Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Amela zasnela o 14 a obudzila sie o 14.30 i buszowala az do teraz i spi.Zjadla tylko obiadek (niewiele) i serek.A mleczko jak poczuje noskiem to zaraz odpycha raczkami.Chcialam jej buzie wytrzec to tez odgania.
    silek7 byc moze to zabki ale niema nic spochnietego zero temperatury
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Izabell u mojego to na 100%ząbek bo ma opuchnięte i podczerwienione.No a może pogoda tak działa , podobno dzieci są bardzo wrażliwe , mój misiek bardzo odczuwa wszelkie zmiany i marudzi bardziej niż zzwykle.Więc być może twojej niuni też przeszkadza ta aura?Mam nadzieję że Amelcia odzyska apetytpisz na bieżąco co i jak Dani też teraz przysnął kupiłam mu dziś nowego smoka i chyba mu się podoba bo nie chce go wypuścić z bużki
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Mam jedną prośbę do wszystkich mamuś, otóż mój mały do tej pory jadał głóqwnie obiadki ze słoiczka ale mu się coś odwidziało.Może macie jakieś swoje sprawdzone przepisy na dania , dodam że zupki są ble
        Jakieś puree czy cokolwiek???
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          Silek 7 poki co mala spi .Na kolacje jak niewypije mlesia dam jej kaszke manna z sokiem (to zje).
          Co do obiadkow i zupek w sloiczkach to rowniez mowie ble.Ale maja to jada.
          Gotuje jej sama ziemniaczki z marchewka i mieskiem z maselkiem.Jajeczko gotowane(lubi bardzo).A co do zupek to mala dawno z nami jada nasze domowe zupki np.pomidorowa z ryzem, jarzynowa, krupnik, barszczyk(rowniez z makaronem).Prawdemowiac Amelka je juz wszystko,(lekarka powiedziala ze gdy dzidzia skonczy pol roczku moze praktycznie wszystko).Nie daje Amelce gruszek, fasoli nic co wzdyma.NA wszystko przyjdzie czas.
          http://przepisydladzieci.webpark.pl/ z tych przepisow korzystam (i niepatrze na wiek dziecka, jezeli Amelce nic niejest po sprobowaniu je dalej)
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            moja urodziła się 27.01, więc już 8,5 miesiąca skończone ja też gotuję jej sama, bo chyba nie wyrobilibyśmy na słoiczki jadła już chyba wszystko, najbardziej lubi dania z dodatkiem kukurydzy, brokuła, albo zielonego groszku i oczywiście musi być mięsko:d ale to chyba ma po tatusiu

            Skomentuj


              Witam

              A ja przy ksiązkach cały dzień, w poniedziałek mam
              obronę ... brrr... ale się boję

              A ja głównie daję słoiczki ale czasami też coś ugotuję.
              Dzisiaj np zrobiłam budyń na mleku modyfikowanym z żółtkiem.
              Jeśli chodzi o rybkę to też gotuję sama na parze.

              Izabell Ty to na pewno chodzisz z Amelką do pediatry ??
              Bo widzisz ja jestem przerażona tym co piszesz.
              Mam nadzieję, że w przyszłości nerki i watroba Amelki
              będzie cała i zdrowa i i na nadwagę chorować nie będzie.
              Pamiętaj, że już teraz kształtujesz w córci prawidłowe
              nawyki żywieniowe.
              Oczywiście nie obrażaj się, ale Twoja Amelka ma dopiero 7 miesięcy.

              Skomentuj


                Ja tez daje Kubie daje wszystko to co my jemy,jak np;jemy na śniadanie parówke to on też z nami je.Oczywiście nie całą ale kilka kęsów dla ptrzyzwyczajenia.Mój nawet ostatnio zjadł całą kromke z dzemem truskawkowym.bardzo mu smakowało.

                colleen a kiedy jak nie teraz sie powinno dziecko przyzwyczajac do nowych smaków.Ja jestem tego zdania.
                Last edited by Marzenaz23; 19-01-2009, 22:59.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Co dzisiaj takie tu pustki

                  Skomentuj


                    Czy ktoś tu jest?
                    Last edited by Marzenaz23; 19-01-2009, 22:59.

                    Skomentuj


                      Ja paza słoiczkami po trochu dawałam próbować naszego jedzona , no ale kromke chlebka kroiłaś czy sam gryzł no bo mój bezzębny (1) i się dławi .Jak kaszke manna?Na gęsto ?J z jakim soczkiem?Bo mój coś nie chce tych kaszek gotowych...on wogóle mało je ,uwielbia owoce a mleko dostaje Hipp 2 z kleikiem .A jajko moge całe ? ja z pierwsza córka wogóle nie mam doświadczenia, bo miała skaze i do 2 roku życia była na diecie
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja jestem , ja , ja , ja :
                        Sylwia 9 latek
                        Damianek 17 m-cy


                        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                        Skomentuj


                          I ja jestem
                          Collen nie chodze z AMelka do pediatry.Mieszkam z Mama ona wychowala nas troje.I to jej bardziej ufam niz lekarzom!!Nie obrazam sie gdyz niemam o co.
                          Dlaczego mialaby cierpiec na nadwage??Ona nieje tego w duzych ilosciach tylko po trochu
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            silek urywałam mu takie małe kawałki,nigdy od początku mu nic nie gryzłam.Zawsze dawałam małe kawałki zawsze je gryzł on nawet gryzł jak mu dawałam kaszke

                            Skomentuj


                              MArzenko ja rowniez Amelce daje male kawaleczki chlebka (nie gryze) z marmoladka badz szynka dla dzieci a co tam.Ciesze sie ze je niz by byla w przyszlosci niejadkiem.
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Dla nowych mam podaje namiary na NK Marzena Pustułka Zawalska
                                Last edited by Marzenaz23; 19-01-2009, 22:59.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X