Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

    To bardzo miłe dostawać prezenty, tym bardziej dla dziecka ale ja dostałam już wiele rzeczy które są niepotrzebne, nie przydadzą mi się. Właściwie każdy kto przychodzi w odwiedziny do świeżo upieczonej mamy i nowonarodzonego dziecka chce przynieść coś miłego ale nie zastanawia się lub nie ma wiedzy na temat praktycznej formy tych niespodzianek. Dostałam 10 smoczków, wszystkie niedostosowane do wieku dziecka, mało tego moje dziecko ssać smoka nie chce, dostałam dużo ubrane w rozmiarze 56, gdzie moje dziecko po urodzeniu mierzyło 57 cm, albo ubranek na wyrost tzn. kilka rozmiarów większe, więc np. krótkie spodenki, koszulki z krótkim rękawkiem będą dobre dla synka w ...listopadzie (wg rozmiaru). Część rzeczy udało się wymienić ale są takie które zalegają i nie wiadomo co z tym zrobić. Jakie dostajecie nietrafione prezenty. Może trzeba stworzyć taką listę czego nie wręczać matkom i ich maleństwom, bo przecież szkoda pieniędzy !!!
  •    
       

    #2
    Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

    betiwu, trochę luzu, wiesz... Z prezentami bez względu na okazję jest tak, że zawsze dostaniesz nie do końca to, co chcesz, bo obdarowujący patrzy przez swój pryzmat
    mnie sie wydaje, że całkiem fajne są różne karty podarunkowe - wtedy mama w sklepie moze wybrac co chce.
    minusem jest to, ze dokladnie wie, co ile kosztuje, ale tego sie nie ominie...

    ja tez lubię prezenty ręcznie wykonane - czy to od innych dorosłych, czy od dzieci - zawsze są zrobione z myślą o tobie, i to jest fajne, podkresla ideę prezentów

    Skomentuj


      #3
      Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

      najbardziej nietrafionym pomyslem byly smoczki, jak pisze beti. i masa pieluch tetrowych, chyba moglabym sklep zalozyc oddałabym ktrolestwo za pampersy a nie tetre

      Skomentuj


        #4
        Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

        No właśnie te smoczki!!! Moje dziecko też dostało 3 smoki plus jeszcze takie fantazyjne zaczepki do smoczka. Jedno śliczne z takimi drewnianymi koralikami z imieniem. Ale co z tego jak dziecko smoczków nie toleruje?! No i te małe ubrania, niestety też dostaliśmy sporo ubranek w rozmiarze 56 :-(

        Skomentuj


          #5
          Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

          Np. na Prezent Marzeń macie szkolenia z gry w tenisa ziemnego. I to już faktycznie bardzo fajny pomysł, gdzie rzeczywiście można się rozwijać, a nie kolejne prezenty, które przywiązują do TV.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

            ja przy pierwszej ciąży dostałam mnóstwo może nie nie trafionych ale powtarzających się prezentów więc smoczków miałam mnóstwo i do tego trzy takie same śpioszki na przykład ale tez dostałam zioła karmienie piersią, których nie chciałam na początku stosować ale okazały się strzałem w 10

            Skomentuj


              #7
              Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

              mi rodzice kupili cały zapas ziół, nie wiem kiedy ja mam to wypić ale chyba przydadzą się te na kolkę i zaparcia u dzieci Spokojny Brzuszek. Oprócz tego dostałam już od nich tonę ciuszków, a jeszcze nie znam płci

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                hehe... ja miałam wszystkie prezenty trafione chyba jestem szczęściarą, albo cieszę sie ze wszystkiego co dostała moja córcia, druga opcja to nie kupowałam zbyt dużych zapasów kompletując wyprawkę dałam szansę gościom

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                  Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                  hehe... ja miałam wszystkie prezenty trafione chyba jestem szczęściarą, albo cieszę sie ze wszystkiego co dostała moja córcia, druga opcja to nie kupowałam zbyt dużych zapasów kompletując wyprawkę dałam szansę gościom
                  U mnie w sumie podobnie. Z resztą przed odwiedzinami zawsze się mnie pytali co potrzebujemy albo czego nie mamy. Dzięki temu unikneliśmy niepotrzebnego powtarzania się



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                    Ja nie lubię nikomu nazucac co kto ma kupić zwłaszcza dla mnie czy córki, nie lubię prezentów w formie pieniędzy, co niektórych często cieszy
                    zawsze mam dylemat potem co kupić z prezentów bardziej się cieszę, nawet tych drobnych

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                      faktycznie niespodzianki są fajne, nie wiesz czego się spodziewać - uwielbiam.
                      Ale z ziółek , które mi kupili rodzice jestem zadowolona, bo to chyba zawsze się przyda i jeszcze Przygotowanie do porodu mi kupili ale nie czytałam jeszcze opinii o tym.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                        Ja dostałam bardzo dużo koszul, kamizelek, nawet żakietów dla synka. Po prostu takich eleganckich ciuszków, co uważam za mało praktyczne i wykorzystałam z tego może 1/5. Takie ciuszki zakłada się od święta, na co dzień nie zakładam niemowlakowi koszul, a raczej wygody i miękki dresik czy śpioszki. Myślę, ze odwiedzający kupują to co fajnie wygląda, a często sami goście nie mają dzieci więc nie wiedzą co jest przydatne. Ja część z nieużytych nigdy ciuszków po prostu sprzedałam, a jak odwiedzam kogoś z dzidziusiem zawsze pytam mamy co jest jej potrzebne.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                          no takie eleganckie ciuszki dla maluszków słabo się też u mnie sprawdziły, dziecko szybko wyrasta, a nie ma też gdzie w tym chodzić. Najlepiej sprawdzają się śpioszki i body z ciuszków dzieci się masowo brudzą i zawsze się przydadzą

                          ewkowata a kupili ci też Spokojny Brzuszek, ja to stosowałam u córki i nic jej nie dolegało ?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                            no fakt eleganckie ciuszki u maluchów to chyba mało się sprawdzają, nie sądzę aby im szczególnie zależało na strojeniu się

                            solga oni kupili mi wszystko oprócz tych ziół dla starających się, Spokojny Brzuszek tez mam, a Ty już to stosowałaś i wiesz czy to też można pić z tymi na laktacje ?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                              ewkowata nie kupuj takich ciuszków, najlepiej kup body i śpioszki , takie uniwersalne ciuszki

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X