Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie owoce dla dziecka po 1 roku?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie owoce dla dziecka po 1 roku?

    Jakie owoce dajecie dzieciom swoim po 1 roku życia, czy nie uczulają te owoce waszych maluchów? Bo mój ma uczulenie na truskawki
    Sałatka ryżowa- Najlepsza z owocami .
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie owoce dla dziecka po 1 roku?

    No właśnie praktycznie wszystkimi ale nie przekonać się które uchylają dopóki ich nie podasz. Z truskawki malina i cytrusami lepiej troszkę poczekać choć jabłka moja takie alergeny jak orzechy dowiedziałam się od mojej alergolog bo mój syn alergik


    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie owoce dla dziecka po 1 roku?

      Ja daję banany, jabłka, winogrono, pomarańcze... nic niepokojącego nie zauważyłam. Jak będzie sezon na truskawki to też będzie nimi się zajadać.



      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie owoce dla dziecka po 1 roku?

        My już truskawki przerabialiśmy bo moja teściowa robi własne dżemy i kompoty i uczulenia nie było, dawałam już wiekszość owoców i żadnej reakcji negatywnej nie było ostatnio nawet spróbowałam dać kiwi i też wszystko bylo ok.
        [/url][url=

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie owoce dla dziecka po 1 roku?

          Po pierwszym roku wprowadzałam już praktycznie wszystkie owoce. Wiadomo, że na początku małe ilości, żeby sprawdzić jak dziecko przyjmie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie owoce dla dziecka po 1 roku?

            My truskawki daliśmy bardzo późno, bo około 2 roku życia i nie uczuliły synka. Ogólnie wprowadzałam małymi porcjami i pojedynczo.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakie owoce dla dziecka po 1 roku?

              Z tymi truskawkami to naprawdę trzeba uważać. Synek bardzo je lubi, ale dostaje małe porcje i z własnego ogródka, bo raz kilka krostek sie po nich pojawiło.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X