Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki telewizor?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jaki telewizor?

    Ja mam dom z dużym salonem i muszę kupić spory telewizor. Tu są świetne Telewizory 50 cali LED - Ceny i opinie - Ceneo.pl to doskonała wyszukiwarka i porównywarka cen dlatego zawsze jak kupuje sprzęt, to tu zaglądam. Przy zakupie oprócz przekątnej ekranu dobrze jest też kierować się odpowiednią rozdzielczością i częstotliwością odświeżania. Jest tu sporo odbiorników, więc na pewno coś dla siebie wybiorę.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jaki telewizor?

      Jeśli nie chce się przepłacać to równie dobrze można kupić telewizor od Sharpa. Ciągle są jakieś promocje, jak nie w jednym sklepie, to w drugim. Mam w domu i Samsunga (salon) i Sony (kuchnia) i Sharpa (pokój dzieci). O ile Sony jak dla mnie się nie sprawdza, to Sharp sprawuje się bez zarzutu.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jaki telewizor?

        Sprawdź sobie tutaj, jest sporo modeli:
        https://hometips.pl/telewizory/

        Ja wybrałam Samsunga, nigdy się nie zawiodłam na nim

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jaki telewizor?

          Ja ostatnio kupowalem taki wlasnie oto na ceneo - Telewizory 4K UHD 55 cali 3D i musze powiedziec ze obraz jest znakomity

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jaki telewizor?

            Ja mam z LG, ale jeśli mam być szczera, to w ogóle z niego nie korzystam. To był zbędny wydatek tylko.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jaki telewizor?

              U nas jest Samsung. Korzystam z niego głównie dla Netflixa i filmów.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jaki telewizor?

                Przede wszystkim duży Nigdy nie kupuje nowości bo po kilku miesiącach ich ceny spadają o 20-30% i jest to frustrujące

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jaki telewizor?

                  Dziś to prawdziwa zagwozdka, byłem niedawno w sklepie i oglądałem telewizory i zauważyłem że telewizory ledowe staniały i to bardzo natomiast wchodzą na rynek telewizory oled i to wygląda tak jakby sklepy chciały pozbyć się tv led na korzyść oled.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X