Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkraby z maja i czerwca 2011 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

    Cześć dziewczyny
    Co do tego Martyna czym zalewam, to wiesz to jest Pomysł na zapiekanke więc pewnie takieg czegoś nie dostaniesz. Ale jak robię inne zapiekanki, to zalewam to taką miksturą : śmietanę 18 % mieszam z wodą tak mniej więcej 200 ml do tego to doprawiam różnymi przyprawami ktorymi mam podręką + wbijam tam całe jajko i trochę ścieram tam sera i tym zalewam.
    No u mnie Maja dziś rekord pobiła ja bylam u dentysty przyszła moja mam i wogóle dziś nie spała w ciągu dnia, tylko było baba, baba, i najlesze jest to że nie wygląda na zmęczoną, ale pewnie niedługo sen ją zmoży.
    No fajnie jest wyjechać, tylko ja przez cały czas z kolei boję się o to żeby dzieciaki mi się nie rozchorowały.
    Co do zachowania zimnej krwi w różnych sytuacjach związanych z dziećmi to też patrzę,że mój mąż to potrafi ja bym odrazu do szpitala i lekarzach chodziła .
    Co do przepisów, to mój mąż tego nie je ale cieszę się akurat z tego bo więcej jest dla mnie. Uwielbiam smażone krewetki na maśle z czosnkiem, 5 minut i gotowe i jest pycha, do tego w tym tłuszczu z patelni maczam bułkę i poprostu niebo .
    No ja też muszę Maję zważyć i zmierzyć. Nie wiem jak tam u was ale u mnie w przychodznie chcą zmierzyć dziecka mówią,że dopiero jak skończy rok, tak więc musze z mezem jakoś maję zmierzyć, ale z wagą to chyba Maja dobiła już do 9 kg tak mi się wydaje, nie mam wagi w domu
    Pozdrawiam




    url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

      Hej

      Ja tak z rana puki mam czas .

      Corleone u mnie w domu to wszyscy uwielbiamy krewetki, łącznie z Gabrysiem.
      Ja kiedyś robiłam tak jak Ty, ale teraz robię inaczej a mianowicie zawsze mam szare czyli jeszcze nie przetworzone krewetki, więc obsmażam je z obydwu stron na oliwie, następnie dodaję dużo czosnku i dużo papryki słodkiej(oczywiście chodzi mi o przyprawę), dodaję też trochę majeranku i koperku, do tego dodaję serek topiony i 2 łyżki kwaśnej śmietany, wszystko smażę na patelni aż sosik się troszkę zagęści, dla mnie pycha w takim sosie mniam . Ja to podaję z ryżem.

      Co do słów jakie potrafi powiedzieć Natanielek to mówi mama, baba, czasem potrafi powiedzieć "nie" jak czegoś nie chce, i dużo innych sylab o mniej zrozumiałym znaczeniu hehe.

      Wydaje mi się, że uczula Go jednak pomidor, ponieważ daję mu przecierane owoce z ciasteczkiem i po tym Go tak nie wysypuje, więc to chyba jednak pomidor. Mam nadzieję, że nie ma uczulenia na gluten bo same wiecie jaka dieta bezglutenowa jest uciążliwa...

      Corleone narobiłaś mi smaku na krewetki, chyba kupię dziś i zrobię na obiad hehe.

      Która robi sama pączki na tłusty czwartek? Bo ja to raczej kupię, nie odważę się sama zrobić .

      Pozdrawiam

      Skomentuj


        #48
        Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

        Witam

        A co tu tak cicho? Corleone pewnie zajęta pakowaniem . Ale Martynka i Czarna piszcie co u Was?

        Ja dzisiaj na łubu-dubu byłam i uwierzcie mi padnięta jestem... Tyle ludu było że szok, no ale ferie dzieci mają więc pewnie dlatego.

        U nas walentynki były skromne aczkolwiek przyjemne, zrobiłam kolacyjkę przy świecach dla trojga a nawet czworga hehe, a Gabryś był przeszczęśliwy, że uczestniczył w kolacji walentynkowej .

        Piszcie jak Wam minął ten dzień?

        Skomentuj


          #49
          Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

          Cześć dziewczyny!
          No ja po trochu zaczynam się pakować. Co do Walentynek to my z kolei zamówiliśmy susi do domu i też była kolacja romantyczna dla 4 - rga było bardzo miło.
          Dziś sypie od samego rana i wieje, więc z Maja musiałam w domu zostać. Szkoda że obok mnie nie ma takiego łubu dubu .
          Maja powoli zaczyna sama siadać i przemieszczać się po mieszkaniu. Co do przepisu na krewetki napewno go LUna wypróbuję . Jutro tłusty czwartek ale raczej nastawiam się na kupienie pączków, przy Mai to napewno nie dam rady zrobić .
          Attached Files




          url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

          Skomentuj


            #50
            Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

            HEJ

            Corleone śliczne te zdjęcia i dzieciaczki .
            Ja zaraz idę po pączki i na kawkę do psiapsiółki . Ona ma dwóch synków w wieku prawie że moich, tzn starszy jest w wieku Gabrysia a malutki ma 3,5 miesiąca, więc ja sobie pogadam przy kawce a nasze dzieciaki się pobawią .
            Życzę pysznego obżarstwa i aby w boczki nie poszła hehe.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

              Hej Laseczki choc po tlustym czwartku to nie wiem... hihi
              Moj M na walentynki wrocil do domu po 11 w nocy wiec szalu nie bylo..
              I w ogole same problemy sie u nas porobily...
              ehhhh

              A dzis ide kupic paczki bo robic to mi Tusiek nie da, choc napewno pomoze jesc

              No i mamy kolejne zabki, gorne zaczely sie przebijac i mala budzi mi sie po nocy i spac nie moze.. ojj zeby juz to minelo, biedaczka sie meczy jak nie wiem.

              Corleone sliczne dzieciaczki, a Maja naprawde ma blysk w oku!! Moja Tosia to za to wilk w owczej skorze taka blondyneczka z niebieskimi oczkami, mogloby sie wydawac ze grzeczna jak aniolek.. hmmm "cicha woda.."

              Nie wiem czy to tylko moja taki zbojnik, nie da mi nawet na 5 minut do sklepu wejsc bo wrzask i prezy sie w wozku jak poparzona.. A przebrac ja to w ogole wyzwanie... nie bede nawet wspominac o czyszczeniu noska... Oby jej to minelo bo zwariowac mozna czasem

              Luna dobrze tak czasem na kawke wyskoczyc, pogadac o glupotach i sie odstersowac.

              Koncze bo Tosia sie obudzila

              Skomentuj


                #52
                Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                Hej

                Martynka widzę, że u Tosi zęby idą jak grzyby po deszczu , Natusiowi też pewnie za niedługo górne dwójki wyjdą bo ma dziąsełka nabrzmiałe i ostatnio ciągle palce w buzi trzyma i się ślinić zaczął.
                A co to się porobiło u Ciebie Martynka? U mnie też nie za ciekawie jest .
                Natanielek ostatnio próbuje sam kroczki stawiać ale jak na razie na jednym się kończy bo widać, że się boi...
                A Tosia to może po tatusiu ma awersje do zakupów hehe.

                Pozdrowionka dla wszystkich .

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                  Cześć dziewczyny!
                  No ja w tłusty czwartek za miast obiadu to zjadłam uwaga 6 pączków, ale pomyślałam sobie że na nartach spale i raz się zyje . No Tosia to dokładnie tak jak napisałaś aniołek, ale cicha woda brzegi rwie .
                  No ja już spakowana do końca w nocy wyjeżdżamy, tak, więc trzymajcie kciuki,żeby dzieciaki się nie dawały chorbóskom, jak będą zdrowe to wyjazd się uda,mamy w planach pójście z nimi do term w białce ale zobaczymy. Odezwę się po powrocie.
                  Trzymacie się cieplutko i nie dawajcie się zimom, a w razie gorszego humorku to na zakupy .
                  Attached Files




                  url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                    Cześć dziewczyny

                    śliczne te wasze dzieciaczki, mój synek też urodził się w czerwcu 2011, więc chyba pasujemy do tematu

                    a to mój Maciuś
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                      Hej

                      Witam nową mamusię , Maciuś śliczny . Odzywaj się często i napisz coś więcej o sobie...

                      Corleone życzę udanego wypoczynku, dzieci na pewno zdrowe będą.
                      A po powrocie szybko zdjęcia wrzuć bo na pewno będzie co fotografować .

                      U nas dziś brzydka pogoda, strasznie wieje i pada deszcz . Znajomi dziś przychodzą w odwiedziny a tu trzeba wyjść jeszcze na zakupy w taką pogodę.
                      Mam nadzieję że jak m wróci z pracy to sam pojedzie, ale już widzę jak sie na to ucieszy .

                      Piszcie co u Was dziewczyny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                        Ej a co tu taka cisza?????

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                          hej,
                          Po pierwsze witam nowa Mamusie Slicznego masz syncia! Napisz cos wiecej o Was!!

                          Luna a przez weekend to jakos zawsze czasu braknie zeby cos napisac, U nas to sie tak porobilo, ze sie chorobsko przyplatalo najgorsze zmozliwych... Meza tato jest chory, naszczescie wczesnie wykryty i lekarz powiedzial ze do wyleczenia.. cholerny raczysko... Ale wszystko bedzie dobrze nawet nie myslimy inaczej!
                          A Luna co tam u Ciebie sie dzieje?? Ochh zawsze jakies problemy sie przypaletaja... Na szczescie sa te nasze dzieciaczki, ktore rozjasniaja najpochmurniejsze dni! A Natanielek jak zacznie Ci chodzic to nie usiadziesz nawet na 5 sekund hihi

                          Corleone, mam nadzieje ze dojechaliscie bezproblemowo, i korzystacie juz z urokow raju ! I ze narobisz duzo zdjec i sie nimi pochwalisz jak wrocisz!! Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze takiego wyjazdu :P tutaj nie ma gdzie jechac...buuu

                          My niedziele spedzilismy nad oceanem, bylo dosc przyjemnie, Tosia sie wyspala a ja wybyczylam sie na laweczce, za to moj M, chodzil po plazy z wykrywaczem metali... hmmm takie jego hobby hihi oni nigdy nie dorastaja.

                          Piszcie co u Was!!
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                            Hej Dziewczyny. Dzięki za miłe przyjęcie

                            Coś o sobie oki ... mieszkamy w miasteczku pod Warszawą, obecnie jestem na wychowawczym ... mój Maciejek to żywe srebro i niestety już jest rozpuszczony ... to pierwszy maluch w rodzinie od 25 lat więc same rozumiecie nie lubi być sam a jest co nosić ... ma 7,5 miesiąca i waży 10 kg ... nóżki i rączki cały czas w ruchu tylko jak jesteśmy na basenie to nóżka na nóżkę i się relaksuje zamiast uczyć się pływać

                            chętnie dowiem się również czegoś o Was .... Pozdrowionka
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                              Hej

                              Ja mam na imię Marlena, mam dwóch synków, Gabryś ma 5 lat a Natanielek za 4 dni skończy 9 miesięcy.

                              Oj moje dzieciaczki to też w miejscu nie usiedzą, wszędzie ich pełno i ciągle w ruchu .

                              Martynka już jest dobrze, ale ostatnio coś nie mogliśmy się z m dogadać.
                              Ja mówiłam swoje a On swoje, w pewnym momencie to już strasznie byłam tym zmęczona. Ale jak zwykle doszliśmy do porozumienia bo przecież bardzo się kochamy hehe, ale chyba musieliśmy oboje to usłyszeć .

                              Dzisiejszej nocy mało co spałam, nie wiem co się działo z moimi dziećmi, ale jak jeden tak i drugi kręcili się, mały się wybudzał i coś mu nie pasowało, starszy też się rzucał po całym łóżku. Nie mam pojęcia o co kaman... Mam nadzieję, że już się to nie powtórzy...

                              Fajny wózek Martynka, naprawdę .

                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                                Aha i zapomniałam dodać, że ślicznego masz syncia Maciejekp . Napisz jak masz na imię to łatwiej mi będzie się do ciebie zwracać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X