Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ewcia co Ty taka skromna w wypowiedziach

    nic uciekam spac do juterka na kawce

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dlaczego skromna??A tak wogóle miałam się wcześniej pytać jak u Ciebie z ta @?Uregulowało Ci się?Jak już uciekłas to odpiszesz jutro przy kawceDobranoc
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ja też uciekam...i spóżniłam się na imprezkę....do jutra kochane dziewczyny!DOBRANOC!

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej dziewczynki .
          Ja tak dzisiaj po nocy siedzę,jakoś spać nie mogę.Jestem ostatnio zabiegana.Codzienne obowiązki i szukanie jakiejś ciekawej oferty na wakacje.
          Jestem teraz po kolejnej dawce CLO i czekają nas staranka.Lekarz mówi żę jak teraz to nic nie da to pomyśli nad jakimiś zastrzykami :/
          No i zajmie się w końcu tym monitorowaniem jajeczka.
          Kurczę tak dawno mnie tu nie bylo że nie sposób nadrobić zaległości.
          Dobrej nocki muaaaaaaaa :*


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Zapraszam na kawke dzis do kawusi pączek z różą, z lukrem i skórką pomarańczoa, mniam !!!

            Scarlett przywroc smak mojej kawie, czekam :*

            Cała reszta, meldowac sie !!!



            A tu jakby bylo wam malo



            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dotka Ty chcesz mnie wykończyć tymi pączkami ??
              Od wczoraj odstawiłam wszystko co słodkie prócz jednego malutkiego lodzika
              A tu dzisiaj już takie pokusy, normalnie lać po gołym tyłku.

              Nie wkurzać się na mnie dziewczęta jak mnie nie ma bo się nie obijam :P W ten weekend mam zjazd w szkole i po prostu muszę scenariusz napisać bardzo niefajny, który bardzo mi się nie podoba, do którego nie mam zapału ani natchnienia i tyle. Uciekam do biblioteki

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Biedronka trza sobie sprawiac radosc malymi przyjemnosciami, dla mnie ta przyjemnoscia jest kawusia i obowiazkowo do niej cos slodkiego, tak wiec nie zlauj sobie i czestuj sie

                Dziewczyny wskakiwac na paczki, bo z Biedroneczka zaraz wszystko wmucimy


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  To ja się melduje na kawce i słodkościachI powiem wam że boję się tej dzisiejszej wizyty u gina.Aż mnie ciarki przechodzą jak sobie pomyśle.
                  Sacrlet wracaj,tęsknimy
                  Gosia daj znać co u Ciebie!
                  Last edited by ejonczyk1801; 17-06-2010, 10:28.
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    i ja też jestem ale poczusia nie zjem,bo znowu na czczo miałam 111i nie wiem skąd....ale kawkę wypiję-już drugo bo dziś bardzo żle spałam....koszmary i nic więcej....a i całe krocze mnie bolało.....
                    znalazłam przepis na takie co nie co może na niedzielę zrobię....a co....
                    http://www.cincin.cc/index.php?showt...hl=truskawkowy

                    Moje największe szczęście

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Gizelka link nie dziala, krocze boli bo Michalek rosnie i sie rozpycha. Szkoda ze nic do kawusi nie mozesz ale dobro maluszka najwazniejsze


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        A mi działaAle torcik to niebo w gębie.Ale ty faktycznie biedna jesteś Gizelka.No ale już niedługo do września
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Czesc dziewczyny,

                          Gosia, Scaarletko - nie wiem, co sie stalo, ale sercem jestem z Wami :*****

                          Edziulka, Dotka, Oczekusia - dziekuje za pamiec :*****

                          Ewcia ciesze sie, ze wrocilas, bo marwtilam sie o Was

                          Gizelka niedlugo stuknie Ci 30 tydzien - ale ten czas leci...
                          Co do Twojej diety - jak dla mnie zachowujesz sie niepowaznie. Placzesz co rano, bo masz wysokie cukry, ale sadzac po Twoich zachowaniach kulinarnych to nie jestes specjalnie ostrozna.
                          Moim zdaniem powinnas jesc tylko produkty niskoglikemiczne. Owoce tez sa zdradliwe i zawieraja duzo cukrow, o torcie, ktory wkleilas nie wspomne... Rob jak uwazasz, ale Twoja postawa po raz kolejny mnie zadziwia

                          Witam nowe staraczki i zycze Wam jak najszybszego zafasolkowania.

                          Dotka zostalo dla mnie troche paczusiow?


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Klara extra ze juz jestes
                            Paczusi jeszcze troche sie uchowalo, to czestuj sie do woli.
                            Nie pytm jaksie czujesz, bo na pewno jest Ci ciezko jeszcze, ale za to tule mocno :*


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              A mnie już drugi dzień całe podbrzusze ciągnie i już sama nie wiem co jest Do owulacji jeszcze za wcześnie, do @ tym bardziej. Dosłownie bóle jak zapowiadające @.
                              Pewnie tak musi być. Biblioteka zaliczona, teraz przygotowania do obiadu czas zacząć, ale muszę najpierw odpocząć

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dotka czuje sie ok, najgorzej bylo w dzien pogrzebu, ale to normalne.
                                Mama i siostre wyslalam na przymusowy urlop blisko mnie, wiec mam ich na oku.
                                Mam teraz troche na glowie, bo musimy z m zajac sie sprzedaza domu, bo mama nie chce tam wracac, no i musimy uporzadkowac sprawy zawodowe taty. Dotka czy Twoj m nie jest przypadkiem geologiem? Poszukuje jednego zdolnego

                                Co u Was laski poza tym? Postaram sie nadrobic Wasze posty.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X