Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Niemowlę Niedawno zostałaś mamą i na pewno masz mnóstwo pytań: o pielęgnację noworodka, karmienie piersią, ważne etapy w rozwoju dziecka i rozszerzanie jego diety.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-03-2011, 07:46
anna31's Avatar
anna31 anna31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
anna31.polki.pl

Domyślnie Odp: ***** Crazy Mums*****

Hejka laski
Ja tylko na chwilkę zaraz spadam do pracy dzisiaj mamy kontrolę z Inspekcji Pracy także muszę się przygotować.No i muszę się jeszcze pochwalić udało mi się schudnąć 14 kg ważę teraz 56 teraz to tylko trzymać tą wagę i tyle.
GOPI mam nadzieję że się niepogniewasz jeżeli Cię zapytam o ten podpis pod suwaczkiem.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-2011, 10:24
moniaB's Avatar
moniaB moniaB jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moniaB.polki.pl

hej
anna31 jak to zrobiłaś że tyle schudłaś? i jak długo to trwało?

moja Marysia też czasami ma takie ataki histerii. a ja musze wtedy nad sobą panować.

u mnie ok. Ignaś rośnie jak na drożdżach, Marysia też. jestem na macierzyńskim. mam zamiar zostać w domu aż mały skończy roczek. nie chce żeby mnie coś ominęło, a później będę szukać pracy i mam nadzieje że znajdę taką już na stałe a nie jak do tej pory na kilka m-cy i na pół etatu.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-2011, 10:35
kruszyna23's Avatar
kruszyna23 kruszyna23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

Monia ja dorabiałam sobie po parę miesięcy, jak Cyprian miał z 8mc i pamiętam jak było mi cięzko, jak moja mama mówiłam mi przez tel, że np zrobił 3 kroczki sam, powiedział coś itd.. na początku strasznie przeżywałam... zresztą taka praca to nie praca ja nawet umowy nie miałam a teraz 2 miechy mnie nie było i znależli sobie panią i dali jej umowę na okres próbny, a ja tyle lat tam pracowałam jeszcze w liceum ach szkoda gadać

W lipcu będę zapisywać młodego do przedszkola jak się dostanie to będę intensywnie szukać pracy na stałe a od października chcę iść na studia, tylko muszę kaskę uzbierać

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-2011, 10:36
kruszyna23's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

u was też taka brzydka pogoda??? nie nawidzę!

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-2011, 10:40
moniaB's Avatar
moniaB moniaB jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moniaB.polki.pl

ja jak znajde pracę też chce iść na studia. nie chce żebym moim dzieciom czegoś brakowało a z wyższym wykształceniem na pewno będzie łatwiej.
Kruszyna to nie źle Cie potraktowali. też było by mi przykro.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-2011, 10:44
kruszyna23's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

juz mi powoli przechodzi ta złość, ale dwa dni temu to myślałam że mnie rozniesie a

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-03-2011, 16:33
melchior melchior jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
melchior.polki.pl

WITAM wszystkie szalone mamusie . U nas dzis piękna pogoda wiosna powoli się zbliża Moj syn poszedł do kolegi na urodziny Asia ogląda bajki dziś cały dzien była prawie na dworze wiec teraz cichutko siedzi . KRUSZYNA - bardzo mi przykro z powodu pracy ,ale głowa do góry napewno coś znajdziesz ANIA31-14 kg . mniej super , Family -jak tam w pracy jak mąz daje sobie rade i jak twoj synek znosi twoja nieobecnosc .PISAĆ PISAĆ :mam nadzieje ze u was tez piękna pogoda pa pa
Nieprzeczytane 12-03-2011, 20:48
Martyna2006's Avatar
Martyna2006 Martyna2006 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martyna2006.polki.pl

Miasto: śląskie

hej
No to mamy wiosne
pięknie dzisiaj było ale niestety cały dzień spędziłam w pracy od 11 do 20 ale za to jutro i pojutrze mam wolne więc cały dzień mam zamiar siedziec w parku

Dawniej Marti
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-03-2011, 21:05
pieczulka's Avatar
pieczulka pieczulka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pieczulka.polki.pl

Marti ile to trwało?!?!? mnie to ryba jak on mi to na dworzu robi(choc puki co nie mam z tu problemu ale jak bedzie cieplej to i tu sie pojawi) ale wychodzenie od ludzi to gehenna... wczoraj zaczął jęczeć ze zie cie do domu jak mielismy wsiadac do samochodu(z domu wyszedl z dziadkiem robic pozadek w narzedziach) a ze mama byla to mowi no ze moze zostac na noc, no to zostal- przywiezli go na obiad do dziadkow, to spal, jak musialam isc z mala na spacer zeby zasnela to akurat sie obudzil i zaczęła się jazda, mala zasneła przyszlam go uspokoic(no niby mogl kto inny isc pospacerowac z mala) potem ladna zabawa az na wyjscie z nowu gehenna.... normalnie mam ochote go lac na goly tylek az bedzie puchlo... tylko ze nawet to by nie pomoglo... wiec tego nie robie
moze podpowiedz mi cos... czy wzielas go tylko stanowczoscia i nieugiętoscia, czy sposobem... mi sie nie chce z nim do ludzi lazic...
ja mam tez pewien problem u tesciow, bo tesciu skutecznie podwazyl moj autorytet i tam to moje slowo sie nie liczy... choc juz tesciu zaczął zauważać zabujcze spojrzenia w jego kierunku... ale to taki charakterek ze tylko moge kwasy na dlugie lata klutnia zrobic a mi sie nie chce,i nie chce robic tego przy dzieciach.
Nieprzeczytane 13-03-2011, 07:21
kruszyna23's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

witam!
MELCHIOR jakaś rozpromieniona jesteś,widzę że Sloneczko działa na ciebie tak jak na mnie i Marti żegnaj deprecho ! !

MARTI to się wybyczysz przez weekend miłego odpoczynku kochana.
PIECZULKA mi to by z 5razy puściły nerwy ha ha a tak na poważnie to mam nadzieję że u mnie do tego stopnia się nie rozwinie ten bunt,a w takich przypadkach to tylko spokój. a może na jakiś czas nie wychodzić nigdzie do znajomych itd?

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania