Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla faceta na 40 urodziny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

    Pozwól mu się "wyżyć"! Na przykład wykup wejściówkę na strzelnicę. Miejsce dla mężczyzny w tym wieku idealne, mógłby spełniać marzenia z dzieciństwa (każdy marzył by postrzelać). JAk chcesz to mogę polecić dobrą znaną mi strzelnicę - Progun we Wrocławiu. Tam bez obaw możesz iść, oni wszystko od początku wytłumaczą

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

      A może sobie po prostu gdzieś razem wyjdziecie? Takie kolacje czy obiady zawsze są spoko My na przykład byliśmy ostatnio z mężem w Starej Zajezdni. Mają tam super jedzenie, świetny klimat no i generalnie miła atmosfera

      Skomentuj


        Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

        Ja dla mojego męża zamówiłam drona ze sklepu xxx Twórcy dronów dobrze wiedzą, że nie wszyscy posiadają unikalne zdolności kierowania nimi od samego początku. Trzeba je stopniowo nabywać, a to wymaga prób i błędów. Niektóre błędy mogłyby się tragicznie zakończyć oczywiście, tragicznie dla drona, dlatego też wprowadzane są kolejne zabezpieczenia, mające uchronić przed tym te niezwykłe maszyny. Zastosowanie dronów jest niezwykle szerokie od: od filmowania letnich zabaw na plaży podczas wakacji, nagrywania spotów w ramach kampanii reklamowych, wyczynów sportowych i wielu więcej.
        Last edited by disne; 16-07-2020, 19:05. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

          Faceci po 40-stce mają rózne hobby, mój maz odkąd skonczył 35 lat zaczoł sie fascynować motorami. Pomyslałam lepiej tak, niz jakby miał sie zainteresować kobietami Uwazam, ze kazdy powinien miec w zyciu hobby, mój maz ma, a najczesciej kupuje gadzety w internecie xxx Wiekszy wybór niz stacjonarnie.
          Last edited by disne; 16-07-2020, 19:05. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

            A co sądzicie o dawaniu zegarka w prezencie dla faceta? Pytam, bo zastanawiam się nad kupieniem swojemu facetowi zegarka Casio z tej oferty xxx . Zegarek nie jest drogi, a w zasadzie zadziwiająco tani, bo w innych sklepach widziałam je o przynajmniej 20% droższe i myślę, że przydałby mu się. Jakie macie zdanie?
            Last edited by disne; 16-07-2020, 19:05. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

              Na pewno powinno to być coś z jajem, aby facet zapamiętał ten prezent na dłuższy czas. Zgodzę się z wypowiedizami niektórych osób, że warto jak nie ma się pomysłu poszukać go w takich miejscach - xxx setki bardzo fajnych i oryginalnych prezentów, które można kupić jako np. dodatek do dobrego alkoholu albo koszuli, która będzie głównym prezentem. Kwestia co i komu chcemy dać.
              Last edited by disne; 16-07-2020, 19:02. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                Może zegarek? Moim zdaniem zegarek zawsze jest trafionym prezentem i nie znam faceta, który nie ucieszyłby się z otrzymania zegarka w prezencie urodzinowym. Ostatnio genialne zegarki w przystępnej cenie widziałam tutaj xxx . Sprawdzcie koniecznie!
                Last edited by disne; 16-07-2020, 19:02. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                  Stawiam na klasyczny prezent i proponuje zegarek. Nawet mogę Wam polecić sklep, w którym kupicie go niedrogo Zerknicie sobie tutaj xxx , na stronie tego sklepu macie genialne zegarki Casio w bardzo przystępnych cenach.
                  Last edited by disne; 16-07-2020, 19:03. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                    Mi się tym razem udało, bo mój mąż pokazał co chce ode mnie dostać na imieniny. Wybrał sobie ten portfel xxx Przyznam, że ulżyło mi, bo nie musiałam wybierać, dostał taki jaki mu się podoba.
                    Last edited by disne; 16-07-2020, 19:03. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                      Skoro taka okrągła liczba, to może warto zrobić przyjęcie? Można zaprosić rodzinę, znajomych, zamówić xxx, dekoracje, może zarezerwować jakieś miejsce? Co kto lubi
                      Last edited by disne; 16-07-2020, 19:03. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                        Mój dostał na urodziny kask motocyklowy xxx Sam sobie wybrał oczywiście, bo ja się nie znam. Tak najlepiej robić prezent
                        Last edited by disne; 16-07-2020, 19:03. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                          Coś eleganckiego najlepiej xxx
                          Last edited by disne; 16-07-2020, 19:03. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                            Ja mojemu na 40stkę kupiłam wypasiony tort i perfumy pacorabanne (czy jakkolwiek się to pisze Teraz będzie kończył 43 to zamierzam dać mu 43 czekolady z orzechami i kupić nam podobne koszulki firmowe

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                              Myślę, że na 40 dobrym pomysłem będzie jakiś gadżet elektroniczny. Czytnik e-booków jak lubi książki lub na przykład bezprzewodowa ładowarka do telefonu. Trzeba tylko pamiętać, żeby taki prezent ładnie zapakować. Polecam zainwestować w kolorowe pudełko lub torbę prezentową. Można takie dostać na przykład tutaj xxx
                              Last edited by disne; 16-07-2020, 19:04. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                                Serio? Zapalniczkę? Nie lepsze coś bardziej osobistego?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X