Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady ginekologa
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady ginekologa Zadaj pytanie dotyczące ginekologicznych spraw - być może któraś użytkowniczka miała podobny problem. Zapraszamy do dyskusji!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-07-2016, 09:26
mileymila mileymila jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mileymila.polki.pl

Domyślnie Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

Podsyłam ogólnie czym zajmuje się ginekologia, może będzie tam też coś o ginekologii estetycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-07-2016, 23:20
goska_74 goska_74 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
goska_74.polki.pl

przeciez ginekologia estetyczna to nie tylko poprawianie wygladu miejsc intymnych!! np. u mnie pojawialy sie ciagle nawracajace problemy z nietrzymaniem moczu- to dopiero jest uciazliwe na maksa w zyciu codziennym i dlatego zaczelam dokladnie zglebiac temat ginekologii estetycznej. dziwi mnie, ze wiele kobiet w Polsce traktuje to jako jakas fanaberie, wymysl i wielki luksus, a dla niektorych to po prostu ostatnia deska ratunku wiem, bo sama musialam ostatecznie zdecydowac sie na zabieg ( w medicover), bo te nietrzymanie moczu nie pozwalalo mi normalnie funkcjonowac niestety. teraz jest juz dobrze i jedynie zaluje, ze tak dlugo zwlekalam z samym zabiegiem- ile nerwow i bólu bym sobie zaoszczedzila
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-07-2016, 10:04
mileymila mileymila jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mileymila.polki.pl

goska- jeżeli nietrzymanie moczu jest dość spore i wpływa na życie kobiety, NFZ płaci za taki zabieg...Jakby ktoś na przyszłość szukał informacji to myślę że warto się zgłębić w ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-2016, 08:52
sarra35 sarra35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sarra35.polki.pl

Nie wiem jak wygląda sprawa refundacji tego typu zabiegów przez NFZ, nie mniej jednak jestem pewna, że w takim miejscu jak Serafin Clinic http://serafinclinic.pl/ możliwe będzie uporanie się z tym zabiegiem. Bądź co bądź ginekologia estetyczna służy nie tylko poprawie estetyki intymnych części ciała, ale także wpływa na ogólny komfort kobiety czy to w związku z niwelacją problemu ciągłego oddawania moczu, czy ogólnych doznań seksualnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-10-2016, 14:51
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Trzymajcie namiary - http://plumbum.com.pl

Akurat radzenie sobie z takimi problemami nie wymaga od razu zabiegów - wszystko zależy od danego przypadku. U wielu wystarczą po prostu odpowiednie ćwiczenia i problem powinien być rozwiązany.
Nieprzeczytane 06-10-2016, 10:22
jomiksa jomiksa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jomiksa.polki.pl

Ginekologia estetyczna jest przeznaczona głównie dla kobiet po ciąży, które mają problemy z wyglądem przez blizny po cesarce albo nacięcia krocza.
Ale nie tylko, kobiety zmagające się z nietrzymaniem moczu, narzekające na wygląd swoich organów rozrodczych albo mające nadżerki na szyjce macicy również mogą się poddawać zabiegom z tej dziedziny ginekologii.
W Polsce jest coraz więcej klinik, które przeprowadzają tego typu operacje w sterylnych warunkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-2016, 23:52
joasia899 joasia899 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
joasia899.polki.pl

Tak, NFZ refunduje pewne zabiegi z dziedziny ginekologii estetycznej, ale jednak troche trzeba na nie poczekac... Wolałabym poddac sie takiemu zabiegowi w prywatnym szpitalu ( takim jak np. Medicover) i nie musiec zwlekac. Czesto odwlekanie zabiegu pogarsza stan zdrowia, a z takim czyms nie ma zartow. Lepiej wydac troche wiecej pieniedzy, a miec nattychmiastowy rezultat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-2016, 09:11
dynamical123 dynamical123 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dynamical123.polki.pl

Zgadzam się, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są wykonywane nie tylko ze względów estetycznych, ale też zdrowotnych. Często zdeformowane wargi sromowe powodują ogromny dyskomfort i sprawiają trudności w chodzeniu. Trzeba tylko iść do odpowiedniej kliniki. Ja mogę polecić takie miejsce w Skoczowie: http://alfamedycyna.pl/skoczow/szpit...i-estetycznej/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-12-2016, 18:15
ata-waw_001 ata-waw_001 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ata-waw_001.polki.pl

Zdjęcia: 2

Cytat:
Napisał jomiksa Zobacz post
Ginekologia estetyczna jest przeznaczona głównie dla kobiet po ciąży, które mają problemy z wyglądem przez blizny po cesarce albo nacięcia krocza.
Ale nie tylko, kobiety zmagające się z nietrzymaniem moczu, narzekające na wygląd swoich organów rozrodczych albo mające nadżerki na szyjce macicy również mogą się poddawać zabiegom z tej dziedziny ginekologii.
W Polsce jest coraz więcej klinik, które przeprowadzają tego typu operacje w sterylnych warunkach.
Dobrze wiedzieć! Bo kazdemumedycyna estetyczna kojarzy sie tylko z naprawa warg sromowych. Ale jeszcze lepiej nie musiec korzystac z takich usług
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-12-2016, 23:32
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Czasem po cc mamy tak okropną bliznę ze kobieta się nie tylko jej wstydzi ale również ma do niej wstręt dlatego z pomocą moze przyjść ginekolog który zajmuje się estetyką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania