Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Świąteczne ozdoby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Dekoracje świąteczne

    ja na święta robie wianuszek który wieszam na drzwiach wejsciowych do domku, na ozdoby inne brakuje czasu i dziewczynki małe jeszcze na to ale czekam na te czasy kiedy bedziemy cos robic wspólnie

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Dekoracje świąteczne

      Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
      My z córką co roku robimy własnoręcznie jakieś ozdoby..w miarę jak córka rośnie są one coraz bardziej skomplikowane. Zaczynałyśmy od łańcucha z papieru kolorowego..potem były wycinanki i bombki z papieru, figurki z masy solnej a w tym roku bombki z cyrkoni i ozdoby filcowe..wpis już dzisiaj na moim blogu : bambiniland.wordpress.com,zapraszam :-)
      Myślę, że robienie z dziećmi takich ozdób bardzo zbliża rodzinkę..my uwielbiamy robić coś razem..cieszy nas bliskość a innych widok własnoręcznie przygotowanych przez nas ozdób..
      Pewnie że zbliża ja tak zawsze staram się coś dla dzieci wymyślać wspólnie aby robiły i wzbudzać w nich kreatywne czasem śmieszne pomysły

      Skomentuj


        #33
        Odp: Dekoracje świąteczne

        U nas córeczka już męczy babcię o pierniki, mama ozdabia, a Zuzia z dziadkiem i tatą zjadają z choinki.
        Dodatkowo zawsze robię stroik i jakieś drobne ozdoby

        Skomentuj


          #34
          Odp: Dekoracje świąteczne

          Wczoraj synek miał kolegów i wymyśliłam im że zabawę aby robili ozdoby świąteczne więc padło na skarpetki Wycięłam im z brystolu skarpety ,powyklejali bibułą na górze trochę waty a na skarpecie jeszcze gwiazdki Radość ich była ogromna teraz chcą przyjść mikołaja robić

          Skomentuj


            #35
            Odp: Dekoracje świąteczne

            https://bambiniland.wordpress.com/ - tutaj mój wpis o ozdobach :-) zapraszam..

            Skomentuj


              #36
              Odp: Dekoracje świąteczne

              My zrobiliśmy w tym roku gwiazki z masy sonej z cynamonem - fajne brązowe wyszły, ozdobilismy je brokatem i perełkami - takimi do przyklejania i mamy fajne "nasze" ozdoby na choinkę. Miałąm zamiar zrobić jeszcze bombkę karczocha - takie cudo jak tu, ale polegałam na całej linii - wyszedł jakiś koszmar a mi zostały odciski na paluchach od wbijania miliona szpilek - to juz wyższa szkoła jazdy,

              Skomentuj


                #37
                Odp: Dekoracje świąteczne

                my z Zosią robiłyśmy solne ozdoby na chionke jeszcze bedziemy je malować na koniec w masie odbiłam jej rączke - fajna pamiątka zostanie nam , zrobilysmy tez choinke malowana palcami na kartce papieru tzn Zosi paluszkami takie kartki wyslalysmy dziadkom - a chioneczke ozdobilysmy naklejkami i jeszcze robiłysmy karteczki z imieniem do prezentów - na kartce odbiłam raczke Zosi umalowana biala farbą i po wyschnieciu przykleiłam czape mikołają, oczka mam nadzieje ze dziadkowie beda zadowoleni

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Dekoracje świąteczne

                  Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                  Ostatnio natknęłam się na piękne dekoracje wykonane z wikliny papierowej, aniołki z makaronu czy choinki z szyszek.
                  Czy wykonujecie sami dekoracje świąteczne?

                  sporo ozdób na choinkę wykonałam sama, jak tylko odnajdę to wrzucę kilka fotek, może kogoś zainspirują, trochę czasu jeszcze zostało
                  sprzedam kupon na zakupy w Ale Choinka pl

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Dekoracje świąteczne

                    Napisane przez mastka Pokaż wiadomość
                    sporo ozdób na choinkę wykonałam sama, jak tylko odnajdę to wrzucę kilka fotek, może kogoś zainspirują, trochę czasu jeszcze zostało
                    o szkoda że tak późno w ten wątek patrzę bo chętna jestem bardzo na takie dekoracje i szukam inspiracji Miałam się za to wziąć dużo wcześniej ale niestety czasobrak u mnie panuje

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Dekoracje świąteczne

                      Ja w tamtym roku beda w ciazy miałam robić takie ozdoby hand made naturalne ale zabrakło mi "materiału". W tym roku miałam zbierać m.in. szyszki ale póki co nic nie mam. Może jeszcze die uda i w tym roku będą moje własne ozdoby eko Trochę mi brakuje takich domowych ozdób właśnie. u

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Dekoracje świąteczne

                        Ja w tym roku po raz pierwszy postanowiłam inaczej ubrać naszą choinkę i innym terminie niż zawsze. Co roku moje chłopaki razem z mężem dekorowały choinkę w wigilię. W tym roku zrobimy inaczej. Dzisiaj rozłożymy naszą stuczną choinkę i zawisną na niej suszone jabłka i pomarańcze, orzechy, łańcuch z cukierków i pierniki

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Dekoracje świąteczne

                          My robimy łańcuchy z papieru kolorowego i różne ozdoby z papieru. Jak synek jest starszy to ubieramy choinkę i dbamy o świąteczną atmosferę w domu. Przyznaję, że jak byliśmy z mężem sami, to nie ubieraliśmy choinki, bo i tak na święta wyjeżdżaliśmy do rodziny.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Świąteczne ozdoby

                            Ja w tym roku postanowiłam zaszaleć i sama robię ozdoby na choinkę z kupnych to tylko światełka bedziemy mieli

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Świąteczne ozdoby

                              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                              Ja w tym roku postanowiłam zaszaleć i sama robię ozdoby na choinkę z kupnych to tylko światełka bedziemy mieli
                              a zdradź co będziesz robić? ja wprawdzie nie wiem czy u nas w tym roku zawita choinka - raczej nie, o sił do tego brak, ale chętnie posłucham co Wy planujecie i pochwal się jaki masz Ty plan - bo to ambitnie samej zrobić wszystkie ozdoby - planujesz może bombki z wstążek? nie wiem jak one się nazywają - moja szwagierka robi bombki metodą decupagu i są cudne

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Świąteczne ozdoby

                                [QUOTE=27otsifem;416098]a zdradź co będziesz robić? ja wprawdzie nie wiem czy u nas w tym roku zawita choinka - raczej nie, o sił do tego brak, ale chętnie posłucham co Wy planujecie i pochwal się jaki masz Ty plan - bo to ambitnie samej zrobić wszystkie ozdoby - planujesz może bombki z wstążek? nie wiem jak one się nazywają - moja szwagierka robi bombki metodą decupagu i są cudne[/QUOT

                                Mam już kilka śnieżynek zrobionych nad resztą pracuję i do tego chcę zrobić bombki ze wstążki ale na karczochy tylko owijane wstążką i na nich kwiatuszki przyklejone ze wstążki.
                                Łańcuch Zuzia obiecała że zrobi z tatą z kolorowego papieru.
                                A do tych ozdób dołączą pierniki bo z nimi najwięcej radości zarówno przy robieniu jak i przy jedzeniu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X