Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie deserki dla takiego maleństwa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie deserki dla takiego maleństwa?

    Jakie polecacie deserki mamusie dla takiego małego maleństwa, gotowe czy robione własnoręcznie?
    Sałatka ryżowa- Najlepsza z owocami .
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie deserki dla takiego maleństwa?

    Gotowe są szybkie i niezawodne w danym momenciem ale jak masz czas to przeciez mozesz sama coś przygotować.Ryz z jabłuszkiem ,budyn bez jaja, kisielek czy zwykłe jabłko, banan.kasze manną z sokiem .......mozliwości jest duzo.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie deserki dla takiego maleństwa?

      Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
      Gotowe są szybkie i niezawodne w danym momenciem ale jak masz czas to przeciez mozesz sama coś przygotować.Ryz z jabłuszkiem ,budyn bez jaja, kisielek czy zwykłe jabłko, banan.kasze manną z sokiem .......mozliwości jest duzo.
      Dokładnie. Ja na początku korzystałam z gotowych. Później wprowadziłam swoje: jogurt naturalny plus owoc lub biszkopt , naleśnik, tarte jabłko, banan, kaszki. Możliwości jest mnóstwo szczególnie latem.



      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie deserki dla takiego maleństwa?

        Ja tez zaczynałam od dań gotowych, ale równiez wprowadzałam budyń bez jaja, kisielek, jabłko , banana, kasze manna.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie deserki dla takiego maleństwa?

          Ja zawsze jestem za domowym.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie deserki dla takiego maleństwa?

            Też wolałabym podawać tylko deserki domowej roboty dla moich dzieci, ale nie zawsze jest czas na przygotowanie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakie deserki dla takiego maleństwa?

              U mnie w rodzinie wszystkie ciotki sie dziwią, że synek z takim apetytem zajada jogurt naturalny, a do niego dodaje owoce. Gotowych deserków raczej nie kupujemy. Robimy swoje.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X