Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Katar i wszystko co z nim związane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Katar i wszystko co z nim związane

    Polecam na katarek u maluszków Aspirator do nosa (np. Nosefrida - kosztuje ok 25-30 zł). Mój Juluś ma zapalenie ucha i przy tym straszny katar. Byłam dzisiaj u lekarza i poleciła mi żeby kupić. Użyłam już 3 razy i dużo smarczków wyciągnęłam z noska. O wiele lepsze od gruszki, możeswobodnie oddychać zanim oczywiście następne się nie zbiorą. Gorąco polecam wszystkim mamom przeziębionych szkrabków i nie tylko
  •    
       

    #2
    Nosek trzeba czyścić często, żeby właśnie na uszka nie przechodziło, to racja. A czymś smarujesz koło noska? Dobra i tania jest maść majerankowa.

    Skomentuj


      #3
      maść majerankową też kupiłam

      Skomentuj


        #4
        My na katarek stosujemy kropelki dla niemowląt Nasivin,wode morską Sterimar i maść majerankową.Zawsze pomaga

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez adria Pokaż wiadomość
          My na katarek stosujemy kropelki dla niemowląt Nasivin,wode morską Sterimar i maść majerankową.Zawsze pomaga
          Ja też stosuję wodę morską i Nasivin. Mały właśnie ma katar, cieknie mu z nosa niemiłosiernie, ale jakoś potrafi oddychać przez nosek, nie dusi się np. przy karmieniu. Też myślałam o tym aspiratorze, skoro jest taki dobry to chyba go kupię. Tylko mały strasznie płacze i wierci się przy czyszczeniu noska, zawsze muszę go trzymać z całej siły

          Skomentuj


            #6
            My także nasivin ( na razie raz był potrzebny), a codziennie do czyszczenia sól fizjologiczną


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              Dla moich dzieci cudownym preparatem jest olejek OIL OLBAS,skraplam pościel{3-4kropelki}na noc,a w dzień bluzeczki na ramionach.Poprzez wdychanie nosek udrażnia się,Dla nas rewelacja-polecam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Moj Bartek też akurat ma teraz katarek i stosujemy wode morska Sterimar.
                Bartuś 26.06.08
                Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                Skomentuj


                  #9
                  U nas sterimar, nasivin i dobra jest tez herbatka z BoboVity na mokry nosek.

                  Skomentuj


                    #10
                    WITAM,
                    u mojego synka Julka (1,8) na katar stosuję:
                    - wodę morską kilka razy dziennie lub zamiast wody Euphorbium (spray do noska,),
                    - podrażniony nosek od smarkania smaruję maścią majerankową a teraz właśnie od wczoraj próbuję nową, poleconą przez znajomą maść RINOPANTEINA , która nawilża błonę śluzową (podobno przydatne, gdy dziecko ma zapchany suchą wydzielinką nosek),
                    Pozdrawiam
                    Iza
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Woda morska MARIMER.
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj


                        #12
                        Mój 13 miesięczny synek, właśnie jest "szczęsliwym posiadaczem" kataru wstrętnego, stosuję sól morską Sterimar,( zaswze pomagało, ale tym razem coś kiepsko, katar jakby większy) a i w tej chwili przypomniałam sobie jak lekarka pwoiedziała mi ,że służy ona raczej do codziennej toalety noska, a nie jako środek leczniczy. Zatem muszę kupić coś innego. Wiekszosc z Was pisze o Nasivinie, wiec moze i ja te krople wyprobuje. Oprócz soli, używam też aspiratora do noska, sposob uzycia i moze na poczatku wydawać sie "nieciekawy" ale to tylko pozory Jest bardzo skuteczny!!!! Naprawdę bez tego byłoby o wiele gorzej.
                        Pozdrawiam.

                        Skomentuj


                          #13
                          Nasivin jest super ale trzeba z nim ostrożnie. Po 3 dniach najlepiej zrobić małą przerwę bo może dojść do tzw. kataru wtórnego a to paskudna sprawa bo ciężko się go leczy.
                          Mu używamy wody morskiej w celu rozpuszczenia wydzielinki potem aspirator "KATAREK" podłączany do odkurzacza (to nie żart), vit C dla obkurczenia śluzówki a przy katarze alergicznym zyrtec w kropelkach w tym samym celu.
                          Powodzenia

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja napiszę tak z własnego doświadczenia, że nawet głupi katar
                            powinien być konsultowany z lekarzem.
                            Mój Maluch dostał kataru, ale nie leciało mu z nosa, jednak było
                            wyraźnie słychać, że coś mu tam zalega. Poszłam do apteki
                            wytłumaczyłam pani mgr jaki jest to katar poleciła Nasivin. Więc
                            podawałam mu go, ale było jeszcze gorzej, więc pojechaliśmy do lekarza.
                            Nasivin kompletnie nie nadaje się na katar gęsty, ma on na celu obkurczenie
                            śluzówki (czyli dobry jest jak lecą śpiki) i problem jest taki, że już
                            miesiąc męczymy się z zapchanym noskiem.
                            Najpierw leki z antybiotykiem, potem przeciwalergiczne i nadal nic.
                            Czekamy na wizytę u laryngologa.
                            Codziennie używam również Marimer.

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez gabi Pokaż wiadomość
                              Nosek trzeba czyścić często, żeby właśnie na uszka nie przechodziło, to racja. A czymś smarujesz koło noska? Dobra i tania jest maść majerankowa.
                              moja mała ma właśnie katarek i smaruję majerankową maścią jest lepiej...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X