Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Niemowlę Niedawno zostałaś mamą i na pewno masz mnóstwo pytań: o pielęgnację noworodka, karmienie piersią, ważne etapy w rozwoju dziecka i rozszerzanie jego diety.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-05-2011, 11:43
kruszyna23's Avatar
kruszyna23 kruszyna23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

Domyślnie Odp: ***** Crazy Mums*****

hej
COLORKA jak ją ci zazdroszczę moja mama niedawno wyjechała więc jestem skazana na moich rozrabiakow , nieraz siostry mi psa wyprowadza ha ha
my byliśmy na dniach rodziny itd Cypu po pływał w piłeczkach i skakał na zamku dmuchanym i tpampolinie a po obiedzie idzie jeździć na koniku ja zaraz idę ogarnąć i przygotowuje się do remontu przedpokoju. Buziaki kochane

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-05-2011, 16:04
anna31's Avatar
anna31 anna31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
anna31.polki.pl

Witam sie z Wami Widzę ze tu troszkę ruszyło
U mnie dalej po staremu a poza tym mamy w koncu nowe auto...no może nie takie nowe ale duże i wygodne.Przymierzam się tez do remontu kuchni,malowanie i cyklinowanie starej podłogi,niestety aby temu podołać muszę wziąć parę dni urlopu.
COLOR KASIEK dzieciaczki śliczne.Z moją niedawno byłyśmy na bilansie waży 22 kg i ma 105 cm wzrostu a wyglada teraz tak:
Załączone Grafiki
File Type: jpg 20110417390.jpg (100.2 KB, 15 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez anna31 : 08-05-2011 o 16:07.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-05-2011, 15:14
kasiek88kasiek kasiek88kasiek jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasiek88kasiek.polki.pl

Miasto: Radzyń Podlaski

Hej dziewczyny chciałam się zapytać bo widzę, że niektóre z Was mają już po dwoje dzieci i jak to jest?? Bardzo ciężko?? Czasami się tak zastanawiam czy nie zrobić sobie drugiego żeby nie była za duża różnica wieku i Dominika miała się z kim bawić... Napiszcie swoje opinie z góry dzięki Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-05-2011, 15:34
kruszyna23's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

Kasiek ja nie wiem jak to jest ale ponoć przy dwójeczce jest się lepiej zorganizowanym a mi to się przyda ha ha my zaczynamy się starać o drugiego dzidziusia Cyprian w lipcu będzie miał 3 latka jak dobrze pójdzie to na 4 latka będzie miał rodzeństwo- 4 lata to dla mnie za duża różnica wieku , chciałam wcześniej ale tak wyszło mam nadzieję że dam radę, a od 2,5 tyg mamy szczeniaka goldena więc już się wprawiam na nowo

Dziewczynki śliczne dzieciaczki a o to i mój kawaler:
Załączone Grafiki
File Type: jpg CSC_0724.jpg (92.3 KB, 13 wyświetleń)
File Type: jpg DSC_0646.jpg (78.3 KB, 12 wyświetleń)

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-05-2011, 17:20
Member

Zobacz mój nowy profil
kasiek88kasiek.polki.pl

kruszyna23 wiesz Twój Cyprian na tych zdjęciach wcale nie wygląda na 3latka... Duży chłopak z niego!!! Nie wiem może bym i chciała bo mam 2 siostry jedna 2 lata młodsza druga 7 lat więc z tą starszą razem się bawiłyśmy i wychowywałyśmy a z tą młodszą nadal nie mam o czym rozmawiać albo ona się wstydzi bo jest w ostatniej klasie gimnazjum a ja stara krowa dla niej ale z drugiej strony przeraża mnie ponowne karmienie piersią pobudki w nocy i w ogóle wszystko co jest z takim maleństwem związane no i oczywiście kasa... Eh co zrobić jak się chce a się nie może...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-05-2011, 17:44
kruszyna23's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

u nas jest to samo ale już postanowiliśmy i jakoś damy radę ja mam siostrę o 7 lat młodszą i o 6lat i wogole nie mam z nimi kontaktu.
a Cyprianek ja wiem czy jest wyrośnięty ma 96cm waży 15kg ale jego kuzyn jest o 4 miesiące młodszy i rzeczywiście jest mniejszy

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-05-2011, 17:56
Miss's Avatar
Miss Miss jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Miss.polki.pl

Miasto: PL/FR

kasiek88 nie myśl za dużo,jak jest wam pisane drugie bebe to bedziecie mieć,czy Ci się to podobać będzie czy nie
jedno jest pewne- jedynakom jest smutno na świecie,jedyny plus to spadek czy majątek,bo nie ma podziału itd.
więc kasiek do dzieła

kruszyna jakie Cyprianek ma długie włoski nie chcesz mu ściąć ??
moja ma 3 lata i 4 miesiące i ma chyba 104cm i waży 16kg

moja coś zasmarkana:/ a ja sie do doopy dziś czuje,mdłości mnie trzymają od rana
Nieprzeczytane 09-05-2011, 18:42
kruszyna23's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

FROSZKU chce ale cholera mała nie chce się dać a po za tym kocham te jego loczki , Cypu też katar ma a ja bym tylko spała i spała

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-05-2011, 19:39
Member

Zobacz mój nowy profil
kasiek88kasiek.polki.pl

Może i macie racje ale i tak się boje 23lata i już sobie drugie fundować? Tak czasami myślę żebym chciała ale mąż się chyba nie zgodzi. Domka jeszcze biega po podwórku nie mogę jej ściągnąć a umorusana jak nie wiem za piętę i do wanny tylko!!! Zaraz robie płatki na mleku i spać a ona jak na razie bawi się z bratem ciotecznym 6 lat starszym ale jeszcze rok dwa i on nie będzie chciał się z nią bawić;/ Zdrowiejcie dziewczyny!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-05-2011, 20:03
melchior melchior jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
melchior.polki.pl

Witam widze ze znowu tu się coś dzieje super u nas wrescie zrobiło się ciepło . Odnośnie dzieci to super mieć dwojke u mnie róznica to 3 lata i 1 miesiąc ,syn długo wyczekiwany córeczka to wielka niespodzianka ha ha ha . Ostatnio jak tak patrze na kobiety w ciazy to az mi się marzy 3 dziecko ,ale chyba juz troche jestem za stara

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania