Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Picie dla dzieci po skonczonym roczku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Picie dla dzieci po skonczonym roczku

    Co polecacie do picia dla dzieci powyżej roczku?
    Sałatka ryżowa- Najlepsza z owocami .
  •    
       

    #2
    Odp: Picie dla dzieci po skonczonym roczku

    wszystkie soki owocowe ( no chyba ze dziecko jest uczulone na jakis owoc) woda mineralna,kompoty owocowe


    Skomentuj


      #3
      Odp: Picie dla dzieci po skonczonym roczku

      A ja polecam tylko wodę. Zamiast soków lepiej podawać świeże owoce. Uważam, że to co służy do jedzenia powinno jedzeniem pozostać a do picia tylko woda mineralna.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Picie dla dzieci po skonczonym roczku

        czasami podaję sok rozcienczony z wodą domowej roboty, ale soczki przecierowe też jak synek nie chce owoca w ciągu dnia to chociaż tak mu przemycam witaminy... Staram go się też przyzwyczajać do wody wiadomo że w ciepłe dni to lepiejzeby pił wodę bo ugasi lepiej pragnienie.
        [/url][url=

        Skomentuj


          #5
          Odp: Picie dla dzieci po skonczonym roczku

          Przede wszystkim woda mineralna, soczki owocowe również , ale maksymalnie raz dziennie. Herbatki dla dzieci.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Picie dla dzieci po skonczonym roczku

            My również pijemy wadę mineralną - tak to podstawa. Później napoje kupne, ale sporadycznie, bo mają mnóstwa cukru.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Picie dla dzieci po skonczonym roczku

              My soczków i napoi kupnych nie dajemy, bo zawieraja dużo cukru. Juz wolę sama zrobić kompocik z własnych owoców. A tak to nauczyłam synka do picia czystej przegotowanej wody.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Picie dla dzieci po skonczonym roczku

                ja córce podaję owocową herbatkę HIpp - tą w saszetkach nie granulowaną. Bez koperku - czysta owocowa lub po prostu wodę. Nic więcej mała nie dostaje do picia chyba, że sama sobie upije ode mnie lub męża łyka herbaty bez cukru. No i mleko modyfikowane pije, ale ja to zaliczam do jedzenia akurat

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Picie dla dzieci po skonczonym roczku

                  Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
                  My soczków i napoi kupnych nie dajemy, bo zawieraja dużo cukru. Juz wolę sama zrobić kompocik z własnych owoców. A tak to nauczyłam synka do picia czystej przegotowanej wody.
                  SOKI! Nie kupujemy, ale od czasu do czasu robimy jej w domu soczek z jabłek albo bombe witaminową z kawałka buraka, marchewki i jabłka

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Picie dla dzieci po skonczonym roczku

                    Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                    SOKI! Nie kupujemy, ale od czasu do czasu robimy jej w domu soczek z jabłek albo bombe witaminową z kawałka buraka, marchewki i jabłka
                    Woda i domowe soczki lub kompoty są najlepsze i najzdrowsze. W większości kupnych soków, np. kubusie, jest taka ilość cukru, że to aż przeraża. A z marchewki i jabłka to nie sztuka zrobić sok

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Picie dla dzieci po skonczonym roczku

                      U nas głównie jest do picia woda. Ale czasem podaję dzieciaczkom kompot jabłkowy, albo soczek malinowy ale to robiony przez nas w domu

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X