Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

#AlsIceBucketChallenge

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #AlsIceBucketChallenge

    Nie wiem, nie wiem... Fajne czy beznadziejne?
    Ludzie polewają się zimną wodą żeby nie wpłacić na cele charytatywne... jakaś wywrócona idea moim zdaniem.
  •    
       

    #2
    Odp: #AlsIceBucketChallenge

    wlasnei zeby wplacic kazdy kto sie poleje niby ma wplacac. Ja tam bylam nominowana ale nei bede sie lala woda, jak cche wplacic to sama sobie pojde i wplace. Kazdy ma swoje zdanie na ten temat. Dal mnie ta woda jest bezsensu innego cieszy. Wazne ze w tym wsyskim ludzie naprawde duzo pienieyz powplacali an rozne fundacje i chbya o to chodzi w tym wszystkim zeby pomagac a jak wiadomo nie od dzis co bardziej szokuje bardziej dziala. Wazne ze zadzialalo
    Wiem ze duzo znanych ludzi tez sie oblewalo.

    Skomentuj


      #3
      Odp: #AlsIceBucketChallenge

      Na początku nie wiedziałam o co chodziło z tą wodą... jeżeli to na szczytny cel to OK jeśli przynosi efekt.Ja wodą też nie będę się lać,bo po co? ale wpłacić pieniążki jak najbardziej mogę!



      Skomentuj


        #4
        Odp: #AlsIceBucketChallenge

        no ja sie codziennie leje woda pod prysznicem bez kamer :P liczy się ?

        Skomentuj


          #5
          Odp: #AlsIceBucketChallenge

          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
          no ja sie codziennie leje woda pod prysznicem bez kamer :P liczy się ?
          Ha ha Taaak Ewela Ja Ci to zaliczę Ja do tego jeszcze nie zostałam nominowana ale jak zostanę to na pewno nie skorzystam. Mój mąż też nie



          Skomentuj


            #6
            Odp: #AlsIceBucketChallenge

            Aga dzis jak sie zaraz bede oblewala pod prysznicem to Cie nominuje Wiec dzis zostaniesz wywolana hehe

            Skomentuj


              #7
              Odp: #AlsIceBucketChallenge

              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
              Aga dzis jak sie zaraz bede oblewala pod prysznicem to Cie nominuje Wiec dzis zostaniesz wywolana hehe
              I co z tą nominacja? Ja i tak z tego nie skorzystam.No chyba,że codzienny prysznic też można zaliczyć



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: #AlsIceBucketChallenge

                hmm niby szczytny cel itd, jestem za wpłacaniem pieniążków na różne fundacje tylko czytalam, gdzieś że owszem płacono duże sumy na rzecz osob z Stwardnieniem Rozsianym Bocznym - ale cały szkopuł w tym ze do nich ich ręce trafiła tylko mała część sumy, a reszta na utrzymanie fundacji i jej zarządu szkoda

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: #AlsIceBucketChallenge

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  hmm niby szczytny cel itd, jestem za wpłacaniem pieniążków na różne fundacje tylko czytalam, gdzieś że owszem płacono duże sumy na rzecz osob z Stwardnieniem Rozsianym Bocznym - ale cały szkopuł w tym ze do nich ich ręce trafiła tylko mała część sumy, a reszta na utrzymanie fundacji i jej zarządu szkoda
                  no przeciez nie od dzis wiadomo ze na czyjejs krzywdzie najprosciej sie wzbogacic... wiec to bylo do przewidzenia.... a potem fundacje tak sieszczyca ze sa takei wspaniale itp...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: #AlsIceBucketChallenge

                    Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                    no przeciez nie od dzis wiadomo ze na czyjejs krzywdzie najprosciej sie wzbogacic... wiec to bylo do przewidzenia.... a potem fundacje tak sieszczyca ze sa takei wspaniale itp...
                    wiem wiem, ze tak jest teraz rzeczywistość - ale mnie to tak strasznie denerwuje wkurza - bo to takie mydlenie ludziom oczu - niby wszystko pięknie ładnie pieniądze mają być dla chorych - a tu tylko wzbogacają się portfele tych co akurat w tym przypadku nie powinny się wzbogacać

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: #AlsIceBucketChallenge

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      wiem wiem, ze tak jest teraz rzeczywistość - ale mnie to tak strasznie denerwuje wkurza - bo to takie mydlenie ludziom oczu - niby wszystko pięknie ładnie pieniądze mają być dla chorych - a tu tylko wzbogacają się portfele tych co akurat w tym przypadku nie powinny się wzbogacać
                      wiem ze to jest przykre... ze ludzie w ogole nie maja sukmienia za grosz ludzkosci, podly jest ten swiat... niestety
                      Wazne ze jest jescze garstka ludzi dobrych :-)

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: #AlsIceBucketChallenge

                        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                        wiem ze to jest przykre... ze ludzie w ogole nie maja sukmienia za grosz ludzkosci, podly jest ten swiat... niestety
                        Wazne ze jest jescze garstka ludzi dobrych :-)
                        ja się boję myśleć jakie będzie to małe pokolenie - mojej córki - jak sobie pomyślę w jakim kierunku idzie ten świat to mnie aż ciarki przechodzą

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: #AlsIceBucketChallenge

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          ja się boję myśleć jakie będzie to małe pokolenie - mojej córki - jak sobie pomyślę w jakim kierunku idzie ten świat to mnie aż ciarki przechodzą
                          eee nie przejmuj sie jak dziecko sie wychowa z odpowiednimi wzorcami to na pewno zatrzyma te rasdy w sercu i rozumku. Mysle ze dzieci podpatruja rodzicow i potem chcac czy nei chcac duzo nawykow od nich przyjmuja. Mysle ze nasze dzieci majac takie mamy jakie mają i pelno milosci w duomu dadza rade i wniosa troche milosci w ten okrutny swiat

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: #AlsIceBucketChallenge

                            staramy sie ją wychować dobrze - ale kiedyś życie zweryfikuje nasze wychowanie - ja sie boje, że wpadnie w jakieś złe towarzystwo itd.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: #AlsIceBucketChallenge

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              staramy sie ją wychować dobrze - ale kiedyś życie zweryfikuje nasze wychowanie - ja sie boje, że wpadnie w jakieś złe towarzystwo itd.
                              to fakt towarzystwo strasznie wplywa na dzieci, sciagaja wszystko mode, zachowanie, odzywki takze aj tez sie boje wlasnie tych kolegow/kolezanek .... ale mysle ze ja kw pore zauwaze i zakarze za mlodu kontaktu to moze jakos sie obejdzie ale nigdy nic nie wiadomo

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X