Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kredyt hipoteczny i chwilówki

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kredyt hipoteczny i chwilówki

    Witam. Razem z narzeczonym ubiegamy się o kredyt na 190 tysięcy. Wartość mieszkania to 390 tysięcy, więc spokojnie 50% wkładu własnego. Ja pracuje na umowie na czas nieokreślony 3 tysiące brutto, narzeczony umowa o zlecenie. Jego średnia zarobków z 10 miesięcy to minimum 2,5 tysiąca netto. U niego historia kredytowa czysta, u mnie niestety nie. W BIK mam 525 pkt, ale widoczne są chwilówki, które zaciągnęłam w trakcie studiów. Wszystko spłacone i pozamykane. Napisałam do tych banków wnioski o wycofanie pozwolenia na przetwarzanie moich danych. Pozytywne zgody. O kredyt będę się ubiegać od 4 września. Czy jest szansa, że do tego czasu te wpisy znikną z mojego BIK, czy raczej będą widoczne dla banku i skutecznie obniżą zdolność kredytową?

    #2
    Odp: Kredyt hipoteczny i chwilówki

    Jesli wszystko jest juz spłacone i pozamykane to chwilówki nie będa miały znaczenia przy braniu pod uwagę zdolności kredytowej:
    kredyt-mieszkaniowy.info/porady/zdolnosc-kredytowa

    Na stronie jest dokładnie opisane co jest ważne przy braniu kredytu na mieszkanie. Myślę,że przy takim dużym wkladzie własnym nie będzie wiekszego problemu z uzyskaniem kredytu.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kredyt hipoteczny i chwilówki

      Witam Zapraszam do wątku tutaj http://forum.babyonline.pl/forum/sho...dyt+po%BFyczka i tam ponowienie swojego pytania Ten wątek zamykamy aby nie powielać tematów o tej samej treści .

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kredyt hipoteczny i chwilówki

        w takich kwestiach moim zdaniem należałoby się konsultować doradcą kredytowym, aby poznac swoje możliwości w zakresie kredytów.

        Skomentuj

               
        Working...
        X