenie w takim stylu: http://lampalampa.pl/lampy-industrialne Ale wiadomo jak ze wszystkim - kwestia gustu!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Poznaj zachwycające lampy Lamps&Company

          Ładne, ale akurat my mamy również fajne lampki. Takie z abażurem dla młodszego dziecka raczej się nie sprawdzi.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Poznaj zachwycające lampy Lamps&Company

            szakalik, a co uważasz na temat tych lamp industrialnych? Bo przyznam szczerze, że mnie bardzo spodobała się zwłaszcza ta pomarańczowa

            Skomentuj

                   
            Working...
            X