Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

X factor, Must be the music czy the Voice of Poland

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    X factor, Must be the music czy the Voice of Poland

    Który z tych programów oglądacie, który u was wygrywa? U mnie zdecydowanie X factor. Lubię Wesołowskiego
  •    
       

    #2
    Odp: X factor, Must be the music czy the Voice of Poland

    X Faktor lubię na etapie castingów. Potem w studiu to jakieś takie sztuczne jest. Teraz bardziej przekonuje mnie Must be... z resztą więcej wykonawców przebija się na nasz rynek z tego programu więc o czymś to chyba świadczy .



    Skomentuj


      #3
      Odp: X factor, Must be the music czy the Voice of Poland

      A masz już jakiegoś ulubieńca?

      Skomentuj


        #4
        Odp: X factor, Must be the music czy the Voice of Poland

        Coraz więcej tych programów muzycznych- kiedyś oglądałam Voica- ale poziom okrutnie poleciał - nie wiem, czy tylko ja tak uważam, ale co edycja coraz mniej tych wyjątkowych głosów.
        Must be the music chyba jednak to on zbiera najlepsze talenty, a uczestnicy robią kariery

        Skomentuj


          #5
          Odp: X factor, Must be the music czy the Voice of Poland

          Ja oglądałam wszystkie te programy, raz ten, raz ten, albo między reklamami jeszcze coś innego
          Niestety, ostatnio strasznie zaczęły denerwować mnie te programy, nie będę pisała dlaczego, gdyż wiem z góry, że wytyczyłaby się z tego dyskusja nie na temat i sporo hejtu, na czym szczególnie mi nie zależy.
          Teraz stwierdziłam, że nie ma sensu ani głosować ani tego oglądać i przestałam, po poziom tych programów dla mnie bardzo się obniżył.

          Skomentuj


            #6
            Odp: X factor, Must be the music czy the Voice of Poland

            lady nie obawiaj się hejtów, na tym forum raczej to się nie zdarzy.
            Pewnie uważasz że program jest sterowany z góry? Mnie np Voice zaczął drażnić od czasu chyba drugiej edycji, gdy jury zaczęło się zachwycać nie wiadomo jakim głosem... Te walki o uczestników, padania na kolanach:/
            Np podobało mi się bardzo gdy zasiadał Nergal- najlpeszy juror i do tego miał najlepsze głosy.
            Jeszcze Must trzyma poziom i nie cackają się , nie rzucają na kolana przed uczestnikami, świetne komentarze Roguckiego czy Kory , Sztaba , Zapędowska- uwielbiam ich

            Skomentuj


              #7
              Odp: X factor, Must be the music czy the Voice of Poland

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              lady nie obawiaj się hejtów, na tym forum raczej to się nie zdarzy.
              Pewnie uważasz że program jest sterowany z góry? Mnie np Voice zaczął drażnić od czasu chyba drugiej edycji, gdy jury zaczęło się zachwycać nie wiadomo jakim głosem... Te walki o uczestników, padania na kolanach:/
              Np podobało mi się bardzo gdy zasiadał Nergal- najlpeszy juror i do tego miał najlepsze głosy.
              Jeszcze Must trzyma poziom i nie cackają się , nie rzucają na kolana przed uczestnikami, świetne komentarze Roguckiego czy Kory , Sztaba , Zapędowska- uwielbiam ich
              Tak, mniej więcej wkurza mnie w tych programach gra na uczuciach innych. Więcej nie chcę pisać, gdyż każdy chyba już się domyśla, co mam na myśli i dla mnie jest to bardzo niestosowne i nie podoba mi się to w tych programach, że wygrywają ludzie, nieraz gorsi od innych ale umieli sprzedać smutną historyjkę życiową...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: X factor, Must be the music czy the Voice of Poland

                A moim zdaniem wygrywają osoby ,które mają najwięcej znajomych, gdzie ludzie na nich głosują Bardzo często wygrywa młodzież, bo całe szkoły z jego miejscowości wysyłają smsy. Sama wysyłałam tylko wtedy gdy znajamy brał udział

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: X factor, Must be the music czy the Voice of Poland

                  Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                  A moim zdaniem wygrywają osoby ,które mają najwięcej znajomych, gdzie ludzie na nich głosują Bardzo często wygrywa młodzież, bo całe szkoły z jego miejscowości wysyłają smsy. Sama wysyłałam tylko wtedy gdy znajamy brał udział
                  Sama już nie wiem co o tych programach sadzić, tak czy siak ostatnio za dużo razy wygrywała osoba z "przejmującą historią" i nie ważne ile miała znajomych, myślę, że właśnie wszyscy głosowali na daną osobę z powodu jej biedy, braku rodziców czy innych nieprzyjemnych czynników, co nieraz było krzywdzące w stosunku do osób, które niejednokrotnie były lepsze.
                  Ale to jest tylko moje spostrzeżenie.
                  Mogę się mylić.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: X factor, Must be the music czy the Voice of Poland

                    W The Voice of Poland bardzo drażni mnie Edyta Górniak Zresztą tak już ogólnie pisząc gdzie to jury aż płacze to normalnie mnie dobija bo taki pokaz robią

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: X factor, Must be the music czy the Voice of Poland

                      x faktor wygrywa, ogólnie wszystko co jest na tvn player, bardzo fajna forma pokazywania ludzkich emocji i talentów.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: X factor, Must be the music czy the Voice of Poland

                        A ja stawiam na The voice of Poland. Chyba jedyny program tvp który na prawdę lubiłam oglądać i na niego czekałam

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X