Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wychowanie i nauka Wasze metody i porady wychowawcze

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-08-2013, 19:17
kajakozi kajakozi jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kajakozi.polki.pl

Domyślnie Angielski dla dzieci

Witam, co sądzicie o szkole Acitive Learning w Krośnie? Szukam czegoś dla swojego dziecka, a oni mają bardzo ciekawą ofertę. Kurs dla dzieci jest specjalnie dostosowany. Ponadto dojeżdżają aż do 3 powiatów i istnieje możliwość nauki przez skype. Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tą firmą?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-2018, 12:01
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Domyślnie Odp: Angielski dla dzieci

Z tego co mi wiadomo, to bardzo dobre i skuteczne kursy języka angielskiego dla dzieci organizuje również szkoła językowa SPEAK UP, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-dzieci. Szkoła ta ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tego języka i dlatego tez udało jej się wypracować naprawdę skuteczne metody nauczania Stawia się tam na połączenie nauki z zabawą, za co bardzo duży plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-12-2018, 12:28
Dekinryn Dekinryn jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Dekinryn.polki.pl

Ja mam w tym zakresie tematycznym słabe rozeznanie. Nie jestem w stanie pomóc.
Nieprzeczytane 27-12-2018, 18:19
olecka91 olecka91 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olecka91.polki.pl

Zajrzyj sobie na http://personaltutor.edu.pl/ Znajdziesz tam bardzo dobrą ofertę angielskiego dla dzieci, młodziezy i dorosłych. Może akurat ci się spodoba.
Ja od jakiegoś czasu myślę o angielskim dla siebie i swojej rodziny. Nie da się ukryć, że ten język jest bardzo ważny w dzisiejszym świecie i warto się go uczyć od małego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-12-2018, 20:14
Anka04 Anka04 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Anka04.polki.pl

Też słyszałam o szkole SPEAK UP, chyba nawet mają oddziały w różnych miastach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-01-2019, 11:13
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Jesli dziecko juz chce sie uczyc to warto pomyslec o angielskim https://speakingo.com/ Zawsze on sie przyda, a mozna dzieki specjalnym kursom szybko mowic po angielsku. Chodzi wlasnie o taka praktyczna nauke.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-01-2019, 09:38
rozowa_pantera11 rozowa_pantera11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rozowa_pantera11.polki.pl

Może popytaj znajomych, gdzie wysyłali swoje dzieciaki? Uważam, że angielski od najmłodszych lat to świetna decyzja, tym bardziej że do 10-go roku życia mózg dziecka jest najbardziej “chłonny”. Co więcej, wtedy nie ma żadnych problemów z akcentem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-01-2019, 14:51
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Pamiętajcie, że im szybciej dzieci zaczną się uczyć języka obcego, tym bardziej będzie to efektywne. Najlepiej zajrzeć do https://www.archibald.pl/ i pomyśleć nad stosowaną przez nich metodą. Pozwala ona szybko opanować dany język, więc może być to najlepsza opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-03-2019, 15:12
moniusia moniusia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
moniusia.polki.pl

Ostatnio szukałam korepetycji z angielskiego dla swojego syna i trafiłam na rzetelną firmę https://buki.org.pl/. Udzielają korków indywidualnie. Uczą również drogą online. Zostawiłam na tej stronie zgłoszenie do kilku korepetytorów. Za 20 minut zadzwoniła Pani, a za jakieś pół godziny otrzymałam smsa z namiarami do korepetytora. Już minęło 3 miesiące, widać efekty, syn zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-10-2019, 20:54
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

W dzisiejszych czasach dla dzieci jest dużo więcej możliwości jeśli chodzi o naukę języka i bardzo dobrze. Za moich czasów tak nie było, a w szkole to tak średnio się języka nauczyłam. Dlatego zamierzam zapisać się do szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/ w Warszawie na język angielski. Nawet nie wiem czy nie skorzystam z indywidualnego kursu, bo jest taka możliwość. Mogą też być małe grupy, zależy co kto woli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania