Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja pracowałam przed ciążą na umowę zlecenie więc nie mam do kąd wrócić
    ale chciałbym teraz popracować jakoś dodatkowo np. w domu przed netem, albo jakos żebym mogła byc w domu bo nie chce go oddawać
    Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez konwalia08 Pokaż wiadomość
      Witajcie.Moja corka Nadia urodzila sie 18.08.2008r
      Konwalio witaj
      Podoba mi się imię Nadia , jeżeli masz ochotę zapraszam Cię na wątek Crazy Mums , tam skupila sie cala elita Mamuś Mama Cafe
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Witam! urodziłam Tomaszka 10.10 2008, synek już raczkuje wstaje trzymajac się czegoś tak więc postępy jakieś są ale jeśli chodzi o ząbki nie ma ani jednego
        http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12958&c=46

        Skomentuj


          nie martw sie pojawia sie i podobno beda mocniejsze i zdrowsze
          my mimo ze to juz leci 15miesiac to dopiero od przedwczoraj mamy ósmego ząbka... wiec na reszcie koniec krzywego usmieszku

          Skomentuj


            Och dziekuje color women.Juz zaraz wchodzedziewczyny moja corka ma prawie 10mies.i tylko jednego zeba...a zabkuje od 4mies...teraz wybija sie chyba drugi,bo jest marudna,nie moze zasnac.wczoraj bujalam ja poltorej godz na rekach!!!!dzis jest lepiej,zreszta babcia zaraz przychodzimowie Wam,po prostu koszmar z tymi zabkami!!!ale dobrze ze chociaz w nocy spi bo kiedys to po nocach ryczala.nawet na spacerze musze ja bujac na rekach bo wrzeszczy!!!a inne matki sie na mnie patrza jakby moja corka jakas rozwydzona byla.Chyba zapomnialy jak ich dzieci zeby dostawaly...och ile te nasze maluszki musza sie wycierpiec,zeby swiecic usmiechempozdrawiam

            Skomentuj


              a opieka nad innym dzieckiem w domu?slyszalam,ze to w warszawie popularne i niezle platne

              Skomentuj


                jedno mi zdecydowanie wystarczy
                a Ty gdzieś pracujesz?
                Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja jestem na urlopie wychowawczym a umowa konczy mi sie ostatniego dnia urlopu wychowawczego.hehe.bo wcale nie chce tam wracac.to jest sklep monopolowyoprocz tego studiuje.tzn.do pazdz.mam dziekanke

                  Skomentuj


                    no to jeszcze My Gaja 23.12 08

                    Skomentuj


                      acha to studiowałaś dziennie? a co jeśli można wedziec? ja w czerwcu skończyłam studia i teraz muszę pracę pisac ale jakoś mi się nie chce, a co do pracy to strasznie bym chciała coś w domku robić ale żeby parę groszy do kieszeni wpadło
                      Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez rosass Pokaż wiadomość
                        no to jeszcze My Gaja 23.12 08
                        o kurcze ,to prezent na gwiazdke?Witaj w klubie rossas

                        Skomentuj


                          dziennikarstwo i komunikacje spoleczna.a Ty co skonczylas?

                          Skomentuj


                            no jeszcze nie dokońca skończyłam bo jeszcze muszę dokoończyc pracę i obronic a kierunek Geodezja i kartografia : specjalizacja kataster i wycena nieruchomości
                            Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                            Skomentuj


                              Paulinka, 07-07-2008. Jest już siedem ząbków.... Śpioszek z niej...
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Witam :-) Mój Nataniel urodził sie 28.10.2008 I jeżeli chodzi o ząbki to nie ma ani jednego jeszcze,a ślini sie i marudzi już od 3 miesiaca :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X