Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady ginekologa
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady ginekologa Zadaj pytanie dotyczące ginekologicznych spraw - być może któraś użytkowniczka miała podobny problem. Zapraszamy do dyskusji!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-02-2018, 09:35
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Domyślnie Odp: Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

Plastyką pochwy oraz zewnętrznych narządów płciowych. Wiele kobiet ma kompleksy na punkcie wyglądu swoich warg sromowych ( tak zwane motylki). Poza tym czasami po porodzie pochwa nie powraca do swojego starego stanu.Takie sytuacje nie są częste ale się zdarzają.

Ginekologia estetyczna jest w stanie przywrócić wygląd kobiety na dole do poprzedniego stanu i znacznie poprawić jej humor
http://www.e-ginekologia.pl/index.ph...seksualne.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-03-2018, 23:47
luiza930 luiza930 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
luiza930.polki.pl

Zdecydowanie na problemy poporodowe pomoże ginekologia estetyczna, bo w tym właśnie celu została stworzona. Ze swojej strony mogę zostawić Ci kontakt w postaci linku, do bardzo dobrej kliniki w Łodzi https://multiclinic.pl/wykonujemy/gi...ia-estetyczna/ Zajmują się tam różnymi przypadkami, dlatego Twój problem na pewna da się naprawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-01-2019, 01:55
lidzia11 lidzia11 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lidzia11.polki.pl

Brzmi jak brzmi ale to nie tylko estetyka ale bardzo pomocna kobiecie dziedzina medycyny. Ja miałam dwa problemy, jeden to nietrzymanie moczu po porodzie i wbrew temu co mówili - nie wracało samo mimo ćwiczeń :/ Na drugi też pomogli laserem. Efekty - fantastyczne. Pomogło pozbyc sie problemu i wrócić do normalnego komfortowego życia i cieszyc sie nim. Polecam, nie ma sie co zastanawiać i krepowac, to normalne, ze chcemy sobie pomóc. Ja miałam zabieg w Klinice Estetica, komfortowo, dyskretnie, bo to klinika medycyny estetycznej głownie ale tez ginekologią estetyczna sie zajmują. Mają kilka oddziałów w kraju. Warto dac sobie pomóc!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-01-2019, 17:46
ZabaMonikaaa's Avatar
ZabaMonikaaa ZabaMonikaaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ZabaMonikaaa.polki.pl

Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć...
Nieprzeczytane 29-01-2019, 19:57
agnes66 agnes66 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
agnes66.polki.pl

No wiadomo, upiększaniem naszych miejsc intymnych, ale chyba też do tego zalicza się właśnie laserowe leczenie nietrzymania moczy. Rzeczywiście często się to zdarza po ciąży. Również i ja miałam z tym problem. Dlatego właśnie zapisałam się na taki zabieg do pani doktor Barbary Blicharczyk w Warszawie. Nic mnie nie bolało, a zabieg w ogóle nie był jakiś straszny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-2019, 20:54
jagataga jagataga jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jagataga.polki.pl

Wcale nie upiększaniem miejsc intymnych. Kto tak sądzi ten jest w dużym błędzie. Mam kontakt z lekarzem, który ma klinikę Intima Clinic w Krakowie powstałą w tym kierunku. To dr. Tomasz Basta i to jakie historie opowiadał swoich pacjentek to strasznie poważne sprawy są. Wręcz życiowe koszmary niektórych z nich. jakieś bolesne blizny, za długie wargi sromowe. kobiety, które nigdy nie miały orgazmu, albo chorowały na pochwicę więc nawet do stosunku dojść nie mogło u nich. Straszne życiowe dramaty. Ginekologia estetyczna przede wszystkim poprawia komfort życia tych kobiet, pozwala na to, żeby normalnie funkcjonowały.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-02-2019, 16:33
agnes66 agnes66 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
agnes66.polki.pl

Ginekologia estetyczna ma niewiele wspólnego z próżnością a bardziej z poprawą jakości życia. Na szczęście nie mam dolegliwości, które kwalifikują się do takiego zabiegu. Ale od znajomych, które w młodym wieku borykają się z nietrzymaniem moczu wiem, że to może być bardzo krępujące. Dwie z nich chodzą do doktor Barbary Blicharczyk. Można leczyć taką przypadłość laserowo, czyli nieinwazyjnie i bez bólu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania