Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Niemowlę Niedawno zostałaś mamą i na pewno masz mnóstwo pytań: o pielęgnację noworodka, karmienie piersią, ważne etapy w rozwoju dziecka i rozszerzanie jego diety.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-10-2009, 14:38
delff's Avatar
delff delff jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
delff.polki.pl

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

Nie chowam dziecka sterylnie i wiem ze bedzie wkładac do ust rózne ryzeczy poza tym już to robi, a co do basenu to wole pływac we własnym
A poza tym nie wiem czy byłas na takim basenie czy nie ale mnie zastanawia to dlaczego od dziecka wymagają zaświadczeń zdrowotnych a od dorosłego nie a jak wymagaja to przewaznie od kobiet, a męzczyźni co nie chorują.

5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-10-2009, 14:45
delff's Avatar
delff delff jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
delff.polki.pl

Domyślnie

Ja niemówie ze nie bede małej uczyc pływac w tamtym roku kupilismy olbrzymi basen i ściągnełam nauke pływania Zawitkowskiego i w sierpniu juz mała próbowąla wody zreszta jak teraz pogody nie ma to pływamy w wannie z mamą czyli ze mna i to tez jest frajda. wiem ze to rozwija i jak najbardziej popieram tylko ci co wymyśłlili to powinni zarówno myslec o dzieckiach jak i pomyslec o dorosłych(chodzi mi o badania, bo u mnie w rejonie sa 2 pływanie i jedna nic nie wymaga od rodzicvów a na jednej trzeba badabnia i zgode ginekologa i dotyczy to kobiet)

Oczywiście uczscie dzicki pluskania to super sprawa. sama wodnikiem jestem i od najmłodszych lat wode uwielbiałam i mam nadziej ze Blanka tez taki wodnik Byczek bedzie

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2009, 21:13
czowgi's Avatar
czowgi czowgi jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
czowgi.polki.pl

Domyślnie Odp: Basen dla niemowlaka

Uważam, że to bardzo fajna sprawa. Moja teraz już 11-miesięczna córeczka "pływa" od 3 miesiąca i pomijając jej dobrą zabawę (bo głównie o to tu chodzi), to świetnie się rozwija i jest niesamowicie kontaktowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-2009, 19:38
delff's Avatar
delff delff jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
delff.polki.pl

Te dzieci co nie pływają tez się dobrze rozwijają, poza tym teraz to jest taka moda na chodzenie na basen wiec nie wiem w czym tu problem

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-01-2010, 13:58
Melka33 Melka33 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Melka33.polki.pl

Miasto: Katowice

Moja coreczka chodzi na basem odkad ma 3,5 miesiaca. Chodzmy co tydzien! Jest zachwycona!!! Goraco polecam innym rodzicom!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-07-2010, 09:23
ewapg ewapg jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewapg.polki.pl

Domyślnie na basen z niemowlakiem

Wiem, że część specjalistów poleca zacząć chodzić na basen w piątym m-cu, ale czy to nie za wcześnie? Moja mała ma 4,5 m-ca i mam ochote z nią iść, robiłam jej już "basen" w domu (dużo wody w wannie), podobało się jej, ale trochę się boję...

Ostatnio edytowane przez ewapg : 02-07-2010 o 12:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-2012, 16:33
berna88 berna88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
berna88.polki.pl

Ja ze swoją córką, jak była malutka też chodziłam :-), fascynacja wodą jej została, bo już kolejny sezon męczy baseny ogrodowe :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-09-2012, 12:35
xany27 xany27 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
xany27.polki.pl

My pływaliśmy z córeczką gdy miała kilka miesięcy, była to rewelacyjna zabawa dla całej rodziny. Gorąco polecam. Więcej tutaj: pływanie z dzieckiem
Nieprzeczytane 21-09-2012, 14:46
Anula2012 Anula2012 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Anula2012.polki.pl

Moja córcia pływała w tym roku jak miała kilka miesięcy,myślę że to dobry czas.Bardzo lubi wodę wiec się nie bała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-11-2012, 12:11
Margerytka28 Margerytka28 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Margerytka28.polki.pl

Miasto: Polska

Nasze od 4 miesiąca, ale potwierdzam tak jak koleżanki tam na pierwszej stronie wątku pisały, to i młodsze widywałam na basenie... szybciej się uczą, zero strachu - cos pięknego.
Ale to daaawno było, teraz to mamy w ogrodzie taki wielgachny dmuchany http://ogrodosfera.pl/baseny-ogrodowe:

i latem to jest czyste szaleństwo.
Ps. yyy... nie wiem jak zmniejszyc zdjęcie jak wstawiam?

Ostatnio edytowane przez Margerytka28 : 04-02-2014 o 17:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania