Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Widze że jest więcej dzidzi z marca.

    Kwietniówki a wy gdzie jesteście,dołączcie do nas bo narazie jestem sama z kwietnia
    Last edited by Marzenaz23; 19-01-2009, 23:59.

    Skomentuj

    •    
         

      witam dziewczynki,jak tam po nocce?u nas jak zawsze,kilka przebudzen standardowo,ale za to pobudka dopiero o 9co dzisiaj porabiacie,ja niestety w domku bo pogoda paskudna,leje,wieje,i ponurozreszta tutaj jest juz tak od paru tygodni,nienawidze tej szkocji!
      GABRYSIA:12.03.2008.

      Skomentuj


        hej EDYSOB,widze ze Twoj Patryczek urodzil sie dzien pozniej od mojej Gabrysi,z tym siedaniem to sie nie martw,i na niego przyjdzie czaspozdrawiam was
        Last edited by Ewulka25; 15-10-2008, 13:01.
        GABRYSIA:12.03.2008.

        Skomentuj


          Hej
          A u nas nocka spokojnie tylko rano placz co bylo dziwne.Mleczka Amelka niechciala i dotej pory niechce i zjadla tylko troche obiadku.Marudzi i poplakuje sobie.Nawet picia szczegolnie niechce.
          WItam nowa Mamusie
          Marzenko nie martw sie ze sama jestes.Wedlug mnie to jestes jedna z nas
          Pogoda brzydka ale na maly spacerek pojdziemy zawsze to cos niz cztery sciany.
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Wiesz co izabell mój Kuba miał to samo aż mu ząbki wyszły i zaczoł normalnie jesc.Moze dziąsełka bolą i dlatego nie chce jesc.A nic nie widzisz dziąsełka ma napuchniete

            Skomentuj


              Dziekuje Iza za miłe słowa

              Skomentuj


                My już bylismy na polku w połódnie bo teraz cos wieje zimnym wiaterkiem
                Last edited by Marzenaz23; 19-01-2009, 23:59.

                Skomentuj

                •    
                     

                  cześć dziewczyny!
                  napiszcie mi proszę, czy wszystkie Wasze dzieciaczki mają już ząbki?

                  Skomentuj


                    Aminkamija Michalina ma 6 i pół miesiąca i też zębów nie wisdać a ślini się już jak skończyła 3 miesiące, jak jest marudna to też na zęby i tak wszystko tłumaczę a zębów jak nie było tak nie ma
                    efcia
                    Michalinka ma 7 miesięcy

                    Skomentuj


                      My byłyśmy dziś na szczepieniu przeciw wzw typ B Michalina nawet nie jęknęła -taka odważna
                      efcia
                      Michalinka ma 7 miesięcy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Izabell mysle ze nasze male maja dzis zly dzien,moja tez od rana jakas marudka no i spala tylko godzinke,a normalnie spi dwie lub trzy,no i nie chce sie bawic,tylko cos poplakujea moze Marzenaz23 masz racje moze to zabki?

                        Aninka jesli chodzi o moja malutka to ma zabki,2 dolne jedynki,wyszly jej jak miala piec i pol miesiaca
                        GABRYSIA:12.03.2008.

                        Skomentuj


                          Gratuluje Michalinko odwagi
                          GABRYSIA:12.03.2008.

                          Skomentuj


                            zuch dziewczynkamoja to tak plakala ze przez pol godziny tatus musial nosic na raczkach
                            GABRYSIA:12.03.2008.

                            Skomentuj


                              Napisane przez efa2002 Pokaż wiadomość
                              Aminkamija Michalina ma 6 i pół miesiąca i też zębów nie wisdać a ślini się już jak skończyła 3 miesiące, jak jest marudna to też na zęby i tak wszystko tłumaczę a zębów jak nie było tak nie ma
                              właśnie u nas to samo ślinienie się i marudzenie, wszystko zwalam na ząbki i tak już od 3 miesięcy a zębów ani śladu śliczne imię Michasia, ja też chciałam swoją tak nazwać, ale mąż marudził i stanęło na Milenie

                              Skomentuj


                                Aninka mojemu Kubie wyszły jak miał 6 miesiecy dokładnie w ten dzie co sie urodził ,dwie dolne jedynki a teraz ma 6,5 miesiąca.

                                A ile ma twoja dzidzia miesiecy?
                                Nie ma co sie martwic,dzieci sa rózne jedne wcześniej mają ząbki inne póżniej.
                                Last edited by Marzenaz23; 19-01-2009, 23:59.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X