Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie kosmetyki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie kosmetyki

    Nieco później, po trzecim miesiącu życia mogę pocić ci emulsję nawilżającą La Roche-Posay Lipikar Lait, będzie dobra dla całej rodziny. Ma dobry skład i chroni skórę przed wysuszeniem, można kupić ją w aptekach.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie kosmetyki

      Akurat tej marki nie znam, natomiast przyjrzę się jej nieco bliżej w wolnej chwili. Jeżeli nasze dziecko ma notorycznie suchą skórę, to polecam też udać się do dermatologa celem konsultacji i doboru tych odpowiednich, najlepszych kosmetyków.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie kosmetyki

        Nie wiem czy kojarzysz, ale jeśli nie, to koniecznie powinnaś rozważyć xxx bardzo ciekawą markę kosmetyczną. Można znaleźć u nich praktycznie wszystko do makijażu twarzy i ciała. Mnie tą markę poleciła koleżanka. Z początku byłam sceptyczna, ale potem bardzo szybko się przekonałam.
        Last edited by disne; 18-06-2020, 14:51. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie kosmetyki

          Ja mam cerę atopową, więc żadne cuda tutaj nie wchodzą w grę. Muszę używać kosmetyków z apteki, ewentualnie kolorówka może być drogeryjna.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie kosmetyki

            Polecam unikać kosmetyków dla dorosłych do skóry dziecka. Dziecko ma delikatną skóre tak wiec powinno sie stosować kosmetyki dopasowane własnie do niej....
            Marki kosmetyków jakie polecam to na pewno:
            emolium
            la roche posey
            seria kosmetykow dla dzieci od avene
            aderma

            Sa do zamówienia w aptekach internetowych: [xxxx
            Last edited by disne; 18-06-2020, 14:51. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie kosmetyki

              Od prawie tygodnia bardzo poważnie zastanawiam się nad kupieniem sobie kolagenu w tabletkach z tej strony xxx . Czytałam o nim same bardzo dobre opinie i myślę, że musi być w nich sporo prawdy. Mam nadzieje, że moja skóra będzie dzięki nim w lepszym stanie, bo teraz jest w tragicznym...
              Last edited by disne; 18-06-2020, 14:50. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie kosmetyki

                U mnie niestety nie każdy proszek czy inny środek piorący zdaje egzamin. Wiele mnie uczula. Nic fajnego ciągle się drapać... Dlatego jak trafiłam na produkt, który nie podrażnia skóry, to się go trzymam. Piorę tylko w proszkach i płynach surf. Do białego mają tylko jeden produkt, biała orchidea i jaśmin, a do koloru najbardziej lubię zapach irys i wiosenna róża. Ostatnio wypróbowałam płyn do prania i jest równie skuteczny co proszki, tak samo dobrze dopiera i tak samo pięknie pachnie!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jakie kosmetyki

                  Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
                  Nie da się żyć zbyt długo w realnym świecie. W każdym razie istota ludzka nie potrafi. Większą część życia spędzamy, śniąc, przede wszystkim na jawie.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jakie kosmetyki

                    Jeśli dziecko nie ma specjalnych problemów ze skóra to możesz wybrać normalne kosmetyki,gorzej maja atopicy, ale i tu jest rozwiązanie - emolienty.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jakie kosmetyki

                      Kosmetyki dla noworodka, to temat o którym można mówić bez końca. Każde dziecko na pewno reaguje inaczej i potrzebuje innej pielęgnacji. Dziecięca skóra jest niezwykle wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych. Naskórek u niemowląt jest znacznie cieńszy i wrażliwszy niż u dorosłych. Skóra maluszka potrzebuje około trzech lat, by dojrzeć. W tym czasie należy ją starannie pielęgnować. W internecie znajdziemy wiele produktów do odpowiedniej pielęgnacji małego maluszka zaś na stronie xxx znajdziemy balsamy dla dzieci, które są wykonane z naturalnych składników.
                      Last edited by disne; 18-06-2020, 14:50. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jakie kosmetyki

                        Ja się raczej słabo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.
                        Sztuka nie może być czyimś powołaniem tak samo, jak nie może być zawodem wrodzona wesołość czy skłonność do melancholii.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jakie kosmetyki

                          Kosmetyki dla dorosłych średnio nadają się do pielęgnacji malucha z uwagi na to, ze maja zbyt intensywne składy.A kosmetyki do pielęgnacji dzieci powinny być przede wszystkim bezpieczne i hipoalergiczne.
                          Kierujemy się zawsze składem, nie bierzemy w ciemno tylko dlatego że to znana marka, ponadto kosmetyki dla dzieci muszą posiadać atest Państwowego Zakładu Higieny i Instytutu Matki i Dziecka lub Centrum Zdrowia Dziecka, do tego powinny posiadać informację, że nie alergizują....

                          Polecam głównie firmę Bella, ostatnio zamawiałam kilka kosmetyków tej firmy w tym sklepie: xxx

                          Mają dobre ceny.
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 14:50. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jakie kosmetyki

                            Ja od jakiegoś czasu używam kosmetyków xxxmarki Dr Irena Eris. Szczerze polecam wszystkim tę serię kosmetyków. Zapewniają super nawilżenie i odnowę skóry
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 14:50. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jakie kosmetyki

                              Nawet kosmetyki do codziennej pielęgnacji muszą być odpowiednie i dobrze dobrane. Żel do kąpieli 7 ziół Hildegard Braukmann pozwala mi dbać o skórę już podczas kąpieli. Wcześniej moja skóra była wysuszona. Jednak kosmetyki z dobrym składem lepiej zadbają o skórę.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jakie kosmetyki

                                Dla dzieci kupuję tylko i wyłącznie kosmetyki z dobrym składem. Liczy się dla mnie jakość produktów, dlatego przywiązuję do tego dużą uwagę.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X