Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem z kąpielą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Problem z kąpielą

    Moja córa już troszkę większa i spineczkę z trudem jej założę a tu taki bajer jestem pewna że nie wypali

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Problem z kąpielą

      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
      Moja córa już troszkę większa i spineczkę z trudem jej założę a tu taki bajer jestem pewna że nie wypali
      Oj, ale to zawsze jest dla dziecka nowość, coś mama kolorowego przyniosła, trzeba zobaczyć, będzie zaciekawiona.
      Nie wiem na ile córcia jest duża i czy już rozumie mowę, ale można wytłumaczyć, że dzięki temu magicznemu gadżetowi, oczka Cię piec nie będą

      Skomentuj


        #18
        Odp: Problem z kąpielą

        tylko dziecko na początek musi dać sobie to założyć na głowę... Bo już sama próba może je wyprowadzić skutecznie z równowagi.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Problem z kąpielą

          Można wymyślić jakąś ciekawą historyjkę, że np.to jest magiczna satelitka jakiejś tam wróżki z bajki, że ona widzi, że jesteś grzeczna i może Ci się dziś przyśni
          Ha ha ale pojechałam z wyobraźnią

          Skomentuj


            #20
            Odp: Problem z kąpielą

            Zanim dziecko b przywykło do takiego gadżetu więcej by było z tym hałasu niż z samą kąpielą

            Skomentuj


              #21
              Odp: Problem z kąpielą

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Zanim dziecko b przywykło do takiego gadżetu więcej by było z tym hałasu niż z samą kąpielą
              Dokładnie Lara- są dzieci które uwielbiają takie gadżety a większosć na sam widok wywoła wrzask Kąpiel najlepiej o podobnej godzinie, gdy dziecko nakarmione, spokojne, można mu śpiewać przy tym albo puścić muzykę którą lubi

              Skomentuj


                #22
                Odp: Problem z kąpielą

                my bez takich gadżetów byłyśmy chowane i jakoś to było a teraz z przymróżeniem oka patrzę na te niektóre gadżety

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Problem z kąpielą

                  moje maleństwo jest jeszcze malutkie ponad miesiąc i uwielbia kąpiele dopóki woda jest ciepła, a jeśli później będzie problem to będzie trzeba zamienić kąpiel na zabawe

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Problem z kąpielą

                    Ja mam ostatnio straszny problem jak przyjdzie do mycia włosów Już tak na szybko wypłuczę i szybko do ręcznika bo wrzask okropny :/

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Problem z kąpielą

                      Mój synek miał podobnie, kiedy miał 3 miesiące. Wiadomo, że noworodki bardzo boją się kąpieli i jej nie lubią. U nas tak było, synek nie lubił się kąpać. Później mu przeszło i wręcz uwielbiał, jak skończył 3 msc to było tak jak na początku, ale tylko na chwilę(kilka dni) więc może coreczce przejdzie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Problem z kąpielą

                        Mój synek lubił kąpiel, nawet w spzitalu jako jedyne dziecko nie krzyczal nigdy, aż pielęgniarki go kochały nadto . Zawsze był wyjątkiem, ale wiem jak koleżanka opowiadała jaki miała problem , urodziła w lutym, dziecko kąpane było przy niej - odkręciły wodę w kranie wrzątek przy otwartym oknie go myły a mały sie darl bo go woda parzyła. Mówi że 3 miesiące walczyła by normalnie go wykapać w końcu w domu. Spuszczali go do wanny w pieluszce tetrowej aż w końcu się przełamał i to pomogło.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Problem z kąpielą

                          Od początku dzieciaki lubią kąpiel, więc nie mam problemu. Często jest problem z myciem włosów, ale są takie fajna ronda do kupienia. Jesli bardzo nie chce się kąpac, to może niech z rodzicem się wykąpie?

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Problem z kąpielą

                            u mnie całe szczęście nie ma problemow z kąpielą.
                            Może u was sprawdziły by się zabawki do wody jakieś z dźwiękami lub dużo piany albo po prostu kąpiel z rodzicami.
                            Czasami pomaga też bawienie się z dzieckiem w wodzie.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Problem z kąpielą

                              Moje dzieci uwielbiają wodę do tego stopnia, że nie boją się nawet dużej strumienia wody ze słuchawki prysznicowej Nie mam też żadnego problemu z umyciem Im głów Woda to Ich żywioł


                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Problem z kąpielą

                                Moje dziecko też bało się kąpieli, czasami nie wiedzieliśmy co już robić, do tej pory ma tak, że jak ma się kąpać w obcej łazience to płacze. A nam w domku w czasie kryzysu pomogły kolorowe zabawki, kolorowa mata antypoślizgowa przyklejona do wanny oraz odpowiednie naświetlenie. Spokojnie na pewno coś zadziała, czasami tylko spokój może nas uratować
                                Poduszki do karmienia: klik

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X