Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mięso zmiksowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mięso zmiksowane

    Czy dzieci takie małe mogą spożywać mięsko zmielone? Czy wasze maleństwa jadły takie mięska z obiadu?
    Sałatka ryżowa- Najlepsza z owocami .
  •    
       

    #2
    Odp: Mięso zmiksowane

    Nie miksowałam mięsa dzieciom zawsze jadły z talerza drbno podane i miękkie.No bo takiemu maluchowi 7-8 miesięcy podawałam kurczaka,królika i cielęcine( z nia trzeba uwazac bo uczula).Są to miękie mięska i taki maluch z 1,2 ząbkami świetnie daje sobie radę.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Mięso zmiksowane

      Ja na samym początku, jak wprowadzałam mięsko, to miksowałam na papkę. Jak dziecko starsze, to kroiłam drobniutko, a później coraz większe kawałeczki.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mięso zmiksowane

        U mnie bleder szedł w ruch - miksowłam mięska i tak podawałam synkowi. nie miał problemów ze zjedzeniem obiadku.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mięso zmiksowane

          I my specjalnie dla synka zakupiliśmy blender. Robiła tak jak przedmówczynie. Na początku robiłam papkę, potem kroiłam w drobną kostkę, teraz coraz wieksze kawałki.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mięso zmiksowane

            Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
            I my specjalnie dla synka zakupiliśmy blender. Robiła tak jak przedmówczynie. Na początku robiłam papkę, potem kroiłam w drobną kostkę, teraz coraz wieksze kawałki.
            Też na początku miksowałam mięsko, tak samo jak to jest robione w tych słoiczkach. Blender przy dziecku to niezbędna rzecz w kuchni każdej mamy.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X