Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki prezent na roczek??

    Też kiedyś kupowałam bujak na podstawie.
    Pamiętam, że okazał się bardzo solidny i z czasem przeszedł dalej, bo nam już nie był potrzebny.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-05-2014, 14:00.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki prezent na roczek??

      Ja kupuje na allegro, warto sprawdzić ceny bo nie zawsze jest najtaniej. Dobre ceny zabawek ma też Auchuan, mega obnizki na lego i fisher price

      Skomentuj


        Odp: Jaki prezent na roczek??

        Na roczek polecam tort pieluszkowy! Super zabawa dla dziecka przy "rozpakowywaniu" takiego torcika i bardzo praktyczny prezent ponieważ dziecko zazwyczaj dostaje zabawkę która znajduję się na torciku a
        mama z pewnością ucieszy się z zapasu pieluszek
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-05-2014, 13:56.

        Skomentuj


          Odp: Jaki prezent na roczek??

          Napisane przez edytkaa33 Pokaż wiadomość
          Na roczek polecam tort pieluszkowy! Super zabawa dla dziecka przy "rozpakowywaniu" takiego torcika i bardzo praktyczny prezent ponieważ dziecko zazwyczaj dostaje zabawkę która znajduję się na torciku a
          mama z pewnością ucieszy się z zapasu pieluszek
          Też uważam, że to dobry pomysł. Praktyczne i też dobrze wygląda

          Skomentuj


            Odp: Jaki prezent na roczek??

            Serio polecacie tort pieluszkowy dla dziecka w prezencie? Niby jak miałoby się z tego ucieszyć? Rozwalając na cześci, no może...

            Skomentuj


              Odp: Jaki prezent na roczek??

              Ja mam ten sam problem, ale dotyczy on mojej siostrzenicy. Kompletnie nie wiem, co jej kupić. Co myślicie o jakiejś dziecięcej biżuterii? Nie wiem, w którą stronę pójść

              Skomentuj


                Odp: Jaki prezent na roczek??

                Ja bym postawiła raczej na coś praktycznego. Wiadomo, ze dziecku można kupić jakieś zabawki, ubranka etc., ale uważam, że warto zapytać rodziców, czy nie potrzebują np. nocnika czy nakładki sedesowej.

                Bo tak naprawde to zakup konieczny, więc jeśli do tej pory nie mają, na pewno się ucieszą z takiego prezentu. Osobiście polecam nakładki okt kids, niedrogie, a bardzo wygodne i kolorowe. Do tego można dokupić właśnie jakąś zabaweczkę czy ubranko.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki prezent na roczek??

                  Mam podobne zdanie,zawsze zdanie rodziców powinno być brane pod uwagę jeżeli mowa o prezencie z okazji chrztu,tym sposobem kupimy faktycznie coś co się przyda zamiast kolejnej zbędnej zabawki czy łańcuszka...

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki prezent na roczek??

                    Mój brzdąc niedawno skończył roczek więc mogę się wypowiedzieć. Dostał całą masę zabawek, których nie chciał. Sam nie wiedział czym ma się bawić wiec mu część pochowałam. To chyba najgorszy prezent. Rok to taki wiek co się chce odkrywać nowe rzeczy, dużo ruszać, chodzić i biegać. Więc jak coś z zabawek to na przykład jeździk. Dostał takie fajne auto na którym może się odpychać nogami albo ktoś go może prowadzić. Ma klakson i różne zegary co ma też aspekt edukacyjny. Bagażnik na swoje skarby. I to jest ok. Lubię praktyczne prezenty, no ale niech ten maluch też ma radochę. Choć ten tort z pieluch też fajny pomysł

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki prezent na roczek??

                      u nas hitem na roczek była i jest nadal Lala robiona ręcznie na szydełko od Mufisie - moja córcia dostała ją od chrzesnej swojej i do tej pory to jej ulubiona zabawka - jest cudna i ma coś w sobie ale zdaje sobie sprawę, że nie każdemu może odpowiadać taki prezent

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki prezent na roczek??

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        u nas hitem na roczek była i jest nadal Lala robiona ręcznie na szydełko od Mufisie - moja córcia dostała ją od chrzesnej swojej i do tej pory to jej ulubiona zabawka - jest cudna i ma coś w sobie ale zdaje sobie sprawę, że nie każdemu może odpowiadać taki prezent
                        Znam Muffisie U nas furorę zrobił z kolei miś od Roszpunka ale nie dostała go na roczek tylko trochę później.Na roczek to można kupić jakiś fajny pchacz albo nocnik grający Można sprezentowac sesję zdjęciową. ..tylko to kosztowny wydatek.



                        Skomentuj


                          Odp: Jaki prezent na roczek??

                          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                          Znam Muffisie U nas furorę zrobił z kolei miś od Roszpunka ale nie dostała go na roczek tylko trochę później.Na roczek to można kupić jakiś fajny pchacz albo nocnik grający Można sprezentowac sesję zdjęciową. ..tylko to kosztowny wydatek.
                          hehe chyba podsunęłaś mi pomysł dla mojej chrześnicy - urodzinki w styczniu - kosztami może podzielimy się z dziadkami to będzie taki inny prezent niż wszystkie standardowe

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki prezent na roczek??

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            hehe chyba podsunęłaś mi pomysł dla mojej chrześnicy - urodzinki w styczniu - kosztami może podzielimy się z dziadkami to będzie taki inny prezent niż wszystkie standardowe
                            Sesja zdjęciowa to zawsze trafiony prezent . Fajna pamiątka dla takiego maluszka,który rośnie w mgnieniu oka. Zabawkę po jakimś czasie odstawia się a zdjęcia zostaną do końca życia.

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki prezent na roczek??

                              Na roczek polecam jeździk/pchacz dla dziecka. Chyba, że maluch zaczął już wcześniej chodzić i nie ma z tym problemów. Wtedy poleciłabym zakup rowerka.

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki prezent na roczek??

                                Na roczek fajne i sprawdzone:

                                Jeździk pchacz
                                Sortery na klocki NP. garnuszek na klocuszek
                                Mega paka klocków których ciągle jest mało
                                fajne księgi z krótkimi bajeczkami, wazne aby były kolorowe, lub ksiega z wierszykami krótkie dajace się skupić maluchowi
                                Konik na biegunach -chociaż wiekszość jest powyżej 3 lat to są z możliwościami odłączenia płuz na rzecz samego pluszaka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X