Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bajkowy konkurs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Bajkowy konkurs

    Córka lubi kota Sylwestra , tylko nie podoba jej sie to ze kot chce zjesc ptaszka , a syn uwielbia królika Bugsa nawet mowi tak jak królik co jest doktorku jak chce mnie zdenerwowac , a pomysły tez ma takie jak ten zwariowany królik

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Bajkowy konkurs

      Wśród postaci z bajki o króliku Bugsie najbardziej lubianą jest właśnie tytułowy bohater. Jego zawadiacki uśmiech, błysk w oku, luźne podejście do życia, nonszalancja w jedzeniu marchewki, nietuzinkowe poczucie humoru i umiejętność wychodzenia cało z każdej opresji czynią tę postać niezwykle barwną i pozytywną. Królik Bugs to koneser marchewki, który daje świetne wzorce dla dzieci do jedzenia opisywanego warzywa. Bohater mimo, iż pozornie przypomina raptusa tak naprawdę głęboko analizuje każdy swój ruch i każdą podejmowaną decyzję, co również jest godne naśladowania. Jego postawa uczy dzieci, że nie należy się przejmować rzeczami mało ważnymi i takimi, na które nie ma się wpływu, a jedynie dbać o rzeczy istotne. Postawa i zachowania królika czyni z „Bugsia” postać zabawną i lubianą.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Bajkowy konkurs

        My z córeczką najbardziej uwielbiamy Królika Bugsa. Dlaczego akurat ten bohater? Bo ma niesamowite przygody, zawsze wpada w tarapaty, by wyjść z nich cało. Zupełnie jak mój mały słodki łobuziaczek, który razem ze mną zaśmiewa się z perypetii bohatera kreskówek.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Bajkowy konkurs

          Bajki z Królikiem Bugsem uwielbiam z dzieciństwa - pamiętam zabawne przygody Bugsa i Przyjaciół,jak my z bratem śmialiśmy się z dowcipów i przygód które je spotykały,z delikatnego i odważnego królika,pewnego inteligencji i dobrych manier,a wypowiedz:"Jak się masz Doktorku" - jeszcze długo była przez nas używana,nawet w dorosłym życiuDla tego,bez zastanowienia sięgnełam po te bajki dla swoich pociech:synek 3,8latka z uwielbieniem ogląda wszystkie przygody Królika i śmieje się na cały dom z zabawnych sytuacij,a córeczka 1,6latka,naśladujęMy z mężem,szczerze mówiąć,też z przyjemnością przyłączamy się do dzieci,i wtedy jest fajnie,zabawnie i śmiech rozbrzmiewa jeszcze głośniej ...

          Skomentuj


            #20
            Odp: Bajkowy konkurs

            Gdy Pola po raz pierwszy roześmianą buzię królika Bugsa zobaczyła,
            to natychmiast w jego kierunku główkę odwróciła.
            I choć wówczas kilka tygodni miała,
            to,słowo daję,też się do niego uśmiechała!
            Tak naprawdę to do dziś nie wiem,co było tego przyczyną,
            ale od tamej pory zawsze wita go roześmianą miną.
            Może sprawiły to jego sterczące uszy,
            a może oczy,gdy je śmiesznie wybauszy.
            Może to jego wystających zębów zasługa,
            a moze rzęs,którymi zabawnie mruga.
            Moze za sprawą jego sylwetki,
            a moze to,że lubi marchewki.
            Tak,czy inaczej-
            królik Bugs to najlepszy mej Poli przyjaciel!
            My go też z mężem bardzo lubimy,
            to się z nim zawsze świetnie bawimy!
            On i rozśmieszy,i rozczuli,
            On świat pokaże,na zło uczuli.
            Przyjaźnie ceni,wszystkich szanuje,
            nigdy nie kłamie,bliźnich miłuje.
            Pomaga innym,przyrodę ceni,
            ze złem walczy,świat na lepszy chce zmienić.
            Gdyby wszyscy ludzie byli tacy,jak Bugs uroczy,
            to na pewno na świecie nie byłoby krzty przemocy!
            Cieszę się więc,że Pola ma przyjaciela tak wspaniałego-
            szczerego,mądrego i oddanego!

            Skomentuj


              #21
              Odp: Bajkowy konkurs

              Razem z cóką uwielbiamy Królika Bugsa , jest taki sprytny, szybki no i zawsze jest górą. A chociaż córka nie potrafi jeszcze poprawnie powiedzieć Królik Bugs i nazywa go Lulusiem to wszyscy dobrze wiemy o kogo chodzi. Królik Bugs jest dobry na "gorsze dni", to nasz niezawodny pocieszyciel.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Bajkowy konkurs

                PAMIĘTAM KIEDY BYŁAM MAŁYM DZIECKIEM JUŻ WTEDY UWIELBIAŁAM OGLĄDAĆ KRÓLIKA BUGSA TERAZ KIEDY MAM JUŻ CÓRECZKĘ POSTANOWIŁAM I JEJ POKAZAĆ TA FANTASTYCZNA POSTAĆ POKOCHAŁA GO TAK SAMO JAK JA PONIEWAŻ JEST ON TAKI ŚMIESZNY ZABAWNY I DOBRY CORKA ZAWSZE WYGŁUPIA SIE RAZEM Z NIM POKICUJE I ROBI ŚMIESZNE MINKI DZIĘKI TEJ FANTASTYCZNEJ POSTACI KRESKÓWKI POLUBIŁA ZAJADAĆ CHRUPIĄCE MARCHEWKI

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Bajkowy konkurs

                  Jak na 5-ciolatka przystało
                  Bajek synek mój ogląda nie mało!
                  A mama z nim po raz setny chyba
                  Wygląda czasem jak zdechła ryba!

                  Bo na pamięć zna już każdy fragment opowieści
                  Mogłaby podkładać głosy i pisać nowe treści
                  Jednak synek za każdym razem ogląda z ciekawością
                  Oraz niebywałą dla dorosłego radością!

                  Struś Pędziwiatr - nasze nowe odkrycie
                  Sprawdza się dla mamy i synka znakomicie
                  Bo mama zasnąć na tej bajce nie może
                  I to o każdej nocy i dnia porze!

                  Synek zaśmiewa się w głos cały
                  A mama ma wzrok już nie ospały
                  Razem się zaśmiewamy i oglądamy
                  Razem ubaw po pachy mamy!

                  Takiej bajki oboje potrzebowaliśmy
                  Dobrze ze Pędziwiatra spotkaliśmy!
                  Bo teraz wspólnie czas spędzamy
                  I roześmiane chwile mamy!
                  Last edited by moniau; 22-02-2010, 11:28. Powód: błedy pisowni

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Bajkowy konkurs

                    Aż wstyd się przyznać ale moja 4 letnia córka nie zna Królika Bugsa i jego przyjaciół, jakoś w całej naszej kolekcji bajek zabrakło tej. Ja i owszem pamiętam i wiem że i małej by się spodobały. Zakładam, że najbardziej pokochałaby Królika B. Jego błysk w oku, uroczy uśmieszek, spryt i rozwiązywanie wszelkich kłopotów,spodobałoby się Kindze.
                    Jest jednak już coś co łączy Bugsa z moją córką - Ona też lubi chrupać marchewkę!!

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Bajkowy konkurs

                      Ze wszystkich przyjaciół królika Bugsa najbardziej śmieszy nas największy ważniak kaczor Duffy. Jest niesamowity, bezgranicznie komiczny i totalnie nieprzewidywalny. Ciągle próbuje dopiąć swego, a jak mu to nie wychodzi strasznie się złości. A najważniejsze jest to, że bajki z wytwórni Looney Tunes bardzo nam się podobają i z przyjemnością je wspólnie oglądamy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Bajkowy konkurs

                        Ja i bratanica mojego męża (swoich dzieci jeszcze niestety nie mam) największą sympatią darzymy kanarka Tweety
                        Ten słodki, żółciutki ptaszek i jego "Zdawało mi się, ze widziałem Kotecka. Dobrze mi się zdawało. Widziałem Kotecka" poprostu rozbraja i jest w stanie poprawić najgorszy nastrój

                        i ten rozbrajający sposób w jaki zawsze daje sobie radę z głupawym kotem Sylwestrem...

                        tak Tweety górą!!!

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Bajkowy konkurs

                          Mój syn preferuje postać psotnego Elmer Fudd, bo uważa że gdy dorośnie zostanie amorkiem i będzie za pomocą strzały budził miłość wśród ludzi.
                          Aby świat nie cierpiał z powodu nienawiści i wojny. Oto wypowiedz mojego syna Kamilka;
                          -Kogo dotknie moja strzała będzię zawsze wesoły i uśmiechnięty!!!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Bajkowy konkurs

                            WHAT'S UP DOC???
                            i to charakterystyczne chrupanie marcheweczki
                            CHRUP CHRUP CHRUP
                            Nic dziwnego, że moja mała Pipi uwielbia Bugsika - a ja, uwielbiam wszystko co pomaga mi namówić ją do wcinania zdrowej żywności. Poza tym przy Bugsie na nowo stajemy się zwariowanym dzieckiem!!! Chrup Chrup!!! (no, i tak lepsza to perspektywa niźli poważny i taki dorosły doktorek)

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Bajkowy konkurs

                              ja razem z moją córcią bardzo lubimy królika Bugsa poniewaz Królik uwielbia marchewkę tak jak i Oliwka z mamusia. Lubimy bardzo te bajki jak i wszystkie postaci bo są to bajki w których bardzo dużo się dzieje.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Bajkowy konkurs

                                Mnie i mojej chrześnicy w kreskówce o króliku bugsie najbardziej podoba się on sam jest zabawny ma ciekawe historie i chrześnica zawsze śmieje się z niego i nie może się doczekać następnego odcinka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X