Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przypalone Gary ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Przypalone Gary

    Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
    No nie radzą sobie to fakt,tak tak oczywiście,ze przepiórki jeszcze w proszku dla małej nominacje pózniej jeszcze przeprasuje to wszystko jak już wyschnie.Trzeba coś spróbować bo to szkoda,żeby ciuszek był taki poplamione zawsze mozna ciuszki podać komuś dalej czy coś,wkoncu maluchy tak nie niszczą tych ciuchów.
    Dokładnie, ja większość ciuszków które dostałam to właśnie największym problemem były te plamy, dobrej jakości ubranko, nie zniszczone, nie sprane a do d.... bo plama jest, wkurzyć się można!!!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Przypalone Gary

      Prawda!
      dlatego szukam jakiegoś złotego środka na plamy
      Bo jednak osoby dorosłe po sobie zanadrzu nosić ciuchów nie mogą
      Ale takie maluchy czemu nie Ja to sie ostatnio wkurzylam jak przypalilam zelazkiem koszulkę a takie coś to już w ogóle nie do odratowania jest...

      Skomentuj


        #18
        Odp: Przypalone Gary

        Moje żelazko też często przypala, a to dla tego że ma już takie przepalone miejsce i trzeba uważać prasując nim. Też przypaliłam juz kilka swoich bluzek, przeważnie nowych i sama do siebie mam pretensje, bo cena tych przypalonych rzeczy pewnie dawno przewyższyła cenę nowego żelazka. Muszę się zebrać i w końcu je wymienić.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Przypalone Gary

          No trzeba je wymienić bo szkoda tych ciuszków
          szkoda ze z takimi przypaleniami nie da sie nic zrobic ,no ale cóż

          Skomentuj


            #20
            Odp: Przypalone Gary

            jjmka ja bym od razu zamieniła takie żelazko na lepszy model bo szkoda ciuchow i nerwów - ja mam cale gory ubran do prasowania i nie mialabym tyle cierpliwosci co Ty aby uwaznie prasowac - kobieto masz cierpliwosc

            Skomentuj


              #21
              Odp: Przypalone Gary

              Dobre żelazko to podstawa, kiedyś miałam zwykłe, z mniejsza mocą watów prasowało, nawet wyprawkę nim przeprasowałam i całą część ciuszków które otrzymałam od kuzynki, prasowało nie przypalało, było ok, kiedy się popsuło, wymieniliśmy na nowe, z dłuższym kablem i większą mocą, myślałam żelazko to tylko żelazko, jednak miło się zaskoczyłam bo, teraz prasuje się o wiele szybciej no i kabel jest wystarczająco długi.
              Nie kupiłam wcale jakiegoś nowoczesnego, bo co chwila wychodzą nowe i lepsze;D

              Skomentuj


                #22
                Odp: Przypalone Gary

                Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                Dobre żelazko to podstawa, kiedyś miałam zwykłe, z mniejsza mocą watów prasowało, nawet wyprawkę nim przeprasowałam i całą część ciuszków które otrzymałam od kuzynki, prasowało nie przypalało, było ok, kiedy się popsuło, wymieniliśmy na nowe, z dłuższym kablem i większą mocą, myślałam żelazko to tylko żelazko, jednak miło się zaskoczyłam bo, teraz prasuje się o wiele szybciej no i kabel jest wystarczająco długi.
                Nie kupiłam wcale jakiegoś nowoczesnego, bo co chwila wychodzą nowe i lepsze;D
                ja też jestem za tym aby zelazko bylo bez problemowe i dobrej jakosci - bo szkoda czasu na nerwy przy prasowaniu szczegolnie jak ma sie w domku dwojke dzieci, męża i ogromną góre prasowowania

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Przypalone Gary

                  No muszę się zmobilizować i kupić nowe, ale wiecie jak to jest, jak coś jeszcze działa to szkoda wyrzucić, ale te przypalone ubrania, chyba nie uczę się na błędach

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Przypalone Gary

                    Wiecie co moja mama przypalone żelazko czymś doczyściła ,siostra jej poradziła Nie pamiętam czy to sodą oczyszczoną może Muszę zapytać to wam przekażę

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Przypalone Gary

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      Wiecie co moja mama przypalone żelazko czymś doczyściła ,siostra jej poradziła Nie pamiętam czy to sodą oczyszczoną może Muszę zapytać to wam przekażę
                      są takie kredki do czyszczenia przypalonego zelazka - ja osobiscie nie stosowalam wiec nie orietnuje sie czy to dziala, ale cos takiego jest

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Przypalone Gary

                        a Dziewczyny nic innego nie pozostaje nam tylko zapytać Perfekcyjną Panią domku co zrobic z przypalonym zelazkem :P żartuje oczywiscie

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Przypalone Gary

                          Moze i na to by poradziła haha xD

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Przypalone Gary

                            ja przypalone żelazko czyszczę sodą oczyszczoną. Na wilgotną ściereczkę biorę troszeczkę sody i pocieram stopkę żelazka. Trzeba przy tym pamiętać że żelazko powinno być letnie, bo z zimnego nie zejdzie

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Przypalone Gary

                              oo muszę spróbować z tą sodą, zobaczymy jaki będzie efekt

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Przypalone Gary

                                To i Ja spróbuje a co mi szkodzi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X